WWE Monday Night RAW 28 października 2019: Raport

Znajdujemy się w Enterprise Center w Louis. Show rozpoczynamy od pojawienia się Vica Josepha, WWE Hall of Famera Jerry’ego Lawlera oraz Dio Maddina. Panowie zaprosili nas na kolejny odcinek czerwonej tygodniówki.

W ringu obecna jest Paige, która powiedziała, że z dumą odgrywa drobną rolę w sukcesie WWE Women’s Tag Team Champions The Kabuki Warriors. Paige następnie zaprezentowała Kairi Sane oraz Asukę. Warto dodać, że ta dwójka ostatnio na RAW pokonała Charlotte Flair oraz Becky Lynch. Paige dodała, że pracuje z Kabuki Warriors od ponad sześciu miesięcy omawiając ich najważniejsze wydarzenia, dzięki którym udało im się zjednoczyć i teraz stoją przed nami jako mistrzynie kobiet tag team. W tym momencie Asuka chwyciła mikrofon Paige i powiedziała kilka słów w języku japońskim, po czym Sane zrobiła to samo. Asuka splunęła zieloną mgłą w twarz Paige i nagle przy niej zjawili się trenerzy, personel, który pomógł byłej GM SmackDown obmyć twarz.

Single Match
Kairi Sane vs. Becky Lynch

Zwyciężczyni: Becky Lynch

Po walce widzimy krótki segment z udziałem Ruseva, Lany oraz Bobby’ego Lashleya, który miał miejsce w restauracji.

Przed nami konfrontacja z udziałem Ricocheta i Drew McIntyre, segment z udziałem Rica Flaira i Hulka Hogana oraz walka Rowana z Rollinsem w stypulacji Falls Count Anywhere.

W ringu obecna jest Charly Caruso przeprowadzająca wywiad z R’Truthem, który powiedział, że on oraz Buddy Murphy nie są przyjaciółmi. Charly przypomniała sytuację z udziałem Sunila Singha, która miała miejsce w zeszłym tygodniu. Truth dodał, że zapewnił sobie dodatkową parę okularów, dzięki czemu będzie widział, to co się dzieje za jego plecami. Do ringu przybył Buddy, który powiedział, że Truth jest zbyt skoncentrowany na tytule mistrzowskim 24/7, a nie na walce z nim, ale to dobrze, ponieważ dzisiejszej nocy R’Truth nigdy nie zapomni.

Single Match
R-Truth vs. Buddy Murphy

Zwycięzca: Buddy Murphy

Po krótkiej przerwie otrzymaliśmy kolejny materiał wideo z udziałem członków The Authors of Pain (Akam i Rezar). Panowie wypowiedzieli się na temat przemocy oraz ofiar, które wkrótce spotkają na swojej drodze.

W ringu obecni są The Street Profits (Montez Ford i Angelo Dawkins). Panowie rozmawiali na temat zeszłotygodniowego debiutu, jaki miał miejsce na RAW oraz wydarzeniu z udziałem Kevina Owensa. Dawkins dodał, że każdy kto chce rzucić im wyzwanie będzie musiał pogodzić się z porażką tak samo jak, The OC.

Single Match
Ricochet vs. Drew McIntyre

Zwycięzca: Ricochet przez dq

Po walce widzimy podekscytowanego Ortona, który przywitał się z Drew, a do nich dołączył WWE Hall of Famer Ric Flair. Cała trójka szydziła z Ricocheta oraz WWE Hall of Famera Hulka Hogana.

Na zapleczu The OC zatrzymali się przy Humberto Carrillo. AJ Styles powiedział, że jest pod wielkim wrażeniem zeszłotygodniowej walki Carrillo z Sethem Rollinsem, po czym dodał, że jeśli Humberto chce spróbować szczęścia z prawdziwym mistrzem, to może wejść z nim do jednego ringu.

Tag Team Match
The Viking Raiders vs. Rizzo and Bryan

Zwycięzcy: The Viking Raiders

Na zapleczu widzimy Lashleya oraz Lanę, która nie wygląda na szczęśliwą.

Następnie na backstage’u obecna jest Charly Caruso rozmawiająca z Sin Carą, na temat wyrównania szans. Wrestler z Meksyku zaprezentował Catalinę, która będzie obecna w jego narożniku.

Single Match
Sin Cara vs. Andrade

Zwycięzca: Andrade

Czas na walkę z udziałem Nattie i Charlotte Flair.

Tag Team Match
Natalya i Charlotte Flair vs The IIconics

Zwyciężczynie: Natalya i Charlotte Flair

Charly Caruso przeprowadziła wywiad z WWE Universal Championem Sethem Rollinsem na temat zaakceptowania dzisiejszej walki w stypulacji Falls Count Anywhere. Mistrz powiedział, że w czwartek podczas WWE Crown Jewel, dzięki Wyatt’owi wzniesie się na wyższy poziom, ponieważ on to zrobił ze swoim rywalem, kiedy spalił jego Firefly Fun House.

Falls Count Anywhere Match: Seth Rollins vs. Erick Rowan

Zwycięzca: Seth Rollins

Po walce widzimy Lanę oraz Bobby’ego, który zaproponował pójście do ringu, ale jego partnerka powinna zrobić, to sama. Następnie para pocałowała się.

Po krótkiej przerwie otrzymujemy materiał z udziałem Aleistera Blacka, który powiedział kilka słów na temat szaleństwa oraz wyniku jego działania i dopowiedział, że dopilnuje, aby jego kolejny przeciwnik miał bliski kontakt ze strachem.

Single Match
AJ Styles vs. Humberto Carrillo

Zwycięzca: AJ Styles

Po walce AJ Styles zaatakował swojego przeciwnika wyprowadzając na nim Styles Clash. Na ratunek Carrillo przybyli The Street Profits, przez co doszło do brawlu.

Czas na kolejną odsłonę King Court z udziałem WWE Hall of Famera Jerry’ego Lawlera, który zaprosił do siebie Ruseva oraz Lanę. Jerry podziękował wszystkim za przybycie jednocześnie zauważając, że Rusev wciąż nosi obrączkę, ponieważ ma nadzieję, iż uda mu się pogodzić z żoną i wrócić do siebie. Jerry dodał, że Lana nie chciała przychodzić do ringu, ponieważ nie chce wyrzucać brudów, ani zawstydzać swojego męża. Lana powiedziała, że jej małżeństwo dotyczyło tylko tego, czego chciał Rusev, czyli głównie seksu. Następnie dodała, że chciał uprawiać seks rano, po południu, przez cały czas w dowolnym miejscu, na arenie, w gabinecie lekarskim, podczas WrestleManii, gdyż jest on uzależniony od seksu. Lana dodała, że Rusev nie chciał jej pokochać, ale chciał jej zrobić dziecko i dlatego wiedział więcej niż ona na temat miesięcznego cyklu. Jerry zapytał się, czy to co się wydarzyło z Bobbym było spowodowane tym, że Rusev chciał mieć dziecko. Lana odpowiedziała, że Bułgar ją zdradził, a Bobby uświadomił jej jego oszustwo. Na arenie zjawił się Bobby, który natychmiast został zaatakowany przez Ruseva.

Niespodziewanie Bobby próbuje wykonać Spear, ale Rusev kontruje go wyprowadzając Big Slam, po czym zdjął obrączkę i zaczął krzyczeć na Lanę, pytając czy właśnie tego chciała. Z za pleców zjawia się Lana atakując swojego męża kijem do kendo, ale to nie przeszkadza Rusevowi w kontynuuowaniu ataku na Bobbym. Po chwili ataków Rusev się potknął, co wykorzystał Bobby atakując go w czułe miejsce, a następnie na oczach wrestlera z Bułgarii pocałował Lanę. Tym akcentem zakończyliśmy najnowszy odcinek RAW.

Jak wrażenia? Podobało się show? 🙂