WWE Monday Night RAW 27 listopada 2017: Raport

Show rozpoczynamy od pojawienia się w ringu mistrza IC Romana Reignsa, który powiedział, że zeszły tydzień był szalony w jego wykonaniu, ponieważ The Shield ponownie spotkało się z The New Day i odnieśli zwycięstwo na Survivor Series. Roman także dodał, że w zeszłym tygodniu został nowym mistrzem IC po tym jak udało mu się pokonać The Miza. Następnie dodał, że po zeszłotygodniowym ataku ze strony The Shield, The Miz będzie musiał zrobić sobie krótką przerwę od występów w ringu. Nagle na arenie pojawili się Bo Dallas, Curtis Axel oraz Elias Samson. Bo Dallas już na samym początku wspomniał o braku szacunku ze strony Romana wobec najwspanialszego mistrza wszechczasów. Axel dodał, że dzięki The Shield mogą dziś pomścić swojego mentora. Roman uśmiechnął się i powiedział do Eliasa, że powienin dobrze przyjrzeć się kołnierzowi jaki ma na sobie Axel, gdyż po RAW będzie miał taki sam.

1 walka: Singles Match
Seth Rollins def. Cesaro

Po pojedynku Seth Rollins został poproszony o komentarz dotyczący posiadania pasa mistrzowskiego przez Romana Reignsa oraz braku obecności Deana Ambrose’a na RAW. Seth powiedział, że Dean oraz Renee Young wybrali się w daleką podróż, a następnie dodał iż The Shield są silniejsi niż kiedykolwiek i wkrótce wszyscy będą posiadać tytułu. Na zakończenie Seth wyzwał mistrzów tag teamowych do walki.

Tymczasem na zapleczu Cedric Alexander, Rich Swann, Akira Tozawa oraz Mustafa Ali narzekają na Zo Train. Nagle przy zawodnikach pojawił się Kurt Angle, który ogłosił, że odbędą się dwa fatal four way matche, a zwycięzcy ich staną przed szansą na zdobycie pasa mistrzowskiego Cruiserweight.

2 walka: Singles Match
Samoa Joe def. Titus O’Neil (w/Apollo Crews)

Po pojedynku Samoa Joe wzniósł ręce w geście zwycięstwa, a następnie ustawił Apollo Crewsa pod Coquina Clutch i tym akcentem zakończył swój występ na RAW.

W ringu pojawiła się Sasha Banks. Po chwili na arenie rozbrzmiał theme song Mickie James jednak ona się nie pojawiła. Podobna sytuacja była względem Bayley co doprowadziło do tego iż była mistrzyni kobiet RAW musiała sama stawić człowa drużynie złożonej z Paige, Deville oraz Rose. Paige mówi, że Sasha wygląda bardzo dobrze zwłaszcza po tym co spotkało ją w zeszłym tygodniu jednak co się stało z James i Bayley? Rose oraz Deville uśmiechnęły się i tylko wzruszyły ramionami. Na Titatronie pojawiła się Mickie James, która cierpiała z powodu urazu kostki natomiast Bayley leżała na podłodze trzymając się za szyję. Niespodziewanie pojawiła się Alexa Bliss. Paige powiedziała, że jest kobietą, od której rozpoczęłą się rewolucja w dywizji kobiet. Następnie zachęciła Sashę do dołączenia, gdyż ma dwa wybory. Jest z nimi lub przeciwko nim. Sasha odrzuciła propozycję przez co została zaatakowana przez trzy zawodniczki.

Następnie otrzymaliśmy segment z udziałem Braya Wyatta, który powiedział iż nie miał dobrego dzieciństwa i nigdy nie obchodził świąt, ale nie przejmował się tym. Fani WWE wciąż żyją w kartonowych pudełkach i wierzą w miłość oraz w to, że trzeba kogoś kochać aby być kimś. Bray dodał, że wszyscy są żałośni, a ich cierpienie przynosi mu radość. Na zakończenie Bray uśmiechnął się i powiedział, że wszyscy są martwi.

3 walka: Singles Match
Bray Wyatt def. Matt Hardy
Po pojedynku obolały Matt Hardy przez krótki czas siedział w narożniku i zaczął wariować na co pan Cole powiedział, że możemy byś świadkami chwilowego załamania byłego mistrza tag teamowego.
Czy to oznacza Broken?

Na zapleczu Jason Jordan rozmawiał z Kurtem Angle i powiedział, że szkoda tego co Kane zrobił Braunowi Strowmanowi, ponieważ chciał się z nim dzisiaj zmierzyć. Kurt zapytał swojego syna, czy jest gotowy do rywalizacji? Jason odpowiedział, że wszyscy kwestionują go ze względu na drobny uraz kolana. Następnie dodał, że chce zmierzyć się z Kanem na co zgodził się Kurt.

4 walka: Fatal Four Way Match
Rich Swann def. Akira Tozawa, Noam Dar oraz Ariya Daivari

5 walka: Intercontinental Championship Match
Roman Reigns def. Elias (w/The Miztourage)

Po pojedynku Roman Reigns został zaatakowany przez Samoa Joe i umieszczony przez niego w Coquina Clutch.

6 walka: Singles Match
Asuka def. Dana Brooke

Po pojedynku ring został otoczony przez Absolution jednak zawodniczki z jakiegoś powodu nie zaatakowały Asuki.

7 walka: Singles Match
Kane def. Jason Jordan

Po pojedynku na arenie pojawił się Finn Balor, który udał się w stronę ringu.

8 walka: Singles Match
Finn Balor def. Kane

Po pojedynku Kane brutalnie zaatakował krzesłem swojego przeciwnika jednak na arenie pojawił się Braun Strowman i doszło do brawlu między zawodnikami, który ostatecznie zakończył się zwycięstwem byłego członka The Wyatt Family.