WWE Monday Night RAW 27 lipca 2015: Mini Raport

RAW rozpoczęliśmy od Triple H’a, Stephanie McMahon oraz Setha Rollinsa. Hunter i Stephanie potwierdzili, że SummerSlam potrwa 4 godziny. Pogadali nieco o walce wieczoru, w której to Undertaker zmierzy się z Brockiem Lesnarem, po czym ogłosili pojedynki na dzisiejszy epizod RAW. W końcu do głosu doszedł Seth Rollins, który nazwał siebie najlepszym mistrzem WWE WHC w całej historii. Najwidoczniej z tym zdaniem nie zgodził się John Cena, który mu przerwał. John powiedział, że Rollins dla niego jest żartem. Stwierdził, że dzisiejsza noc będzie historyczna, ponieważ będzie to pierwszy raz, kiedy Rollins stanie się mężczyzną, albowiem proponuję walkę o pas WWE World Heavyweight Championship. Stephanie zapytała się fanów, czy chcą to zobaczyć, jednak jej zdanie odbiegało od reakcji fanów, powiedziała kilka razy nie. Triple H zrobił krok do przodu i zapowiedział starcie Johna Ceny z Sethem Rollinsem o pas Stanów Zjednoczonych!

Walka 1: Big Show pokonał Deana Ambrose’a poprzez wyliczenie
Kiedy Dean wykonał suicide dive poza ring, Big Show miał dla niego potężne KO Punch. Dean starał się wrócić do ringu, ale w ostateczności nie zdołał tego zrobić. Po pojedynku, Big Show chciał wbić się w Ambrose’a, który znajdował się przy barierkach, jednak nie przewidział tego, że jego rywal zrobi unik, przez co wpadł we własną pułapkę.

Walka 2: Neville pokonał Fandango
Walka zakończyła się po Red Arrow. Po starciu, na titantronie pojawił się Stardust, który wykonał promo w stronę Neville’a.

Mamy segment z udziałem Paige, Charlotte i Becky Lynch. W rozmowie przerwały im Naomi, Tamina Snuka i Becky Lynch. Mieliśmy po prostu zwyczajną konfrontacją między dwiema ekipami div.

Walka 3: Sasha Banks pokonała Paige
Pod koniec pojedynku, Sasha Banks przeszła do Bank Statement, po którym Paige się poddała.

Do ringu przyszedł Rusev. Zaczął gadać o specjalnej kobiecie. Summer Rae w końcu wyjęła z pudełka.. psa. Tym psem nawiązywał do Dolpha Zigglera. Rusev miał kolejne pudełko, z którego Summer wyjęła.. rybę. To akurat nawiązywało do Lany, która chwilę potem im przerwała. Skończyło się tym, że twarz Summer Rae wylądowała na rybie, a Rusev został spoliczkowany. Taka sytuacja.

W przyszłym tygodniu na RAW powróci Brock Lesnar.

Walka 4: Kalisto i Sin Cara pokonali Fernando i Diego

Czas na Braya Wyatta i Luke’a Harpera. Bray na samym początku opowiedział kolejną ze swoich ciekawych historyjek. Harper natomiast mówił o tym, jak to Wyatt go stworzył, a potem uratował. Bray na koniec mówi też o Romanie Reignsie i Deanie Ambrosie, kończąc słowami – Follow The Buzzards.

Walka 5: Becky Lynch i Charlotte pokonały Alicię Fox i Nikki Bellę

Walka 6: Randy Orton pokonał Kevina Owensa poprzez dyskwalifikację
Podczas pojedynku pojawił się Sheamus, który wykonał Ortonowi Brogue Kicka. Do ringu przybiegł także Cesaro, który przez chwilę zajmował się Owensem. Dobrze sobie nawet radził, lecz pomoc Sheamusa dla Kevina Owensa zrobiła swoje. To oznaczało tylko jedno, pop-up powerbomb dla Szwajcara.

John Cena udzielił wywiadu dla Renee Young tuż przed swoim pojedynkiem. Była to jego standardowa, dobra zapowiedź.

Walka 7: John Cena pokonał Setha Rollinsa o pas Stanów Zjednoczonych
Pod koniec pojedynku, John Cena zapiął STF, po którym Seth Rollins się poddał. Warto odnotować, że John ma złamany nos, ponieważ prawdopodobnie źle przyjął kolano od Setha Rollinsa. Mimo wszystko dostał pozwolenie od sędziego na kontynuacje pojedynku.