WWE Monday Night RAW 26 marca: Raport

Zapraszamy do czytania raportu z najnowszego odcinka czerwonej tygodniówki, który odbywa się w The Quicken Loans Arenie w Cleveland.

Show rozpoczęliśmy od pojawienia się Brocka Lesnara oraz Paula Heymana, który po raz kolejny wygłosił niesamowite promo odnośnie swojego klienta. Paul przypomniał wszystkim, że dwa tygodnie przed WrestleManią 34, Brock pobił Romana Reignsa. Po chwili otrzymaliśmy skrót z tego wydarzenia. Następnie dodał, że tymczasowe zawieszenie członka The Shield zostało zniesione, ale mimo wszystko nie pojawił się w arenie. Heyman stwierdził, że Reigns nie jest osobą, która będzie w stanie odebrać Universal Championship jego klientowi. Po chwili zjawił się Roman Reigns z metalowym krzesłem i doszło do brawlu z Brockiem Lesnarem, który w ostatecznym rozrachunku zakończył się zwycięstwem ‚Bestii’. Brock wykonał F-5 na metalowe schody. Po krótkiej przerwie widzimy Romana zmierzającego na backstage.

Zdjęcie użytkownika The 434.

Komentatorzy ogłosili, że podczas show odbędzie się No DQ Match z udziałem Johna Ceny oraz Kane’a. Pojawi się także Ronda Rousey, która wypowie się na temat WrestleManii 34, a także odbędzie się starcie z udziałem Nia Jax oraz Mickie James.

1 walka: Women’s Match
Nia Jax vs Mickie James (w/RAW Women’s Champion Alexa Bliss)

Przed rozpoczęciem pojedynku otrzymaliśmy skrót z zeszłotygodniowej rozmowy Alexy Bliss oraz Mickie James, którą wysłuchała Nia Jax. Na WrestleManii 34, Alexa Bliss zmierzy się z Nia Jax, a na szali zostanie postawione mistrzostwo kobiet RAW.

Zwyciężczyni: Nia Jax

Zdjęcie użytkownika The 434.

Po pojedynku Alexa Bliss udała się na zaplecze, a za nią podążyła Nia Jax.

Następnie otrzymaliśmy materiał wideo z przygotowania Triple H oraz Stephanie McMahon do występu na WrestleManii 34. Hunter stwierdził, że Kurt Angle jest idiotą.

Zdjęcie użytkownika The 434.

2 walka: Tag Team Match
Cedric Alexander & Mustafa Ali vs TJP & Drew Gulak

Zwycięzcy: Cedric Alexander oraz Mustafa Ali

Zdjęcie użytkownika The 434.

Za stołem komentatorskim obecny był Drake Maverick, który poinformował, że na WrestleManii 34 odbędzie się starcie o Cruiserweight Championship.

Czas na Miz TV z udziałem Setha Rollinsa oraz Finna Balora. W ringu obecny jest WWE Intercontinental Champion The Miz, Bo Dallas oraz Curtis Axel. Mistrz powiedział, że wkrótce zamierza zająć się sprawami osobistymi. Następnie zapytał swoichh przyjaciół o to w jaki sposób przebiega ich kariera jako Miztourage. Mike powiedział co dla nich zrobił i zapytał w jaki sposób mu się odpłacają. Miz wie, że jesteśmy na drodze do WrestleManii 34. Axel zgodził się z nim, ponieważ w ciągu ostatnich dwóch tygodni mistrz kilkukrotnie był na macie. Na arenie pojawił się Seth Rollins, który na samym początku stwierdził, że nie jest fanem MizTV, ponieważ ma okropny telewizor. Seth dodał, że jest gościem, ale zamierza tylko przyglądać się temu w jaki sposób Mike zamierza rozwiązać swoje problemy. Mike odpowiedział, że jedynym problemem z jakim się zmagają to Seth Rollins i muszą go rozwiązać. Następnie do ringu przybył Finn Balor i doszło do brawlu między wrestlerami. The Miztourage zostali zaatakowani przez The Club. Natomiast The Miz przez Finna Balora oraz Setha Rollinsa. Panowie wykonali na nim swoje akcje.

Zdjęcie użytkownika The 434.

Już wkrótce obejrzymy No DQ Match z udziałem Johna Ceny oraz Kane’a. A tymczasem widzimy spacerującą Asukę na backstage’u.

Na zapleczu Kane stwierdził, że jest kilka demonów, których nie da się wywołać, ponieważ nie chcą aby im przeszkadzano, po prostu chcą odpocząć w spokoju. Teraz John Cena zapłaci za to, przez co nie wystąpi na WrestleManii 34, gdyż zostanie sprowadzony do piekła.

3 walka: Women’s Match
Asuka vs Jamie Frost

Zwyciężczyni: Asuka po niespełna 10 sekundach

Zdjęcie użytkownika The 434.

Kolejnym uczestnikiem Andre The Giant Memorial Battle Royal na WrestleManii 34 będzie ”Woken” Matt Hardy, który stwierdził, że zamierza usunąć swoich wszystkich przeciwników, a następnie zgarnąć statuetkę.

Na zapleczu doszło do brawlu z udziałem Sashy Banks oraz Bayley.

Zdjęcie użytkownika The 434.

4 walka: Singles Match
Braun Strowman vs Sheamus

Zwycięzca: Braun Strowman

Zdjęcie użytkownika The 434.

Liderka Absolution, Paige zaoferowała Rondzie Rousey dołączenie do grupy jednak była mistrzyni kobiet UFC nie przyjęła propozycji, po czym zaatakowała Mandy Rose oraz Sonie.

Zdjęcie użytkownika The 434.

5 walka: The Club def. The Miztourage

Zdjęcie użytkownika The 434.

6 walka: Elias def. Rhyno
Po pojedynku Heath Slater również zainkasował finishera.

Zdjęcie użytkownika The 434.

7 walka: John Cena def. Kane
Podczas meczu Lider Cenation zadrwił sobie z Takera.

Zdjęcie użytkownika The 434.