WWE Monday Night RAW 26 lutego 2018: Raport

Show rozpoczęliśmy od przypomnienia wydarzeń z gali Elimination Chamber. Znajdujemy się w Honda Center w Anaheim, a na show zapraszają nas Michael Cole, Corey Graves oraz Jonathan Coachman.

Do ringu przybyły RAW Women’s Champion Alexa Bliss i Mickie James. Michael powiedział, że na WrestleManii 34 obecna mistrzyni kobiet RAW będzie broniła mistrzostwa w starciu z Asuką, która zeszłej nocy pokonała Nia Jax, przez co kuzynki Rocka zabraknie w walce wieczoru. Alexa przechwala się swoim zwycięstwem w komorze po czym zaproponowała Mickie kolejny występ, ponieważ mogła się od niej wczoraj bardzo wiele nauczyć. Następnie dodała, że Mandy Rose oraz Sonya Deville to przyszłość, ale nie wtedy kiedy ona jest mistrzynią. Następnie wskazała na logo WrestleManii 34 i dodała, że ma nadzieję, iż jej rywalka będzie w stu procentach przygotowana. Na arenie pojawiła się Asuka, która spojrzała na mistrzynię, lecz w ringu pojawiła się także Nia Jax, która zaatakowała pretendentkę. Na ratunek przybyły jej Bayley oraz Sasha Banks przez co otrzymamy starcie z udziałem kobiet.

Później John Cena wypowie się na temat swojego udziału w tegorocznej WrestleManii.

1 walka: Six Women’s Tag Team Match
Asuka & Bayley oraz Sasha Banks def. Alexa Bliss, Mickie James oraz Nia Jax

Po pojedynku Bayley spoglądała w kierunku Sashy Banks, która była przy barierce. Michael Cole zaprezentował nam skrót z udziału Johna Ceny w RAW Talk.

W ringu obecny jest John Cena, który opowiedział nam o swoim niepowodzeniu przez co jest droga na Royal Rumble, Elimination Chamber oraz WrestleManię 34 była bardzo niepewna, ponieważ zawiódł sam siebie. Cena dodał, że musi zrobić coś co powinien zrobić dawno temu, wyzwać The Undertakera do walki na WrestleManii. John dodał, że niestety ten pojedynek się nie odbędzie, gdyż tak mu powiedziano. Następnie powiedział, że jutro zjawi się na SmackDown Live, gdyż jest wolnym agentem.

2 walka: Singles Match
Bray Wyatt def. Heath Slater

Na backstage’u pojawił się WWE Intercontinental Champion The Miz. Po krótkiej przerwie w ringu widzimy Miza, Bo Dallasa oraz Curtisa Axela. Miz powiedział, że nie może w to uwierzyć, iż w drodze do WrestleManii 34 przejedzie przez przedmieścia takie jak Anaheim. Mike dodał, że stanie się wkrótce największym mistrzem IC wszechczasów nie tak jak kilku WWE Hall of Famerów Shawn Michaels, Bret Hart, Pedro Morales, Edge oraz Chris Jericho. Mike dodał, że zasługuje na występ w walce wieczoru WrestleManii 34, ponieważ jest najlepszy. Miz opowiedział także o swoim spotkaniu z Kurtem Angle, który uświadomił go iż dzisiejszy rywal być może będzie jego przeciwnikiem na WrestleManii. Na arenie zjawił się Seth Rollins.

3 walka: Singles Match
Seth Rollins def. The Miz

Po pojedynku na arenie pojawił się Finn Balor, który również ma być przeciwnikiem The Miza.

4 walka: Singles Match
Finn Balor def. The Miz

Po pojedynku na zapleczu Renee Young przeprowadziła wywiad z Sethem Rollinsem, który powiedział iż nie wie co Balor próbuje udowodnić pokonując człowieka, którego właśnie on przed chwilą pokonał. Rollins ogłosił, że na WrestleManii zmierzy się z The Mizem o IC Championship.

Po krótkiej przerwie JoJo zaprosiła Romana Reignsa do ringu. Roman powiedział, że jest człowiekiem dotrzymującym danego słowa, ponieważ jakiś czas temu powiedział, że wygra na Elimination Chamber i tak zrobił, więc kiedy powie iż na WrestleManii 34 pokona Brocka Lesnara to tak będzie. Roman dodała, że za 6 tygodni odbędzie się WrestleMania, a mistrza nie ma na RAW, ponieważ wciąż on biega za prezesem UFC Daną Whitem. Roman na zakończenie dodał, że urodził się po to, aby być wrestlerem oraz w przeciwieństwie do pewnych osób on szanuje swoich fanów.

Na Twitterze pojawiło się nagranie, w którym Braun Strowman oświadczył, że zamierza wykonać symfonię zniszczenia na Eliasie.

5 walka: 2 of 3 Falls for the RAW Tag Team Titles: Titus Worldwide vs. The Bar
The Bar def. Titus WorldWide

Po pojedynku Sheamus powiedział, że nie ważne z kim przyjdzie im zmierzyć się na WrestleManii 34, ponieważ nikt nie jest w stanie pokonać The Bar.

W ringu obecny jest z gitarą w ręku Elias, który powiedział, że niedzielna gala Elimination Chamber nie poszła po jego myśli, ale wciąż koncentruje się na WrestleManii 34 i nie ma zamiaru dziś wystąpić, ale na arenie zjawił się Braun Strowman przywitany popem przez fanów.

6 walka: Singles Match
Braun Strowman def. Elias przez DQ

Po pojedynku otrzymaliśmy brawl z udziałem tej dwójki, z którego zwycięsko wyszedł Elias.

W ringu obecni są Triple H oraz Stephanie McMahon, która powiedziała, że w niedzielę miała miejsce największa noc w ich karierze zawodowej, gdyż doszło do podpisania kontraktu przez Ronde Rousey. Steph dodała, że wszystko zostało zrujnowane przez GM RAW Kurta Angle, który cierpi na zapalenie płuc i zmusił Ronde do ataku na jej męża. Komisarz zaprosiła Kurta do ringu, który pojawił się tuż za plecami Rondy Rousey. GM powiedział, że przyjazd do WWE to najlepsza decyzja jaką podjęła była mistrzyni kobiet UFC. Angle powiedział, że jest mu przykro za to co powiedział na Elimination Chamber, a Steph dodała iż nie są okropnymi ludźmi pomimo tego co mogą o nich przeczytać w mediach społecnościowych. Na zakończenie Hunter zaatakował Kurta czemu przyglądała się Ronda.