WWE Monday Night RAW 25 marca 2019: Raport

Zapraszamy do czytania raportu z najnowszego odcinka RAW. Ten post jest aktualizowany na bieżąco.

Show rozpoczynamy od pojawienia się w ringu obecnej RAW Women’s Champion Rondy Rousey, która powiedziała, że po raz pierwszy na WrestleManii walką wieczoru będzie starcie z udziałem kobiet, w którym oprócz niej udział wezmą Charlotte Flair oraz Becky. Po tych słowach Ronda rzuciła mikrofon, ale podniosła go ponownie mówiąc, że na WrestleManii pokona swoje przeciwniczki, a wręcz je zdetronizuje, ale to nie wszystko co ma do powiedzenia. Mistrzyni dodała, że nie wie, czym tak naprawdę jest Beat Clock Challenge, ale lepiej będzie jeśli zaczniemy go już w tym momencie. Do ringu przybyły wrestlerki z The Riott Squad. Przed walką pojawiła się również Becky Lynch z mikrofonem, która została przywitana popem przez fanów zgromadzonych na arenie. Wrestlerka powiedziała, że dobrze jest powrócić do tego miasta, ale wszyscy wiedzą, kto jest najlepszy i dlatego skandują moje imię. Becky dodała, że w walce wieczoru na WrestleManii 35 wzniesie tytuł mistrzowski nad głową obecnej mistrzyni i to jest fakt. Po tych słowach na arenie zjawiła się Charlotte Flair mówiąc, że Ronda i Becky bla bla bla, ale tak na WrestleManii 35 odbędzie się walka wieczoru z udziałem kobiet, ale w ciągu ostatnich 6 lat to właśnie ona była najlepsza, a nie Ronda, która jest w WWE od roku, ani Becky pracująca ciężko od sześciu miesięcy.

1 walka: Ronda Rousey(c) vs Sarah Logan

Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie stoją

Zwyciężczyni: Ronda Rousey – 1 minuta 25 sekund

2 walka: Charlotte Flair vs Ruby Riott

Zwyciężczyni: Brak – Po pojedynku Charlotte wyprowadziła big boot na Becky Lynch

3 walka: Becky Lynch vs Liv Morgan

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie na scenie i tekst

Zwyciężczyni: Becky Lynch w czasie 1 minuta 20 sekund

Tak więc zwyciężczynią Challenge’u została Becky Lynch.

Czas na starcie z udziałem Finna Balora oraz Bobby’ego Lashleya i Lio Rusha. Przed rozpoczęciem walki, Lio powiedział, że wkrótce zakończy się droga do WrestleManii, ale już dzisiaj Finn zostanie pobity, złamany i zniszczony tak samo jak Rob Gronkowski ogłaszając przejście na emeryturę. Lio dodał, że partnerem mistrza IC w starciu z Balorem będzie Jinder Mahal, a nie on.

4 walka: IC Champion Bobby Lashley i Jinder Mahal vs Finn Balor

Obraz może zawierać: 1 osoba, tekst

Zwycięzca: Finn Balor
Po walce mistrz IC musiał wyładować swoją frustrację. Najpierw akcję kończącą zainkasowali panowie z The Singh Brothers, a następnie Jinder Mahal.

Obraz może zawierać: 1 osoba, tekst

Następnie widzimy Eliasa, który powiedział, że znajduje się w najlepszym mieście, gdzie odbędzie się WrestleMania 35 i dlatego chciałby zagrać piosenkę dla wszystkich. Nagle zjawił się przy nim jakiś gitarzysta, który przerwał występ Eliasowi.

5 walka: Aleister Black i Ricochet vs The Revival

Obraz może zawierać: 3 osoby

Zwycięzcy: Aleister Black i Ricochet

Po walce dowiedzieliśmy się, że WWE COO Triple H jest obecny na RAW, a tymczasem do ringu zmierza Drew McIntyre inaczej szkocki psychopata. Drew powiedział, że nie obchodzi go to, czy fani WWE go lubią, ale mimo wszystko powinni go szanować za to co w zeszłym tygodniu zrobił z Romanem Reignsem i nigdy nie poddawał się jeśli mu coś nie wychodziło. Po tych słowach otrzymaliśmy skrót z brawlu, który miał miejsce w zeszłym tygodniu. Drew dodał, że wszedł do głowy swojemu przeciwnikowi i nie ważne, czy będzie on liczył na wsparcie ze strony Deana Ambrose’a oraz Setha Rollinsa, którego wielokrotnie pokonał. Wrestler ze Szkocji dopowiedział, iż dzieci nie są gotowe na to, aby oglądać swojego ojca, czyli Romana Reignsa w starciu na WrestleManii, gdzie odniesie porażkę. Następnie fani zaczęli chantować imię Romana Reignsa, który zjawił się na arenie ku uciesze publiki. The Big Dog zaakceptował wyzwanie rywala, dzięki czemu zmierzą się ze sobą na WrestleManii. Roman dodał, że lepiej będzie jeśli Drew nie zagrozi ponownie jego rodzinie, po tych słowach doszło do brawlu. Na samym początku kontrolę przejął Roman Reigns do momentu aż nie zainkasował low blow oraz claymore.

Obraz może zawierać: 2 osoby

Na zapleczu widzimy Drew McIntyre oraz Deana Ambrose’a, który powiedział, że nie czuje się zmiażdzony tak więc zaproponował wrestlerowi ze Szkocji last man standing match.

Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie stoją

6 walka: Sasha Banks(w/Bayley) vs Natalya (w/Beth Phoenix)

Obraz może zawierać: 2 osoby

Zwyciężczynie: Sasha Banks przez dq

W trakcie walki pojawiły się Nia Jax oraz Tamina Snuka, co doprowadziło do dyskwalifikacji. Niespodziewanie do ringu wkroczyła Beth Phoenix, która poradziła sobie z rywalkami wykonując finisher na Taminie.

Na zapleczu pojawił się WWE Hall of Famer Kurt Angle, który wypowiedział się na temat starcia z Samoa Joe. Kurt powiedział, że nadszedł jego czas, więc chciał zmierzyć się z najlepszymi wrestlerami, którzy przygotują go do występu na WrestleManii 35. Nagle przy byłym GM RAW pojawił się Baron Corbin, który powiedział, że ten gość stojący przed nim byłby wyzwaniem jakieś dziesięć lat temu, ale na WrestleManii 35 były medalista olimpijski będzie musiał pożegnać się z wrestlingiem.

Na zapleczu widzimy Bayley oraz Sashę Banks, która powiedziała, że nie ważne z kim przyjdzie im się zmierzyć, to i tak wygrają na WrestleManii.

W ringu obecna jest Alexa Bliss, która zaprosiła nas na swój program mówiąc, że z tygodnia na tydzień jej program jest coraz lepiej odbierany, ale na WrestleManii 35 odbędzie się walka wieczoru z udziałem kobiet i to teraz jest najważniejsze. Do ringu przybył Braun Strowman, który został przywitany przez gospodarza show, a następnie zapytany o, to że pokonał Romana Reignsa, Brocka Lesnara, Vince’a McMahona, ale dlaczego skupił się na jej gościach specjalnych. Braun odpowiedział, że poczuł się urażony, następnie na telebimie pojawili się kolejni goście momentów bliss. Che powiedział, że od wielu lat jest fanem WWE, a także Brauna Strowmana, ale jego przyjaciel jest dobrym gościem i nie zrobił nic złego. Trzeci gość dodał, że Braun powinien zapłacić za zniszczony samochód oraz ofiarować mu autograf najlepszego wrestlera na świecie jakim jest Brock Lesnar. Braun odpowiedział, że Michael powinien wystąpić w Memorial Battle Royal, gdzie przyjdzie im się spotkać razem z innymi gwiazdami WWE. Alexa poinformowała, że Michael oraz jego partner będą uczestnikami Memorial Battle Royal na WrestleManii 35.

Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie siedzą

Tymczasem do ringu przybył Baron Corbin.

7 walka: Baron Corbin vs Apollo Crews

Obraz może zawierać: 6 osób

Zwycięzca: Baron Corbin

W ringu pojawił się Seth Rollins, który powiedział, że on i Brock Lesnar nie są tacy sami, ale wkrótce na WrestleManii zmierzą się ze sobą o WWE Universal Title oraz przyszłość tego biznesu. Seth dodał, iż on chce wygrać, chce pokonać mistrza dla wszystkich fanów WWE, ponieważ chce być taki jak Shawn Michaels, Triple H, John Cena lub Ric Flair, czyli broniący i inspirujący mistrz, jakim z pewnością nie jest Lesnar. Członek The Shield stwierdził, że walka z Brockiem będzie jego największym wydarzeniem w karierze, które zadedykuje fanom WWE, każdej osobie, która go wspiera i nie ważne skąd pochodzi. Członek The Shield dodał, że nie ma wyboru i musi pokonać Brocka Lesnara, ponieważ przyszłość firmy nie jest klarowna, dlatego zrobi to dla wszystkich, których nie rozumie Brock Lesnar. Niespodziewanie pojawił się Paul Heyman, który przedstawił się, a także swojego klienta, po czym podziękował Sethowi Rollinsowi za walkę z Brockiem Lesnarem na WrestleManii 35 oraz WWE Universe czyniąc starcie handicap matchem. Paul dodał, że szansa Setha na zwycięstwo wynosi całe zeroooooooo. Na zakończenie Paul stwierdził, że jego klient zaprowadzi Setha do Suplex City oraz poczęstuje go F-5, którego potrzebuje, ponieważ stało się coś z jego głową jeśli myśli, iż może pokonać Brocka na WrestleManii.

Obraz może zawierać: 1 osoba, broda i tekst

Czas na konfrontację z udziałem byłych gwiazd TNA, które miały okazję ze sobą pracować przez kilka lat.

8 walka: Kurt Angle vs Samoa Joe

Zwycięzca: Kurt Angle

Na arenie pojawił się WWE COO Triple H, który powiedział, że jest wdzięczny za niesamowite przywitanie, ale na początku chciałby podziękować Becky Lynch, Rondzie Rousey oraz Charlotte Flair za występ w walce wieczoru WrestleManii 35. Hunter pogratulował kobietom będącym w WWE za rozwój jaki dywizja zrobiła w ostatnim czasie, ale nadszedł czas skupić się nad tym, co dwa tygodnie temu wydarzyło się w segmencie z Batistą. The Game wyciągnął kopertę, w której znajduje się list dotyczący Batisty, który być może nie wystąpi na WrestleManii, tak więc można stwierdzić, że Dave od samego początku istnienia Evolution był przez niego chroniony. Hunter dodał, że kariera Batisty bez członków Evolution byłaby niczym, ale został World Heavyweight Championem pod ich opieką. Następnie Hunter otworzył list i przeczytał, to co Dave napisał „Jeśli lubisz mnie, to dasz mi tego czego chcę na WrestleManii. Chcę położyć twoją karierę na szali, jeśli pokonam Cię, to już nigdy nie powrócisz do ringu”. Triple H odpowiedział, że na MetLife Stadium ktoś zakończy kogoś karierę, ponieważ to nie mój czas i mogę Ci zagwarantować, że moja obsesja skupi się na skopaniu twojego tyłka.

9 walka: Last Man Standing Match
Dean Ambrose vs Drew McIntyre

Zwycięzca: Drew McIntyre