WWE Monday Night RAW 25 grudnia 2017: Raport

Show rozpoczynamy od pojawienia się w ringu Johna Ceny, który został przywitany przez fanów chantami ”John Cena sucks”. Lider Cenation powiedział, że przybył na RAW w celu obejrzenia fana, który ma na sobie niewłaściwą koszulkę po tych słowach przekazał jednemu z niepełnosprawnych fanów właściwą koszulkę po czym życzył wszystkim Wesołych Świąt. Następnie Cena dodał, że po raz pierwszy fani zgromadzeni w arenie chantują w taki sposób. Cena powiedział, że WWE jest jego domem, a fani są jego rodziną mimo iż w swojej karierze miał wzloty i upadki, złe i dobre chwile. Nagle na arenie pojawił się Elias, który zaczął grać na swojej gitarze, a następnie dodał iż pojawił się tutaj na RAW tylko po to, aby móc coś zagrać. Fani w tym momencie zaczęli chantować CM Punk CM Punk CM Punk, a były zawodnik NXT śpiewał obraźliwą piosenkę w stronę fanów w Chicago na co zareagował John Cena, który nie chciał aby Elias w taki sposób wypowiadał się o fanach z tego miasta przez co obejrzymy starcie z udziałem tej dwójki.

1 walka: Singles Match
John Cena def. Elias

Tymczasem na zapleczu Jason Jordan złożył życzenia świąteczne swojemu ojcu jednak przerwał mu Seth Rollins kłócąc się o to z kim zmierzy się Samoa Joe. Kurt powiedział, że The Bar pojawiają się w momencie, gdy próbuje coś załatwić odnośnie byłego mistrza NXT po czym zaproponował im pojedynek z The Bar o pasy mistrzowskie Tag Team. Natomiast Samoa Joe zmierzy się z Romanem Reignsem o Intercontinental Title.

2 walka: Singles Match
Hideo Itami def. Brian Kendrick

Po chwili otrzymaliśmy zapowiedź zbliżającego się Women’s Royal Rumble Matchu o czym zostaliśmy poinformowani w zeszłym tygodniu przez Stephanie McMahon. Na zapleczu obecni są Bo Dallas i Curtis Axel. Panowie zaśpiewali piosenkę w obecności Mickie James, Sashy Banks oraz Bayley wychwalając The Miza, który jest nieobecny.

3 walka: Six Women’s Tag Team Match
Absolution def. Bayley, Mickie James i Sasha Banks

Na zapleczu Renee Young poprosiła Samoa Joe o komentarz dotyczący urazu jakiego nabawił się Dean Ambrose w zeszłym tygodniu. Joe odpowiedział, że ofiarował Deanowi trochę wolnego czasu, który będzie mógł spędzić z najbliższymi co nie spodobało się Renee, gdyż jest jego żoną. Na zakończenie Samoa dodał, że po RAW zostanie nowym mistrzem IC.

4 walka: Singles Match
Kane def. Heath Slater (w/Rhyno)

Po pojedynku ulubiony demon diabła wykonał Chokeslam na Rhyno.

Następnie Curt Hawkins wygłosił promo, w którym wyjawił, że w powietrzu wyczuwa magiczny, świąteczny cud po czym rzucił wyzwanie każdemu z zawodników na RAW.

5 walka: Singles Match
Finn Balor def. Curt Hawkins

Na backstage’u Bo Dallas i Curtis Axel pojawili się w obecności Goldusta śpiewając mu piosenkę chwalebną o The Mizie, a następnie wręczyli mu film świąteczny z byłym mistrzem IC na okładce.

Na ekranie pojawił się Bray Wyatt mówiąc Chicago jestem tutaj po czym przybył do ringu jednak został zaatakowany przez Matta Hardy’ego, a fani chantowali Delete.

Na zapleczu Sheamus rozmawia z Cesaro na temat ich pojedynku o pasy mistrzowskie. Sheamus następnie dał prezent swojemu partnerowi, czyli figurkę Deana Ambrose’a co rozbawiło zawodnika ze Szwajcarii, gdyż jego zdaniem jest ona autentyczna ze względu na brak lewej ręki. Cesaro dał Sheamusowi figurkę Setha Rollinsa oraz mówi, że nie chce aby syn Kurta Angle’a, czyli Jason Jordan był tag team partnerem Rollinsa.

Nadszedł czas na The Miracle on 34th street fight z udziałem członków WWE 205 Live.

6 walka: 205 Cruiserweight Match
Cedric Alexander, Mustafa Ali i Akira Tozawa def. Enzo Amore, Drew Gulak i Ariya Daivari

Na zapleczu Enzo Amore życzył wesołych świąt Nia Jax, a następnie próbowali się pocałować jednak przerwała im RAW Women’s Champion Alexa Bliss, która powiedziała, że chce porozmawiać ze swoją koleżanką odnośnie historycznego Women’s Royal Rumble Matchu.

7 walka: Intercontinental Match
Samoa Joe def. Roman Reigns przez dq.

Na zapleczu Jason Jordan powiedział do Setha Rollinsa, że zamierza z nim współpracować z dwóch powodów. Po pierwsze, dlatego iż dzięki swojemu ojcu będzie mógł po raz kolejny zaprezentować się wśród fanów, a po drugie zamierza brutalnie potraktować Sheamusa oraz Cesaro. Na zakończenie dodał, że jest dobrym zastępcą Deana Ambrose’a. Seth odpowiedział, że nie ważne jak jest dobry to i tak nigdy nie zastąpi Deana Ambrose’a.

8 walka: Handicap Match
Braun Strowman def. The Miztourage

W ringu obecna jest Alexa Bliss, która złożyła wszystkim życzenia świąteczne mówiąc, że ona jest boginią, a rok 2017 należał do niej. Następnie skupiła się na historycznym Women’s Royal Rumble Matchu mówiąc, iż wszystko stało się dzięki niej. Na arenie zjawiła się Asuka, która powiedziała, że zamierza wejść do Royal Rumble i wygrać po czym doszło do brawlu między nimi.

WWE Universal Champion Brock Lesnar pojawi się w przyszłym tygodniu na Monday Night RAW.

9 walka: RAW Tag Team Championship Match
Jason Jordan i Seth Rollins def. The Bar dzięki czemu zostali nowymi mistrzami tag teamowymi.