WWE Monday Night RAW 24 października 2016: Raport

Zapraszamy do czytania raportu z najnowszego odcinka WWE Monday Night RAW, który odbył się w Minneapolis:

* Show rozpoczynamy od pojawienia się w ringu Chrisa Jericho, który mówi iż dzisiejsza walka wieczoru z udziałem trzech osób nie dojdzie do skutku, ponieważ stało się coś strasznego, ktoś ukradł ”List of Jericho”. Chris dodał, że nie opuści tego ringu, ani nie zrobi nic innego dla tej organizacji dopóki nie otrzyma list z powrotem. Na arenie pojawia się Universal Champion Kevin Owens, który mówi, że nie posiada listy Y2J, a szczerze mówią nie dba o nią, ale troszczy się o swojego przyjaciela, więc mu pomoże w odnalezieniu listy. Muszą stać po tej samej stronie, aby na gali Hell in a Cell pokonać Setha Rollinsa. Na arenie pojawia się komisarz RAW Stephanie McMahon, która mówi do Chrisa, że powinien skupić się na dzisiejszej walce, a nie na bezsensownej liście. Na arenie rozbrzmiewa theme song Setha Rollinsa, który za swoimi plecami trzyma listę Chrisa Jericho. Stephanie prosi Setha o oddanie listy, lecz ten odpowiada, że jej nazwisko również znajduje się na tej liście ze względu na wprowadzenie Kevina Owensa do walki z nim w Hell in a Cell Matchu. Y2J krzyczy iż jego przyjaciel Owens nigdy nie znajdzie się na tej liście, która jest przeznaczona tylko i wyłącznie dla głupich idiotów. Następnie były mistrz WWE mówi, że zamierza wprowadzić kilka zmian na liście, która od tej pory będzie listą, na której znajdą się części ciała Owensa.

* Na zapleczu komisarz RAW Stephanie McMahon zatrzymuje Setha Rollinsa i każe oddać mu listę należącą do Chrisa, ponieważ obiecała iż dziś na RAW otrzymamy triple threat match z udziałem Y2J i ta walka musi się odbyć. Seth odpowiedział, że Stephanie nie robi tego ze względu na fanów WWE, lecz dla własnych korzyści, po czym dodał, że nie ma przy sobie listy, ponieważ została ona w szatni.

1 walka: Enzo Amore(w/Big Cass) def. Karl Anderson(w/Doc Gallows)

* Następnie otrzymaliśmy nagranie wideo, w którym były United States Champion Rusev mówi o tym, że zamierza zniszczyć Romana Reignsa oraz odzyskać tytuł na niedzielnej gali Hell in a Cell.

* WWE RAW Tag Team Champions The New Day wypowiedzieli się na temat Cesaro oraz Sheamusa po czym dodali, że po gali Hell in a Cell również będziemy mogli ich podziwiać jako tag team champions.

2 walka: Cesaro & Sheamus def. The New Day

Na zapleczu Y2J szukał swojej listy, lecz żaden z obecnych tam zawodników nic nie wiedział na jej temat. Jinder Mahal kazał Chrisowi się uspokoić i głęboko oddychać, lecz ten nazwał go głupim idiotą po czym sobie poszedł.

* Po pojedynku w ringu pojawiła się Dana Brooke, która mówi, że fani WWE są śmieszni, ponieważ wciąż nie mogą uwierzyć w to, iż w ubiegłym tygodniu bez problemu pokonała Bayley, tak więc z racji iż jest w dobrym nastroju, to da walkę rewanżową byłej mistrzyni NXT. Zawodniczy podeszły do stolika i chwilę po rozpoczęciu siłowania się Brooke wygrała. Następnie panie siłowały się na lewe ręce, lecz gdy Bayley zaczęła wygrywać, to rywalką ją zaatakowała, lecz na końcu segmentu zainkasowała Belly to Bayley Suplex.

* Na zapleczu Stephanie mówi do Chrisa Jericho, że nie ważne czy jego lista się znajdzie, czy też nie, ponieważ weźmie on udział w triple threat matchu, a jeśli tego nie zrobi to zostanie zawieszony.

* W ringu obecny jest Curtis Axel, który mówi, że wciąż wierzy w Bo Dallasa, który w ubiegłym tygodniu go zaatakował, więc najwyższy czas na rewanż.

3 walka: Bo Dallas def. Curtis Axel

4 walka: The Golden Truth w/Mark Henry def. The Shining Stars w/Titus O’Neil

* W ringu obecne są RAW Womens Champion Sasha Banks oraz Charlotte, a także Generalny Manager RAW Mick Foley, który mówi, że po przybyciu do WWE Performance Center dojrzał ogromny potencjał w tych zawodniczkach, ktre na Hell in a Cell stworzą kolejny rozdział w historii WWE. Sasha mówi, że wszyscy czekali na ten moment. Charlotte pyta się, w którym miejscu ma podpisać, a następnie odzyska coś co do niej należy. Następnie dodaje, że nie obchodzi ją żadne ryzyko, ponieważ zamierza zaryzykować wszystko, aby odzyskać swój pas. GM mówi, że zna Charlotte od małego i każdy pamięta historię między nim, a jej tatą. Natomiast jego dzieci miały zdjęcie Eddiego Guerrero i poprosiły mnie o podarowanie go Sashy Banks, ponieważ wiedzą ile to dla niej oznacza. Dziewczyny podpisały kontrakt i zakończyliśmy segment.

5 walka: Rich Swann def. Brian Kendrick

6 walka: Sami Zayn vs Braun Strowman
Przed rozpoczęciem pojedynku Strowman chwycił mikrofon i powiedział, że GM RAW Mick Foley go nie posłuchał, ponieważ prosił o odpowiedniego przeciwnika, którego niestety nie ma z nim w ringu. Po tych słowach odwrócił się, a za jego plecami stał Sami Zayn, który odpowiedział, że od będzie jego dzisiejszym rywalem. Braun zaatakował Samiego i doszło do brawlu z ich udziałem, przez co pojedynek się nie odbył.

* W ringu obecni są Brock Lesnar oraz Paul Heyman, który mówi, że ludzie skończyli z modą chantowania ”Suplex City” i rozpoczęli chantować ”Goldberg”. Nic nie pomoże Goldbergowi obronić się przed zniszczeniem jakie zgotuje mu Bestia Brock Lesnar. Paul dodał, że osobiście zajmie się połową widowni, która chantuje ”Goldberg”.

7 walka: Seth Rollins def. Chris Jericho, Kevin Owens

* Po pojedynku Chris i Kevin zaatakowali Setha Rollinsa, a następnie mistrz wykonał mu swoją akcję kończącą.