WWE Monday Night RAW 23 października 2017: Raport

W ringu pojawił się WWE Hall of Famer Kurt Angle, który już na samym początku zaznaczył, że każda opowieść ma swój początek, środek oraz koniec, a ostatnia noc zasługuje na nowy rozdział. Kurt dodał, że nigdy nie czuł się lepiej niż wczoraj po czym dodał, że na gali Survivor Series drużyna RAW zmierzy się z drużyną SmackDown:

Raw Women’s Champion Alexa Bliss vs Smackdown Women’s Champion Natalya

Intercontinental Champion The Miz vs United States Champion Baron Corbin

Raw Tag Team Champions The Sheild vs Smackdown Tag Champions The Usos

Universal Champion Brock Lesnar vs WWE Champion Jinder Mahal

Odbędą się także dwa five elimination matche z udziałem kobiet i mężczyzn. Kurt dodał, że zamierza się upewnić iż jego drużyna będzie najbardziej dominującą po czym przerwali mu The Miz, Curtis Axel oraz The Bar. Mike skarżył się na GM RAW i powiedział, że ten nadużywa swojej władzy i nie powinien powrócić do ringu WWE. Na arenie pojawili się The Shield, czyli Seth Rollins i Kurt Angle przez co GM ogłosił, że już za chwilę odbędzie się Six Man Tag Team Match z udziałem:
The Miz i The Bar vs The Shield i AJ Styles.

1 walka: Six Man Tag Team Match
The Shield i AJ Styles def. The Miz i The Bar

Po pojedynku na arenie pojawił się ulubiony demon diabła The Monster Kane, który pozbierał wszystkich i dołączył do walki.

Obecny w ringu Kane powiedział, że słyszał wiele na temat Monster Among Mena, a także dodał, że w momencie kiedy spojrzał na Brauna Strowmana na gali TLC to wiedział, że ma przed sobą 350 pounds śmiecia. I to był główny powód jego posunięcia. Kane dodał, że zawsze będzie potworem RAW po czym rzuca wyzwanie Strowmanowi, jednak na arenie zjawił się Finn Balor.

2 walka: Singles Match
Kane def. Finn Balor

Na zapleczu Shane McMahon pojawił się w biurze Kurta Angle’a ze względu na obecność AJ Stylesa na czerwonej tygodniówce. Komisarz SmackDown przypomniał o tym, że w zeszłym roku to jego drużyna wygrała na Survivor Series i tak samo będzie w tym roku po czym panowie podali sobie dłoń.

3 walka: Singles Match
Asuka def. Emma

Tymczasem w ringu obecna jest Alexa Bliss, która powiedziała że na TLC pokonała przyszłą Hall of Famer Mickie James. Po chwili dodała, że na gali Survivor Series pokona mistrzynię kobiet SmackDown Natalyę, ponieważ ona jest jedyną boginią w tej federacji. Alexa wspomniała o tym, że na TLC odbyła swoją walkę wieczoru jednak wszyscy rozmawiają na temat AJ Stylesa i Finna Balora. Na arenie zjawiła się Mickie James i doszło do brawlu z udziałem zawodniczek, po którym była pretendentka powiedziała iż jej rywalka zasłużyła na to co ją teraz spotkało.

Na zapleczu Kurt Angle powiedział, że Bayley i Sasha Banks znajdą się w drużynie RAW. Nagle przy nich pojawiła się Alicia Fox, która także wyraziła chęć bycia częścią drużyny. Kurt ogłosił, że w dniu dzisiejszym odbędzie się triple threat match i jeśli Alicia go wygra to znajdzie się w czerwonej drużynie.

4 walka: Singles Match
Jason Jordan def. ELias

W ringu pojawił się Brock Lesnar oraz Paul Heyman, który powiedział, że go śmieszy sposób w jaki fani reagują na obecność jego klienta w ringu, który na gali Survivor Series zabierze Jindera Mahala do Suplex City. Brock zaakceptował wyzwanie mistrza WWE.

5 walka: Triple Threat Match
Alicia Fox def. Sasha Banks i Bayley dzięki czemu będzie pełniła funkcję kapitana na gali Survivor Series.

6 walka: 10 Man Tag Team Match
Kalisto, Cedric Alexander, Rich Swann, Grand Metalik i Mustafa Ali def. Enzo, Drew Gulak, Tony Nese, Noam Dar i Ariya Daivari

Po pojedynku na arenie pojawił się Kurt Angle, który zamierzał ogłosić skład czerwony na Survivor Series jednak przerwał mu Shane McMahon, a za nim podążają The New Day, AJ Styles, Tamina, Becky Lynch, Rusev, Natalya, Chad Gable, Zack Ryder, Mojo Rawley, Shinsuke Nakamura, Baron Corbin, Dolph iggler, Carmella oraz Tye Dillinger. Shane zaprosił niebieską drużynę do ringu i w taki sposób doszło do inwazji. Drużyna SmackDown zaatakowała Apollo Crewsa i Titusa O’Neilla. Dana Brooke zauważyła panie z konkurencyjnego brandu i natychmiast uciekła z dala od nich. Następnymi ofiarami niebieskich tali się: Hawkins, Axel, Goldust, Rhyno, Finn Balor, Matt Hardy, Jason Jordan. Dean Ambrose, Seth Rollins także musieli uznać wyższość swoich przeciwników, których jest zbyt wiele. Następnie Shane poprosił Kurta Angle o pozbieranie swojej drużyny po czym opuścił RAW.