WWE Monday Night RAW 23 marca 2020: Raport

Kontynuujemy naszą przygodę z czerwoną tygodniówką w Performance Center. To już dziś mistrz WWE Brock Lesnar zawita na RAW! Ponadto dowiemy się co Randy Orton uważa o pomyśle Edge’a na temat uczynienia ich pojedynku na WrestleManii Last Man Standing Matchem.

 

Na Monday Night RAW wita nas Paul Heyman, który pomimo chwiejnego okresu w jakim obecnie żyjemy, jest w stanie dać nam gwarancję, że Drew McIntyre nie da rady pokonać Brocka Lesnara na WrestleManii. Szkot może starać się z całych sił jednak nie będzie to wystarczyć na mistrza, który zapewnia, że wysłucha modlitw swojego przeciwnika i skończy swojego przeciwnika szybko jednak z powodu wydarzeń z Royal Rumble nie będzie to bezbolesne. Drew zostanie upokorzony na największej gali w roku przez największego mistrza w historii WWE.

Następnie otrzymaliśmy powtórkę starcia pomiędzy Brockiem Lesnarem, Sethem Rollinsem, a Johnem Ceną z  gali Royal Rumble z 2015 roku.

 

Na arenie zjawia się A.J. Styles, który przypomina o swoim starciu na WrestleManii. Nie jest dla niego ważne czy ta walka odbędzie się w sobotę czy w niedzielę. Może to jednak być istotne dla jego oponenta, gdyż ten nie jest zbyt dobrze zorganizowany. A.J. zauważa, że The Undertaker ma konto na Twitterze, na którym można znaleźć między innymi wideo, na którym Deadman namawia do wspierania tygrysów. Podkreśla to, iż stracił on swoje zmysły – nie jest to już ta sama osoba co 30 lat temu wchodziła do tego biznesu. Lider The O.C nie chce walczyć na WrestleManii z kimś takim. Nie chce mierzyć się z Markiem Callowayem. Pragnie przywrócić do życia umarlaka i dlatego wyzywa go do nowej stypulacji – Bone Yard Matchu.

 

Na backstage’u otrzymujemy wywiad z Zeliną Vega, która podkreśla, że Andrade i Angel Garza pokażą dziś dlaczego są najgorętszym towarem w tym biznesie. Ponadto po WrestleManii The Street Profits nie będą już panoszyć się z mistrzostwem Tag Team.

Tag Team Match

Ricochet & Cedric Alexander vs. Angel Garza & Andrade

Zwycięzcy – Angel Garza & Andrade

Po walce doszło do bijatyki pomiędzy zwycięzcami pojedynku, a zasiadającymi w jego trakcie przy stole komentatorskim The Street Profits, którzy wyszli z niej obronną ręką.

Tag Team Match

The Street Profits vs. Shane Thorne & Brendan Vink

Zwycięzcy – The Street Profits

 

W ringu Charlie Caruso przeprowadza wywiad z Shayną Baszler, która została już na samym jego początku zaatakowana stalowym krzesłem przez Becky Lynch.

 

          Singles Match

Aleister Black vs. Leon Ruff

Zwycięzca – Aleister Black

 

W ringu znajduje się Kevin Owens, który pragnie odpowiedzieć dziś na wyzwanie Rollinsa, który również pojawia się na arenie. Seth przypomina swoje początki w WWE. Wspomina on, żę dzień w dzień musiał on cierpieć, poświęcać się dla ludzi pokroju Owensa. ZA jego czasów nie istniało jeszcze Performance Center, które zostało zbudowane na jego sukcesie. Teraz ludzie tacy jak Kevin nie są nawet wdzięczni za to wszystko co on dla nich zrobił. Mesjasz uważa, że bez niego nie byłoby sukcesu NXT, nie byłoby gwiazd pokroju Gargano czy Ciampa nie byłoby TakeOver, a co najważniejsze nie byłoby tutaj Kanadyjczyka. Rollins przypomina swoje sukcesy na WrestleManii i podkreśla, że jest on nie do pokonania w tym specjalnym dniu, gdyż na największej gali w roku staje się on bogiem.

 

Tym razem otrzymaliśmy powtórkę z Wrestlemanii 34, na której to doszło między innymi do starcia Charlotte Flair z Asuką.

 

Na arenie znajduje się już Randy Orton, który przed odpowiedzeniem na wyzwanie Edge’a musi najpierw przeprosić za to, że pomylił się w rozmowie kilka tygodni temu z Beth Phoenix. Edge nie jest uzależniony od wrestlingu, jest on uzależniony od swojego ego. Randy zauważa, że fakt otrzymania okazji pokazania się w WWE z powodu koneksji rodzinnych nie powoduje otrzymania statusu legendy tej federacji. Żmija zapracowała na ten przydomek, dzięki trzem najbardziej destruktywnym literom w tej grze RKO. Nikt nie ma takiej wytrwałości w tym biznesie co Orton. Wszystko co ten czynił w ostatnim czasie robił wyłącznie z powodu miłości jednak ten odpłaca mu się jedynie propozycją Last Man Standing Matchu. Na WrestleManii Randy napisze ostatni rozdział tej historii, gdyż akceptuje tę stypulację. W ten sposób kończymy dzisiejszy epizod Monday Night RAW.