WWE Monday Night RAW 23 lipca 2018: Raport

Znajdujemy się w US Bank Arenie w Cincinnati. Na show zapraszają nas Michael Cole, Jonathan Coachman oraz Corey Graves.

W ringu obecny jest Vince McMahon, który zaprosił do siebie komisarz RAW Stephanie McMahon oraz WWE COO Triple H. Steph powiedziała, że wszyscy powinni się wyłączyć i posłuchać tego, co mają do przekazania. Hunter natomiast podziękował WWE Superstars za obecność na show, ponieważ będziemy świadkami czegoś wyjątkowego. Triple H dodał, że nigdy nie widział tak wielkiej więzi jaka łączy gwiazdy tej federacji, ale to czas dla kobiet. Hunter dodał, że każdy z WWE Universe wspiera kobiety występujące czy to na RAW, SmackDown Live oraz WWE NXT. Steph po raz kolejny przypomniała w jaki sposób rozpoczęła rewolucję w dywizji kobiet oraz dodała, że 28 października odbędzie się historyczne PPV z udziałem 50-kobiet.

Po krótkiej przerwie Michael Cole potwierdził, że show odbędzie się w Nassau Coliseum w Long Island i w trakcie tego wydarzenia będziemy świadkami RAW Women’s Title Machu, SmackDown Women’s Title Matchu oraz finału Mae Young Classic.

RAW Tag Team Title Match: Matt Hardy and Bray Wyatt vs. Curtis Axel and Bo Dallas

Po pojedynku Axel oraz Dallas świętowali swoje zwycięstwo, natomiast Bray Wyatt sprawdzał, czy Matt Hardy nie doznał jakiegoś groźniejszego urazu.

Na zapleczu Finn Balor rozmawia z Chadem Gable odnoście historycznego PPV Evolution. Niestety przy nich zjawił się Baron Corbin, który przypomniał zwycięstwo jednego z nich na gali Extreme Rules, po czym dodał, że jest zbyt wielki na bycie zwykłą gwiazdą WWE i powinien mieć własną garderobę. Następnie dodał, że Balor zmierzy się z Drew McIntyre.

Po raz kolejny otrzymaliśmy materiał wideo z udziałem Sashy Banks oraz Bayley. Ta druga stwierdziła, że różnice jakie są między nimi sprawia iż ich przyjaźń jest niesamowicie mocna. Sasha dodała, że będzie gotowa na PPV Evolution i stanie się niesamowicie silna.

Sasha Banks and Bayley vs. Samantha Simon and Karen Lundy

Zwyciężczynie: Sasha Banks and Bayley

Na arenie widzimy Eliasa, który poinformował o debiucie swojego albumu, jednak segment został przerwany przez Brauna Strowmana, który pogratulował kobietom historycznego PPV Evolution. Braun dodał, że dzisiejszej nocy odbędzie się starcie z udziałem Romana Reignsa oraz Bobby’ego Lashleya, ale on nie dba o to, kto będzie miał tytuł po SummerSlam, ponieważ zamierza zrealizować walizkę MITB Na arenie pojawił się Kevin Owens, który przypomniał w jaki sposób Braun zrzucił go z klatki na Extreme Rules, co pozwoliło mu odnieść zwycięstwo. Także zjawił się Constable Baron Corbin mówiąc, że Braun zachował się odpowiednio na gali PPV, ale powinien postarać się opanować swój gniew. Po tych słowach pojawił się Jinder Mahal mówiąc, że Stephanie oraz Baron wyznaczyli go do asystowania Strowmanowi, jednak ten nie był zainteresowany jego usługami. W taki sposób doszło do konfrontacji między wrestlerami.

Mickie James vs. Natalya

Zwyciężczyni: Mickie James

Czas na segment z udziałem Titusa O’Neila, który powiedział, że jest atutem społeczności, co potwierdzili wszyscy członkowie Titus WorldWide. Wrestler dodał, że od dłuższego czasu jest w WWE i widział w jaki sposób ludzie przychodzą oraz odchodzą tutaj. Warto dodać, że członkowie Authors of Pain także byli obecni na ringu i doszło do brawlu między wrestlerami, który wygrali Titus oraz Crews.

Mojo Rawley vs. Tyler Breeze

Zwycięzca: Mojo Rawley

Finn Balor vs. Drew McIntyre

Zwycięzca: Finn Balor przez DQ

Po pojedynku Dolph Ziggler zaatakował Finna Balora, któremu na ratunek przybył Seth Rollins i w taki sposób doszło do konfrontacji z udziałem czterech wrestlerów.

Finn Balor and Seth Rollins vs. Drew McIntyre and Dolph Ziggler

Zwycięzcy: Finn Balor i Seth Rollins

Po pojedynku Drew brutalnie zaatakował swoich przeciwników, ale to nie pomogło im w dominacji.

Na zapleczu Charly Caruso przeprowadziła wywiad z Bobbym Lashleyem. Były mistrz TNA stwierdził, że Roman Reigns aż dwukrotnie nie poradził sobie w starciu z Brockiem Lesnarem, więc teraz nadszedł czas na kogoś innego.

Ember Moon vs. Liv Morgan

Zwyciężczyni: Ember Moon

#1 Contenders Match: Bobby Lashley vs. Roman Reigns

Zwycięzca: Roman Reigns