WWE Monday Night RAW 22 maja 2017: Raport

Zapraszamy do czytania raportu z wczorajszego odcinka czerwonej tygodniówki.

Show rozpoczynamy od pojawienia się w ringu Braya Wyatta, który kazał wszystkim wstać i powitać prawdziwego zbawiciela. Bray dodał, że bestia istnieje wśród nas i żyje w każdym z nas. Bestia wkrótce nadejdzie, ale on ma nad nią kontrolę. Bray dodał, że na Extreme Rules czterech mężczyzn będzie cierpiało po zniszczeniu ich bestii. Czy uważacie, że Seth Rollins może was uchronić? Czy Samoa Joe może was uchronić? A co z Finnem Balorem oraz Romanem Reignsem? Na arenie pojawił się Big Dog, który powiedział, że jeśli Bray zamierza go obrażać na jego podwórku to powinni w inny sposób załatwić tą sytuację. Bray śmieje się i wita z Reignsem w stylu Cześć stary przyjacielu. Obaj są pewnie swego zwycięstwa nad Brockiem Lesnarem. Na arenie pojawił się GM RAW Kurt Angle, który ogłosił, że już teraz rozpocznie się starcie Romana z Brayem.

1 walka: Roman Reigns def. Bray Wyatt przez DQ, ponieważ na arenie pojawił się Samoa Joe, który zapiął Big Doga w Coquina Clutch.

Po pojedynku Bray zaatakował Romana Reignsa natomiast Joe ustawił pożeracza świata w Coquina Clutch jednak na ratunek swojemu byłemu podopiecznemu z The Shield przybył Seth Rollins atakując Samoa Joe co wykorzystał Roman wyprowadzając Superman Punch na Bray’u.

Po krótkiej przerwie Roman Reigns powiedział Sethowi Rollinsowi, że nie potrzebuje jego pomocy, jednak Seth odpowiedział, że zjawił się tam tylko i wyłącznie ze względu na Joe. Nagle zjawił się Kurt Angle ogłaszając starcie tag teamowe z udziałem Rollins i Reignsa oraz Wyatta i Joe. Obok zawodników przechadza się The Drifter co zaciekawiło Kurta, który zdecydował się na przygotowanie mu starcia z mistrzem IC Deanem Ambrosem.

2 walka: Akira Tozawa def. Ariya Daivari po szybkim squashu

Warto dodać, że pojedynek ten bacznie obserwował The Brian Kendrick.

Tymczasem na zapleczu Sasha Banks mówi, że wreszcie pozbędzie się Noam Dara oraz Alici Fox.

Następnie otrzymaliśmy krótki segment z udziałem Eliasa Samsona i czas na jego pojedynek z Deanem Ambrosem.

3 walka: ”The Drifter” Elias Samson def. Dean Ambrose

Po pojedynku w ringu pojawił się The Miz i prawie doszło do brawlu z udziałem pretendenta oraz mistrza IC jednak Dean z za pleców został zaatakowany przez Samsona.

Tymczasem na zapleczu widzimy jak Big Cass jest prowadzony przez sędziego do leżącego na podłodze Enzo Amore, który być może ma uraz głowy i szyi.

Po krótkiej przerwie Enzo wyjawił, że ktoś zaskoczył go i zaatakował z za pleców na co Kurt Angle oświadczył, że znajdzie winnego zanim Big Cass go dorwie.

W ringu obecny jest Finn Balor, który powiedział, że po Extreme Rules będzie nowym pretendentem i stawi czoła Brockowi Lesnarowi w starciu o WWE Universal Championship. Na arenie pojawił się Paul Heyman, który ogłosił, że zamierza sprawdzić potencjale ofiary swojego klienta. Paul dodał, że wszyscy staną się ofiarami jednak z szacunku do Balora jego klient zlituje się nad słabszym. Paul dodał, że wie iż Balor jest najbardziej utalentowanym wrestlerem w WWE jednak w starciu z Brockiem Lesnarem nie będzie miał szans podobnie jak pozostała czwórka uczestników Extreme Rules. Finn odpowiedział, aby Heyman poinformował Lesnara o utracie tytułu na najbliższej gali PPV.

4 walka: Finn Balor def. Karl Anderson (w/Luke Gallows)

5 walka: Sasha Banks def. Alicia Fox (w/Noam Dar)

Po pojedynku Alicia Fox zaatakowała swoją rywalkę wyprowadzając Scissor Kicks.

Tymczasem na zapleczu Kalisto pyta Apollo Crews o to, dlaczego trzyma się z Titusem O’Neilem. Crews odpowiedział, że Titus obiecał mu coś wyjątkowego, więc się zgodził bez większego problemu.

Goldust wchodzi z produkcją Shattered Dreams, w której powiedział, że złoto nigdy nie więdnie i nie rdzewieje. Następnie dodał, że nie potrzebuje żadnego dodatku, gdyż to jest jego film i on decyduje o jego zakończeniu.

Tymczasem na zapleczu Alexa Bliss przedwcześnie cieszy się, że swojego zwycięstwa nad Bayley, do którego dojdzie podczas Extreme Rules. Alexa dodała, że zamierza zamienić sen Bayley w jej największy koszmar.

6 walka: Kalisto def. Apollo Crews (w/Titus O’Neil)

7 walka: Matt Hardy (w/Jeff Hardy) def. Sheamus (w/Cesaro) dzięki czemu wybierze on stypulację walki o tytuły tag teamowe na Extreme Rules.

Po pojedynku Matt Hardy ogłosił, że panowie zmierzą się ze sobą na Extreme Rules w steel cage matchu.

8 walka: Austin Aries def. Tony Nese (w/Neville)

Po pojedynku Neville zaatakował Tony’ego.

9 walka: Bray Wyatt i Samoa Joe def. Seth Rollins i Roman Reigns

Tymczasem na zapleczu Finn Balor poprosił Kurta Angle o przygotowanie mu pojedynku z Bray’em Wyattem oraz Samoa Joe. Natomiast Roman Reigns zmierzy się z Sethem Rollinsem w Singles Matchu.