WWE Monday Night RAW 22.08.2016 – Wyniki

RAW zaczynamy widokiem Stephanie i Micka którzy zapraszają do ringu Finn’a Bàlora. WWE Universal Champion mówi o wczorajszym zwycięstwie nad Sethem. Podziękował publiczności oraz wszystkim, którzy pomogli mu w drodze na RAW. Potem powiedział jednak, że musi oddać swój tytuł z powodu kontuzji. Finn popatrzył chwilę na pas po czy oddał go Mickowi i udał się na zaplecze.

Na tą sytuację natychmiast zareagował nie kto inny tylko Seth Rollins, który uznał siebie za faktycznego zwycięzcę wczorajszego starcia.

Na to oświadczenie zareagowali jednak także inni: Sami Zayn, Kevin Owens, Chris Jericho, Neville, Enzo Amore oraz Big Cass.

Mick ogłosił turniej który odbędzie się już na tym RAW. Zwycięzcy poszczególnych starć w przyszłym tygodniu zawalczą w Fatal 4 Way o tytuł Universal Championship.

–—

Seth Rollins vs Sami Zayn (wyniki znajdują się pod filmikami, jeśli chcesz dowiedzieć się o wyniku zaznacz tekst pod filmikiem)

Zwycięzca: Seth Rollins

 

——

Kevin Owens vs Neville

Zwycięzca: Kevin Owens

——

Big E vs Karl Anderson

Zwycięzca: Big E

——

Rusev vs Big Cass

Zwycięzca: Big Cass

 

——

Charlotte wyszła do ringu i chwaliła się swoim zwycięstwem nad Sashą. Nagle do ringu wszedł Mick Foley i zapowiedział nową twarz kobiecego rosteru RAW…..Bayley!

——

Zwyciężczyni zostanie pretendentką do pas kobiet

Bayley vs Dana Brooke

Zwyciężczyni: Bayley

——

Johnny Knockout vs Braun Strowman

Zwycięzca: Braun Strowman

——

Mamy segment w którym na emeryturę odchodzą.. The Dudley Boyz. Dziękujemy za te ponad 20 lat! 🙂

——

Roman Reings vs Chris Jericho

Zwycięzca: Roman Reings