WWE Monday Night RAW 21 maja 2018: Raport

Znajdujemy się w Albany. Na show zapraszają nas Michael Cole, Corey Graves oraz Jonathan Coachman.

JoJo zaprosiła do ringu Generalnego Managera RAW Kurta Angle, który został przywitany popem przez fanów. Kurt przywitał się z fanami i powiedział, że będzie osobą nadzorującą podpisanie kontraktu na pojedynek między Rondą Rousey, a Nia Jax. Niespodziewanie segment został przerwany przez komisarz RAW Stephanie McMahon, która powiedziała, że zamierza robić to, co jest najlepsze dla biznesu. Komisarz skarciła Kurta za, to w jaki sposób wykonuje swoją pracę, po czym zaznaczyła, że to ona będzie osobą nadzorującą podpisanie kontraktu o mistrzostwo kobiet RAW. Niespodziewanie na arenie zjawił się Roman Reigns, który powiedział, że jeżeli Steph zamierza powiedzieć kilka słów na jego temat, to będzie lepiej, jak zrobi to prosto w twarz. Steph nie rozumie nowej postawy The Big Doga oraz wrogości jego głosu. Członek The Shield zaznaczył, że komisarz RAW powinna okazać mu należyty szacunek, a jeśli tak się nie stanie, to uda się na zaplecze RAW tylko po, to aby zająć się jej ulubionymi gwiazdami. Steph odpowiedziała, że nie posiada ulubionej gwiazdy, ponieważ jest człowiekiem sukcesu i zarządza wieloma strumieniami przychodów. Na arenie pojawił się Kevin Owens, który powiedział, że chce walki na Money in the Bank, ponieważ to jest najlepsze dla biznesu, a następnie zaczął bronić Stephanie McMahon. Komisarz RAW stwierdziła, że pierwszą walką, jaką obejrzymy na RAW będzie starcie Romana z Kevinem.

1 walka: Singles Match
Kevin Owens vs Roman Reigns

Zwycięzca: Roman Reigns przez DQ.

Po pojedynku widzimy w jaki sposób wściekły Jinder Mahal atakuje Romana Reignsa, którego wspiera Kevin Owens. Niespodziewanie do ringu przybył WWE Intercontinental Champion Seth Rollins, który uratował swojego przyjaciela z The Shield.

Czas na tag team match z udziałem członków The Shield.

2 walka: Tag Team Match
Roman Reigns i Seth Rollins vs Kevin Owens i Jinder Mahal

Zwycięzcy: Seth Rollins i Roman Reigns

Po pojedynku widzimy udających się na zaplecze członków The Shield, którzy niespodziewanie zza pleców zostali zaatakowani krzesełkiem przez Jindera Mahala. Wrestler z kanadyjskim pochodzeniem brutalnie atakował swoich przeciwników, do momentu aż udało się go odciągnąć przez sędziów WWE.

Po krótkiej przerwie został przedstawiony wywiad, który przeprowadziła Renee Young z Bobbym Bashleyem dokładnie dwa tygodnie temu. Wrestler WWE opowiadał w nim o swoich siostrach, ale teraz czas na opowieść w wykonaniu Samiego Zayna.

Warto zaznaczyć, że na Money in the Bank, Roman Reigns zmierzy się z Jinderem Mahalem.

W ringu obecny jest Sami Zayn, który powiedział, że wywiad przeprowadzony przez Renee Young z Bobbym Lashleyem okazał się być totalną bzdurą, co udowodni z pomocą sióstr wrestlera. Sami zaprasza do siebie The Lashley Sisters – Francis, Cathy i Jessice. Oczywiście są to lokalni wrestlerzy przebrani za kobiety. Sami podziękował im za przybycie, po czym dodał, że widzi wielkie podobieństwo w nich do Bobby’ego. Cathy powiedziała, że Bobby był dla nich bardzo złośliwym bratem w dzieciństwie, ponieważ nosił miotłę i nią często atakował. Francis trzyma hełm, a następnie zaczęła opowiadać o tym, kiedy zaczęła go używać, po tym jak atakował ją Lashley po głowie. Jessica dodała, że nosi ręcznik, ponieważ Bobby ranił ją w dzieciństwie, przez co często płakała. Cathy dodała, że Bobby kocha tylko siebie, mimo iż rodzice go nienawidzili, do tego stopnia, że musieli wysłać go do szkoły reform. Do ringu przybył Bobby Lashley, który zażartował sobie ze swoich sióstr mówiąc o tym, że wciąż są samotne, a Sami Zayn jest niesamowitym przyjacielem. Sami odpowiedział, że być może Bobby polubiłby go bardziej, gdyby poczuł smak Helluva Kicka na swojej twarzy. Po tych słowach doszło do brawlu z udziałem całej piątki, który ostatecznie zakończył się triumfem byłego mistrza Impact Wrestling.

3 walka: Singles Match
Ember Moon vs Alexa Bliss


Zwyciężczyni: Ember Moon

Na zapleczu widzimy Stephanie McMahon oraz Finna Balora i Brauna Strowmana, którzy szukają Kurta Angle. Stephanie McMahon powiedziała, że są w biurze GM RAW, który był na tyle miły, aby jej je pożyczyć. Balor i Strowman stwierdzili, że chcą walki rewanżowej z Dolphem Zigglerem i Drew McIntyre. Komisarz RAW odpowiedziała, że nie są prawdziwą drużyną, ale otrzymają walkę rewanżową na Money in the Bank, natomiast dzisiejszego wieczoru odbędzie się starcie 1vs1 z udziałem Balora i Strowmana. Panowie podali sobie dłoń, a Braun dodał, że uwielbia konkurencję.

4 walka: Singles Match
No Way Jose vs Baron Corbin

Zwycięzca: Baron Corbin

Na zapleczu obecny jest Kurt Angle, z którym rozmawiał Chad Gable. Wrestler powiedział, że chce być częścią tegorocznego Money in the Bank Ladder Matchu. Jego wypowiedź została przerwana przez Dolpha Zigglera oraz Drew McIntyre, który stwierdził, że pokonali dwie największe gwiazdy, jakie RAW ma do zaoferowania, czyli Finna Balora oraz Brauna Strowmana. Były mistrz NXT oraz Ziggler zaśmiali się patrzą na Chada Gable’a, natomiast Kurt nazwał ich jackassami.

5 walka: Tag Team Match
The B Team vs Breezango

Zwycięzcy: The B Team

W ringu obecna jest komisarz Monday Night RAW Stephanie McMahon, która powiedziała, że była zszokowana ostatnią informacją, jaką usłyszała odnośnie starcia z udziałem Rondy Rousey i Nia Jax na Money in the Bank. Do ringu przybyła mistrzyni kobiet RAW, a tuż po niej była mistrzyni kobiet UFC. Ronda pyta komisarz o jej ramię. Steph odpowiedziała, że ma się świetnie, ale trapi ją jedna sprawa. Córka prezesa zapytała się Rondy o to, jak to jest móc przeskoczyć z miejsca cały roster i otrzymać szansę walki na mistrzostwo mimo, iż nie jest gotowa tak jak większość kobiet w rosterze. Rousey wie, co Steph próbuje zrobić, ale to Nia rzuciła jej wyzwanie. McMahon drwi z mistrzyni pytając się jej, dlaczego tak długo zajęło, jej pokonanie Alexy Bliss. Mistrzyni odpowiedziała, że jest zmęczona słuchaniem tych głupich rzeczy, które słyszała przez całe życie, a następnie zadeklarowała, że pokona Rondę na Money in the Bank, po czym podpisała kontrakt i była zawodniczka UFC postąpiła tak samo. Ronda powiedziała, że jest szczęśliwa, jedna zamierza zdobyć tytuł mistrzowski na najbliższej gali. Panie podały sobie dłoń spoglądając prosto w oczy.

6 walka: Singles Match
Dolph Ziggler vs Chad Gable

Zwycięzca: Dolph Ziggler

Po pojedynku Drew McIntyre wkroczył na ring po, to aby wykonać Claymore Kick na przeciwniku Dolpha Zigglera. Nadszedł czas na Fatal Four Way MITB Qualifier Match.

7 walka: Fatal Four Way MITB Qualifier Match
Natalya vs Dana Brooke vs Liv Morgan vs Sarah Logan

Zwyciężczyni: Natalya

Po pojedynku Charly Caruso pojawiła się w ringu, aby przeprowadzić wywiad z Natalią odnośnie jej doświadczenia związanego z występami na Money in the Bank. Nattie powiedziała, że ma duże doświadczenie, ale bardziej pomaga jej Ronda Rousey, na którą może liczyć podczas treningów, ale po MITB ona będzie posiadaczką walizki z kontraktem, natomiast Ronda Rousey nową mistrzynią kobiet RAW.

8 walka: Singles Match
Elias vs Bobby Roode

Zwycięzca: Elias

Po pojedynku Elias świętował swoje zwycięstwo, ale na arenie pojawił się Braun Strowman chcący być częścią walki wieczoru dzisiejszego show.

9 walka: Singles Match
Finn Balor vs Braun Strowman

Zwycięzca: Braun Strowman

Po pojedynku Braun celebrował swoje zwycięstwo w momencie, gdy sędzia sprawdzał, czy nic złego nie stało się z Finnem Balorem.