WWE Monday Night RAW 2 października 2017: Raport

Przed rozpoczęciem odcinka WWE Monday Night RAW gwiazdy WWE oddały hołd zmarłym osobom w tragedii, która miała miejsce w Las Vegas.

1 walka: Singles Match
Braun Strowman def. Seth Rollins

Po pojedynku Braun Strowman wyprowadził powerslam na swoim przeciwniku, a następnie na arenie rozbrzmiał theme song Deana Ambrose’a, który próbował uratować swojego tag team partnera jednak skończyło się to dla niego zainkasowaniem dwóch chokeslamów. Po chwili w ringu pojawili się Sheamus oraz Cesaro, który wykonał Neutralizer na Rollinsie, natomiast zawodnik z Irlandii wyprowadził Brogue Kick na drugim z mistrzów tag teamowych RAW.

Na zapleczu obecna jest Mickie James, która przechodząc spotkała śmiejącą się Alicie Fox. James zapytała ją z jakiego powodu się śmieje? Alicia odpowiedziała, że to co w zeszłym tygodniu powiedziała Mickie było dla niej bardzo zabawne. Po chwili doświadczona zawodniczka znalazła się w szatni, a tam była również Nia Jax, która powiedziała, że Alexa Bliss nie zamierza stanąć w jednym ringu z Mickie James, gdyż obawia się o jej zdrowie.

Tymczasem widzimy Braya Wyatta kołyszącego się na fotelu w bardzo dziwnej zadymionej lokalizacji. Bray krzyczał coś na temat kłamiącej matki, która powiedziała mu iż stał się prawdziwym mężczyzną.

W ringu pojawił się Elias, który już na samym początku wyjawił, że dzisiejszej nocy będzie miał do czynienia z klownem Titusem O’Neillem po czym w swojej piosence wyśmiał go.

2 walka: Singles Match
Elias def. Titus O’Neil (w/Apollo Crews)

3 walka: Singles Match
Mickie James def. Nia Jax przez dyskwalifikację.

Zanim pojedynek się rozpoczął to w loży komentatorskiej zameldowała się obecna RAW Women’s Champion Alexa Bliss. Podczas tej walki mistrzyni wyrzuciła z ringu Mickie James przez co jej przyjaciółka Nia została zdyskwalifikowana.

Po pojedynku Alexa próbowałą zaatakować swoją rywalkę jednak zainkasowała od niej Mick Kick.

Na zapleczu Renee Young przeprowadziła wywiad z mistrzem Cruiserweight Enzo Amore, który dostał bardzo ciężkie pytanie dotyczące swoich odczuć odnośnie niechęci do niego ze strony całego rosteru CW. Enzo spojrzał w stronę Renee i odszedł.

Następnie na zapleczu Charlie pogratulowała Mickie James odniesionego zwycięstwa nad Nia Jax. Mickie powiedziała, że chce reprezentować WWE Universe jako RAW Women’s Champion. Nagle zjawił się Generalny Manager RAW Kurt Angle, który ogłosił, że na gali TLC Mickie James zmierzy się z Alexą Bliss o Women’s Championship.

4 walka: Tag Team Match
Luke Gallows i Karl Anderson def. Matt Hardy i Jason Jordan

Na zapleczu Charlie zapytała Romana Reignsa o sytuację związaną z Sethem Rollinsem oraz Deanem Ambrosem, która miała miejsce kilka chwil wcześniej. Roman odpowiedział, że będzie z nimi dobrze i mogą sobie poradzić z przeciwnościami jednak on skupia się na swojej dzisiejszej walce z The Mizem i chce mu zerwać szczękę, a także zdobyć Intercontinental Championship.

5 walka: Intercontinental Championship Match:
Roman Reigns def. The Miz (w/Miztourage) przez dyskwalifikację w momencie, kiedy do ringu wbiegli Sheamus oraz Cesaro.

Po pojedynku The Miz, Cesaro oraz Sheamus wynieśli Romana Reignsa i wykonali na nim potrójnego powerbomba jednak zanim to nastąpiło, to The Big Dog zainkasował od każdego z zawodników po akcji kończącej co możecie zaobserwować w poniżej zamieszczonym materiale wideo:

W ringu obecny jest Finn Balor, który powiedział, że nie pojawił się tutaj w celu prowadzenia rozmowy, ponieważ jego głównym celem jest odbycie walki. Finn dodał, że w zeszłym tygodniu przy boku Braya Wyatta pojawiło się dziecko śpiewające “He’s got the whole world in his hands” jednak gbyby te słowa były prawdą, to Bray nie wiedziałby co z tym zrobić. Były Universal Champion nazwał swojego rywala tchórzem, który utracił doznał porażki z demonem na gali SummerSlam oraz człowiekiem na No Mercy. Na Titatronie pojawił się Bray Wyatt, który powiedział, że nigdy nikogo nie okłamał, a Balor jest kłamcą, który wkrótce zostanie ujawniony za sprawą prawdziwego demona, ponieważ Sister Abigail żyje i chce spotkać się z Finnem.

6 walka: Tag Team Match
Sasha Banks i Bayley def. Emma i Alicia Fox

W ringu obecny jest Enzo Amore, który powiedział iż jest zaniepokojony sytuacją panującą w dywizji Cruiserweight, ponieważ każdy z jej członków go nienawidzi przez co może pójść do piekła. Enzo nazwał siebie fajnym facetem przy czym zaznaczył, że zamierza każdemu zawodnikowi zdradzić swoją lokalizację w celu wysłania ich do piekła. Enzo dodał, że nie tylko przejął kontrolę nad 205 Live, ale drugi tydzień z rzędu wystąpił w main evencie na RAW. Następnie mistrz dodał, że wszyscy z dywizji Cruiserweight naruszyli klauzulę dotyczącą jego nietykalności przez co nie ma dla siebie przeciwnika. Na arenie pojawiła się cała dywizja Cruiserweight, ale na arenie pojawił się GM RAW Kurt Angle, który ogłosił, że żaden z obecnych członków dywizji Cruiserweight nie może dotknąć mistrza, ale nie dotyczy to nowego nabytku jakim jest Kalisto, który pojawił się w ringu i zaatakował Enzo.


Tymczasem na zapleczu widzimy obolałego Romana Reignsa, który trzymał się za żebra. Nagle przy nim pojawili się obecni RAW Tag Team Champions Seth Rollins i Dean Ambrose. Wszyscy potrząsneli głowami i odeszli.