WWE Monday Night RAW 19 marca 2018: Raport

Zapraszamy do czytania raportu z najnowszego odcinka WWE Monday Night RAW, który jest aktualizowany na bieżąco.

W ringu obecny jest GM RAW Kurt Angle, który powiedział, że Roman Reigns wciąż jest zawieszony i nie pojawi się na RAW. Następnie dodał, że mistrza Universal także jeszcze nie ma na arenie, ale w zeszłym tygodniu Vince McMahon zapewnił, że Bestia się pojawi. Po chwili zjawił się członek The Shield i powiedział, iż nikogo nie obchodzi to, że Brocka nie ma w arenie, ponieważ jest on, a ktoś musi reprezentować główne wydarzenie na WrestleManii 34.
Podczas segmentu pojawiło się trzech ochroniarzy, którzy tak na prawdę pełnią rolę wrestlerów na scenie niezależnej. Panowie próbowali powstrzymać Romana Reignsa, ale mimo założonych kajdanek, The Big Dog poradził sobie z pracownikami WWE. Niespodziewanie na arenie pojawił się WWE Universal Champion Brock Lesnar, który wyprowadził suplex na swoim rywalu, a następnie okładał go krzesełkiem. Brock dorzucił kolejny german suplex oraz kilka uderzeń krzesłem i F-5, po którym udał się na zaplecze razem ze swoim adwokatem. Następnie do ringu przybyły służby medyczne, które opatrzyły Romana, a następnie chcieli wyprowadzić go na backstage na noszach, jednak zjawił się Brock i po raz kolejny brutalnie zaatakował swojego przeciwnika.

Zdjęcie użytkownika The 434.

Zdjęcie użytkownika The 434.

Na backstage’u widzimy obolałego Romana Reignsa, który został wpakowany do karetki.

Zdjęcie użytkownika The 434.

W zeszłym tygodniu dowiedzieliśmy się, że Asuka na WrestleManii 34 zmierzy się ze SmackDown Live Women’s Champion Charlotte Flair. Także otrzymaliśmy skrót z segmentów, w których Alexa Bliss oraz Mickie James na wizji obrażały Nia Jax co nie spodobało się kuzynce The Rocka.

1 walka: Singles Match
Asuka def. RAW Women’s Champion Alexa Bliss(w/Mickie James)

singles match
Braun Strowman def. Cesaro

Zdjęcie użytkownika The 434.

The Revival def. Apollo & Titus O Neil

Po pojedynku, The Revival ogłosili się jako uczestnicy Andre the Giant Memorial Battle Royal

Zdjęcie użytkownika The 434.

walka: tag team match

Mandy Rose & Sonya Deville def. Bayley & Sasha Banks

Zdjęcie użytkownika The 434.

Six Man Tag Team Match
Balor Club (Finn Balor, Karl Anderson & Luke Gallows) defeat The Miz & The Miztourage (Bo Dallas & Curtis Axel)

Ultimate Deletion
Matt Hardy def. Bray Wyatt

TOP 10: