WWE Monday Night RAW 19 lutego 2018: Raport

Podczas najnowszego odcinka WWE Monday Night RAW pojawiła się JoJo, która poprosiła fanów o minutę ciszy w celu oddania hołdu ofiarom i ich rodzinom, które zginęły w zeszłotygodniowej strzelaninie na Florydzie.

Za stołem komentatorskim znajdują się Michael Cole, Corey Graves oraz Jonathan Coachman.

1 walka: Gauntlet Match

W ringu pojawił się Roman Reigns, który udzielił wywiadu przeprowadzonego przez Charly Caruso. Roman powiedział, że nie martwi się o dzisiejszy wieczór, ale wyraził swoje zaniepokojenie jeśli chodzi o niedzielną galę PPV Elimination Chamber po czym wymienił wszystkich uczestników Elimination Chamber Matchu po czym dodał iż oni nie są w stanie pokonac WWE Universal Championa Brocka Lesnara, ale on może. W ringu zjawił się także Seth Rollins. Panowie spojrzeli na siebie, a następnie zaczęli walkę.

Seth Rollins vs Roman Reigns
Rollins def. Roman Reigns po 19:55

John Cena vs Seth Rollins
Seth Rollins def. John Cena

Elias vs Seth Rollins
Elias def. Seth Rollins

Elias vs Finn Balor
Finn Balor def. Elias

The Miz vs Finn Balor
The Miz def. Finn Balor

The Miz vs Braun Strowman
Zwycięzca: Braun Strowman


Po pojedynku Charly przeprowadziła wywiad z Braunem Strowmanem, który skomentował swój udział w niedzielnym Elimination Chamber Matchu. Braun powiedział, że nie boi się nikogo, ponieważ w niedzielę odniesie zwycięstwo tak jak w dniu dzisiejszym, a następnie przyjdzie po Brocka Lesnara. Następnie potwór dodał, że na WrestleManii 34 dostanie go w swoje ręce co się spodobało fanom zgromadzonym na arenie. Po chwili Braun zaatakował mistrza IC wykonując na jego podopiecznych powerslamy.

Po krótkiej chwili widzimy RAW Women’s Champion Alexe Bliss na backstage’u.

Następnie Michael Cole poinformował o wprowadzeniu Jeffa Jarretta do Hall of Fame.

W ringu obecna jest Asuka, z którą Renee Young przeprowadziła wywiad. Asuka wypowiedziała się na temat niedzielnego meczu z Nia Jax, do którego dojdzie podczas gali PPV Elimination Chamber. Asuka powiedziała, że kontroluje swoje przeznaczenie, a jej przeznaczeniem jest zdobycie tytułu na WrestleManii 34. Następnie wskazała na logo WrestleManii oraz dodała, że jej rywalka jest bardzo silną kobietą, ale nie wyglądała zbyt dobrze w ostatnim pojedynku. Do ringu przybyła Nia Jax i doszło do brawlu z udziałem zawodniczek.

Michael Cole wspomniał o tym, że na gali PPV Elimination Chamber, Ronda Rousey podpisze kontrakt z Monday Night RAW.

2 walka: Tag TEAM Match
Titus WorldWide def. The Bar

Po pojedynku Titus WorldWide świętowali swoje zwycięstwo, a z porażką nie mogli pogodzić się The Bar.

Czas na walkę wieczoru.

3 walka: Six Women’s Tag Team Match
Sasha Banks, Bayley oraz Mickie James def. Sonya Deville, Mandy Rose i Alexa Bliss

Po pojedynku Sasha świętowała zwycięstwo, ale zaatakowały ją Mandy Rose i Sonya Deville. Wszystkiemu przyglądała się mistrzyni kobiet RAW, którą Mickie połączyła siły i razem zaatakowały Absolution.