WWE Monday Night RAW 18 września 2017: Raport

Show rozpoczynamy od pojawienia się w ringu Generalnego Managera Kurta Angle, który ogłosił, że najbliższa gala PPV No Mercy będzie największą galą w historii, ponieważ odbędą się dwie walki wieczoru, w których John Cena zmierzy się z Romanem Reignsem natomiast Braun Strowman z Brockiem Lesnarem o WWE Universal Championship. Na arenie pojawili się The Miz, Bo Dallas i Curtis Axel. Kurt pogratulował Mizowi jednak ten jest wściekły, ponieważ kolejny raz jego pojedynek na PPV nie jest zapowiedziany. GM odpowiedział, że odbędzie się Fatal Four Way Match z udziałem Jeffa Hardy’ego, Matta Hardy’ego, Eliasa oraz Jasona Jordana, który wyłoni pretendenta do pasa IC. Miz powiedział, że zamiast Jasona Jordana w tym starciu powinien znaleźć się Bo Dallas lub Axel. Do ringu przybył Jordan, który poprosił swojego ojca o możliwość walki z Axelem i Dallasem więc tak się stanie. Mike odpowiedział, że jest bardziej niekompetentny niż jego ojciec po tym słowach Jason zaatakował mistrza IC, którego na szczęście wyciągnęli z ringu podwładni.

Tymczasem na backstage’u Kurt Angle prosił Jasona Jordana o to, aby się uspokoił. Jednak ten odpowiedział, że jest już zmęczony szeptami ludzi na jego temat. Kurt odpowiedział, że Jason nie może walczyć ze wszystkimi, gdyż musi się jeszcze wiele nauczyć, ale jeśli chce zamknąć mordę wszystkim to musi pokonać The Miza.

1 walka: Singles Match
Nia Jax def. Alexa Bliss

Po pojedynku Sasha Banks próbowała zaatakować Nia Jax jednak szybko jej plany zostały stłamszone. Na szczęście dla Sashy na arenie pojawiła się Bayley, która wykurzyła z ringu Alexę oraz Jax.

Tymczasem w ringu obecny jest Cesaro oraz Sheamus, który wypowiedział kilka słów jakie rozpoczęły ich feud z The Hardy Boyz. Cesaro dodał, że Seth Rollins i Dean Ambrose stracą pasy tag teamowe, ponieważ nie są przyjaciółmi i nie mogą się razem trzymać. Na arenie pojawili się Rollins i Ambrose, a także Anderson i Gallows, który wskazał iż żaden z tag teamów oprócz The Club nie zasługuje na tytuły mistrzowskie, gdyż nie są tak zgrani jak oni i dochodzi do brawlu, który w ostatecznym rozrachunku wygrali RAW Tag Team Champions.

2 walka: Tag Team Match
Sheamus i Cesaro def. Luke Gallows i Karl Anderson, Dean Ambrose i Seth Rollins

Na backstage’u otrzymaliśmy krótki segment z udziałem The Miza, Bo Dallasa oraz Axela Curtisa, który powiedział, że po zwycięstwie odniesionym w starciu o miano pretendenta do pasa IC panowanie mistrza będzie zagrożone.

Na zapleczu Goldust pojawił się w biurze Kurta Angle’a jako człowiek prosząc o starcie z Brayem Wyattem, ponieważ chce pokazać iż nie jest on pionkiem w jego grze z Finnem Balorem. Kurt zaakceptował propozycję Rhodesa.

3 walka: Singles Match
Apollo Crews(w/Titus O’Neil) def. Curt Hawkins

Michael Cole przeprowadził wywiad z nieobecnym na arenie Brockiem Lesnarem, Paulem Heymanem i Braunem Strowmanem.
Już na samym początku Michael zauważył, że Brock Lesnar pojawi się na No Mercy w roli tego słabszego zawodnika. Paul Heyman odpowiedział, że po raz ostatni kiedy jego podopieczny stał na przegranej pozycji było to podczas walki z The Undertakerem. Strowman dodał, że udowodnił wszystkim iż jest w stanie zdominować Lesnara co mogliśmy zaobserwować przez kilka tygodni. Strowman dodał, że jego akcje są głośniejsze niż słowa. Paul oświadczył, że Braun obudził bestię przez co zostanie wysłany w podróż do Suplex City. Strowman odpowiedział, że uda mu się podbić miasto Suplex City i zamierza zniszczyć Lesnara. Na zakończenie mistrz powiedział kilka słów w kierunku Strowmana ”Suplex City Bitch”.

Oficjalnie Bayley została dodana do Raw Women’s Championship Matchu na gali No Mercy.

W ringu obecny jest Roman Reigns, który powiedział, że John Cena może być najlepszym mówcą w WWE, ale czasami mówi same głupoty, a twierdzenie dotyczące tego iż on chce naśladować lidera cenation jest głupie i bezsensowne. Reigns dodał, że nie jest podniesionym do góry białym mężczyzną i nie musi się zachowywać tak jak Cena.

Na zapleczu Renee Young przeprowadziła wywiad z The Hardy Boyz. Renee zapytała się o ich udział w starciu o miano pretendenta do pasa IC. Matt odpowiedział, że walczyli ze sobą od czasu kiedy to Jeff wyszedł ze swojego łóżeczka. Jeff dodał, że w zeszłym tygodniu pokonał The Miza, a na gali No Mercy odbierze mu tytuł.

4 walka: Singles Match
Bray Wyatt def. Dustin Rhodes

Po pojedynku Finn Balor powiedział, że demon jest stworzeniem człowieka, który jest bardziej niebezpieczny. W niedzielę Bray Wyatt dowie się co miałem na myśli.

W drodze do ringu Enzo mówi, że czuje się bardzo dobrze i nie może doczekać się, aż uderzy Neville’a i zostanie nowym mistrzem Cruiserweight. Nagle zjawił się Strowman, który brutalnie zaatakował Enzo. Po tych wydarzeniach nad leżącym w ringu zawodnikiem zjawił się Neville, który szydził ze swojego przeciwnika.

5 walka: Singles Match
Neville def. Gran Metalik

6 walka: Intercontinental Championship Number One Contenders Six Pack Challenge:
Jason Jordan def. Jeff Hardy, Matt Hardy, Bo Dallas, Curtis Axel oraz Elias

Po pojedynku do ringu przybył The Miz, który pogratulował Jordanowi zyskania miana pretendenta do pasa IC i doszło do brawlu między zawodnikami, z którego zwycięsko wyszedł mistrz dzięki pomocy Axela i Dallasa. Na zakończenie Miz dodał, że po niedzielnej gali PPV No Mercy, Kurt Angle nadal będzie strasznym ojcem, a Jordan będzie bękartem.

No Comment.