WWE Monday Night RAW 18 listopada 2019: Raport

Znajdujemy się w TD Garden w Bostonie. Na show zapraszają nas Vic Joseph oraz WWE Hall of Famer Jerry Lawler. Wciąż nie wiadomo, co stało się z Dio Maddinem, który po ataku ze strony WWE Championa Brocka Lesnara wciąż nie pojawił się w telewizji.

W ringu obecna jest WWE RAW Women’s Champion Becky Lynch, która zwróciła uwagę na ostatnie wydarzenia z udziałem SmackDown Women’s Champion Bayley oraz WWE NXT Women’s Champion Shaynę Baszler. Bayley powiedziała, że nie zamierza czekać do Survivor Series, ponieważ chce walczyć tu i teraz. Na arenie pojawiły się The IIconics, Billie Kay oraz Peyton Royce, które zaczęły mówić na temat zbliżającej się gali PPV. Becky w pewnym momencie przerwała wypowiedź wrestlerek mówiąc, iż ona i Charlotte Flair zmierzą się z The IIconics, ale lepiej byłoby gdyby ona sama ich pokonała. Po tych słowach w ringu pojawiła się Charlotte FLAIR, która opowiedziała o 15-osobowym Women’s Elimination Matchu, który odbędzie się podczas Survivor Series. Niespodziewanie przy córce WWE Hall of Famera pojawił się Samoa Joe.

Tag Team Match
Charlotte Flair I Becky Lynch vs. The IIconics

Zwyciężczynie: Becky i Charlotte

Po walce na arenie pojawiły się WWE NXT Women’s Champion Shayna Baszler, Jessamyn Duke oraz Maria Shafira, które zaatakowały The IIconics, a następnie doszło do konfrontacji z udziałem 2 wrestlerek z trzema.

Na zapleczu obecna jest Charly Caruso, która przeprowadziła wywiad z Zackiem Ryderem i Curtem Hawkinsem przed ich walką o RAW Tag Team Championship z The Viking Raiders. Niespodziewanie przy wrestlerach pojawili się The Authors of Pais, Akam i Rezar. Panowie zaatakowali pretendentów, po czym udali się w dalszą podróż.

Single Match
Humberto Carrillo vs Ken Anderson

Zwycięzcy: Humberto Carrillo

Na zapleczu Charly Caruso rozmawiała z Sethem Rollinsem odnośnie Andrade. Były mistrz pochwalił wrestlera z Meksyku, a następnie powiedział, że wkrótce udowodni, dlaczego wszyscy nazywają czerwony brand, Monday Night Rollins, a nie Monday Night RAW.

Single Match
No Way Jose vs. Bobby Lashley

Zwycięzca: Bobby

Po walce Bobby świętował swoje zwycięstwo z Laną, po czym udali się na zaplecze, a Jerry Lawler wyglądał na oburzonego.

Single Match
Seth Rollins vs. Andrade

Zwycięzca: Seth przez Dyskwalifikację

Po walce Andrade wyglądał na nieco zszokowanego, kiedy Kalisto, Lince Dorado i Gran Metalik zaatakowali Setha Rollinsa, a następnie jego. Niespodziewanie przeciwnicy nawiązali ze sobą współpracę w walce z trójką wrestlerów.

Vic Joseph wspomniał o tym, że Ryder i Hawkins zostali kontuzjowali przez członków AOP przez, co nie mogą zmierzyć się z The Viking Raiders.

Na zapleczu widzimy Buddy’ego Murphy’ego, który oznajmił, że jest gotowy do walki z Aleisterem Blackiem, jednak ten się nie pojawił.

Następnie otrzymaliśmy zapowiedź debiutu CM Punka w WWE Backstage.

Single Match
Akira Tozawa vs. Buddy Murphy

Zwycięzca: Buddy

Single Match
Erick Rowan vs. Alex Malcolm

Zwycięzca: Rowan

Po walce Rowan nie zaprezentował nam tego, co znajduje się w zamaskowanej klatce, którą zabrał ze sobą udając się na zaplecze.

Na zapleczu Charly rozmawia z Randym Ortonem pytając go, o to, czy członkowie drużyny RAW będą w stanie dogadać się, aby wygrać na Survivor Series. Viper odpowiedział, że jest w stanie współpracować z kimś jeśli to przyniesie mu jakieś korzyści. Orton dodał, iż jest największą supergwiazdą Survivor Series i jeśli The Viking Raiders chcą się z kimś zmierzyć, to jego gotowy do walki.

Kevin Owens vs. Drew McIntyre

Niespodziewanie na arenie pojawił się WWE COO Triple H spoglądając w kierunku ringu.

Po krótkiej przerwie przy Hunterze pojawili się The Forgotten Sons, Dominik Dijakovic oraz Damian Priest. Triple H powiedział, że Boston posiada bardzo bogatą historię jeśli chodzi o wrestling, a Owens i Rollins w przeszłości potrafili tworzyć niesamowite walki i wie, dlaczego on się tutaj pojawił. Triple H pyta, dlaczego Owens odwrócił się od swojego najlepszego przyjaciela, aby zdobyć WWE NXT Championship i zmierzył się z Johnem Ceną na RAW. Paul pochwalił Kevina za to, że pomógł wprowadzić NXT na mapę wrestlingu i powinien powrócić tam, gdzie mu było najlepiej. Hunter dodał, że wie jak dobry jest Owens i widzi faceta, który nie pasuje do RAW, ponieważ jego partnerzy z Survivor Series nie zamierzają pojawić się w ringu, nawet gdyby doszło do ataku ze strony gwiazd WWE NXT. Niespodziewanie do ringu przybyły gwiazdy RAW i doszło do brawlu, w który zaangażowali się The Undisputed Era oraz The OC.

Charly rozmawiała z Paulem Heymanem odnośnie ostatnich wydarzeń z udziałem WWE Championa Brocka Lesnara, Reya Mysterio oraz Caina. Paul powiedział, że Bestia będzie w stu procentach przygotowana do występu na Survivor Series, ponieważ nie został zraniony przez Reya Mysterio, a ich walka odbędzie się w stypulacji No Holds Barred. Heyman dodał, że Rey dokona cudu jeśli pomści swoją rodzinę, albo zostanie zniszczony przez Brocka. Paul wspomniał, że nie będzie to 5-sekundowy pojedynek, tylko publiczna sesja tortus.

Po krótkiej przerwie widzimy Charly rozmawiającą z Reyem, który pogratulował zwycięstwa Carrillo, który godnie zaprezentował Latynosów. Następnie Rey dodał, że stypulacja w jakiej zmierzy się z Brockiem jest dla niego korzystna i mimo swojego wieku, nie zamierza prosić swojego rywala o przeprosiny, ale zamierza odebrać mu to, co najważniejsze, czyli tytuł WWE. Po tych słowach odszedł.

Single Match
Asuka vs. Natalya

Zwyciężczyni: Asuka

Tag TEAM Match
The Viking Raiders vs Randy Orton i Ricochet

Zwycięzcy: No Contest

Po gongu gwiazdy SmackDown zdominowały gwiazdy RAW. Niespodziewanie do brawlu włączyli się Tommaso Ciampa, Matt Riddle, Keith Lee, Pete Dunne oraz NXT Cruiserweight Champion Lio Rush. Na telebimie pojawił się Triple H, który powiedział, że to dopiero początek, ponieważ za 6 dni zakończymy pracę na Survivor Series, a NXT udowodni że jest najlepszym brandem w federacji.