WWE Monday Night RAW 16 września 2019: Raport

Zapraszamy do czytania raportu z wczorajszego odcinku Monday Night RAW, który odbył się w Thompson-Boling Arenie w Knoxville. Na show zapraszają nas Michael Cole, Corey Graves oraz Renee Young, a do ringu przybył WWE Universal Champion Seth Rollins, który został przywitany popem przez fanów. Seth przypomniał wydarzenia z gali Clash of Champions, na której utracił RAW Tag Team Championship razem z Braunem Strowmanem w konfrontacji z Robertem Roodem i Dolphem Zigglerem. Mistrz Universal następnie przypomniał o swojej walce z Braunem, gdzie na szali został postawiony Universal Title. Seth stwierdził, że jego rywal zmusił go do wykonania czterech Stompsów oraz Pedigree. Rollins opowiadał o tym, że cieszy się ze zwycięstwa , a jego kolejna walka ze Strowmanem na pewno nie będzie miała miejsca w najbliższej historii, gdyż został zaatakowany przez Braya Wyatta. Tak więc wiemy, iż jego rywalem na Hell in a Cell będzie właśnie The Fiend. Na telebimie pojawił się Bray Wyatt, który powiedział, że Seth jest jego przyszłym najlepszym przyjacielem i bardzo się z tego cieszy. Rollins odpowiedział, że Bray jest chorym człowiekiem, ale królik przerwał mu wypowiedź twierdząc, iż Seth powinien uciekać najszybciej, jak to możliwe, gdyż Wyatt się jego pozbędzie. The Fiend dopowiedział, iż Seth popełnił bardzo wiele błędów w przeszłości, które zostały mu wybaczone. Po tych słowach The Fiend spoglądał w stronę swojego rywala, po czym zgasły światła i tym akcentem zakończyliśmy segment.

Na zapleczu Charly Caruso poprosiła Brauna Strowmana o rozmowę twierdząc, iż każdy myślał, że go nie będzie dzisiaj wieczorem. Braun odpowiedział, że następny facet, który stanie mu na drodze będzie miał z nim do czynienia i zostanie zniszczony.

Czas na segment z udziałem RAW Tag Team Champions Dolph Ziggler i Roberta Roode, który powiedział, że nikt nie mógł uwierzyć w to, kiedy razem z show offem stworzyli tag team, ale jego wypowiedź została przerwana przez Strowmana. W tym momencie wrestler został zaatakowany przez obecnych członków The Revival, z którymi poradził sobie bez większego problemu, a następnie brutalnie zaatakował pozostałych wrestlerów.

The OC vs. The Viking Raiders and Cedric Alexander

Zwycięzcy: The OC

Po walce członkowie The OC zaatakowali Cedrica, któremu na pomoc ruszyli The Vikings Raiders i tym oto akcentem zakończyliśmy pojedynek.

Na nagraniu widzimy WWE 24/7 Championa R’Trutha oraz Carmellę. Niespodziewanie zjawił się przy nich burmistrz Knoxville Kane, który w późniejszym czasie został nowym mistrzem pokonując swojego przeciwnika.

King of the Ring Finals: Baron Corbin vs. Chad Gable

Zwycięzca: Baron Corbin

Po krótkiej przerwie odbył się segment Gender Reveal Party z udziałem Marii Kanellis. Gospodarzami programu są The Street Profits. Maria wyjawiła, że ona oraz jej mąż spodziewają się chłopca. Ta informacja spodobała się Mike’owi, jednak informacja o innym ojcu jej dziecka była dla niego szokiem. Maria wyjawiła, że ojcem dziecka jest Ricochet. Angelo Dawkins mówi, że myślał iż ojcem dziecka będzie Montez Ford, ale prawda jest inna. Tym akcentem zakończyliśmy segment.

Mike Kanellis vs. Ricochet

Zwycięzca: Ricochet

Przenosimy się do Braya Wyatta w jego Firefly Funhouse. Na ścianie widnieją zdjęcia, na których znajdują się: Finn Balor, WWE Hal of Famers Mick Foley, Kurt Angle oraz Jerry Lawler ze skrzyżowanymi oczami. Wyatt powiedział, że ostatnio był zajęty dodawaniem zdjęć na swoją ścianę przyjaźni, ale kogoś mu tam brakuje. Na zakończenie stwierdził, że nadszedł czas, aby znaleźć nowych przyjaciół.

Następnie widzimy Mike’a Kanellisa, który zastanawia się nad tym, co musi zrobić, ponieważ wie, iż Ricochet nie jest ojcem jego nienarodzonego dziecka. Na arenie pojawił się Rusev, który rzucił się w kierunku swojego rywala i w taki sposób ich starcie zostanie oficjalnie zatwierdzone.

Rusev vs Mike Kanellis

Zwycięzca: Rusev

Cesaro vs. Rey Mysterio

Zwycięzca: Rey Mysterio

Następnie Bray Wyatt powiesił nowe zdjęcie nowego przyjaciela na ścianie i jak się okazało był nim WWE Universal Champion Seth Rollins. Ta dwójka zmierzy się ze sobą na gali PPV Hell in a Cell.

Po krótkiej przerwie Michael Cole poinformował o nadchodzącym drafcie, a także o powrocie członków The Authors of Pain, którzy wysłali ostrzeżenie w kierunku pozostałych drużyn, ponieważ znajdą się w holu bólu.

Sasha Banks and Bayley vs. Alexa Bliss and Nikki Cross

Zwyciężczynie: Sasha i Bayley

Po walce Sasha Banks próbowała zaatakować swoje rywalki, ale zjawiła się RAW Women’s Champion Becky Lynch i w taki sposób doszło do brawlu między wrestlerkami, w który również zaangażowała się Charlotte Flair.

Lacey Evans vs. Dana Brooke

Zwyciężczyni: Lacey Evans

Czas na starcie z udziałem dwóch mistrzów.

Seth Rollins vs Robert Roode

Zwycięzca: Seth Rollins przez dyskwalifikację.

Po walce Seth został zaatakowany przez Dolpha Zigglera i nagle dołączyli The OC – WWE United States Champion AJ Styles, Luke Gallows oraz Anderson i w taki sposób mistrz został brutalnie pobity. Na jego szczęście pojawił się Kane, który wyprowadził podwójny chokeslam na Andersonie oraz Stylesie, co spodobało się fanom zgromadzonym na arenie. Po tych wydarzeniach zjawił się „The Fiend” Bray Wyatt, który skonfrontował się z Kanem, a następnie z Sethem Rollinsem wpatrując się w niego.