WWE Monday Night RAW 15 stycznia 2018: Raport

Show rozpoczynamy od przypomnienia zeszłotygodniowych wydarzeń z udziałem Brauna Strowmana, Kane’a i WWE Universal Championa Brocka Lesnara.

Znajdujemy się w San Antonio. Na show zapraszają nas Michael Cole, Corey Graves oraz WWE Hall of Famer Booker T.

W ringu obecny jest Braun Strowman, który chce opowiedzieć nam historię ze szczęśliwym zakończeniem – maszyna i bestia spotkały potwora na Royal Rumble. Ostatni w ringu został The Monster Among Men, który stał się nowym WWE Universal Championem. Na arenie zjawił się GM RAW Kurt Angle, który powiedział, że także ma pewną historię do przekazania, lecz bez szczęśliwego zakończenia. W zeszłym tygodniu Braun zrobił coś czego nie powinien i to jest nie do przyjęcia. Braun poprosił GM RAW o wykonywanie swej pracy tak jak dotychczas, ale on i tak będzie robił to co chce i kiedy chce, aż zamierza wejść do suplex city i przezwyciężyć Lesnara oraz Kane’a. Angle dodał, że Braun ma szczęście, gdyż zarówno Kane jak i Lesnar będą rywalizować na Royal Rumble, ale nie będzie to triple threat match, ponieważ Strowmana nie będzie w tym starciu. Braun na backstage’u narzeka na zwolnienie i nie chce opuścić areny. Po chwili widzimy w jaki sposób potwór niszczy wszystkich ochroniarzy po czym krzyczy, że nie odejdzie jak nie dostanie tego czego chce.

1 walka: Tag Team Match
Titus WorldWide def. The Bar

Po przerwie widzimy w jaki sposób Braun Strowman niszczy swoich przeciwników tylko po to, aby wejść do biura Kurta Angle.

2 walka: Singles Match
Cedric Alexander def. Tony Nese

Po pojedynku Goldust świętował zwycięstwo swojego przyjaciela oraz patrzył w kierunku Enzo Amore.

Na zapleczu Kurt Angle rozmawia z sędziami na temat Brauna Strowmmana, który kieruje się w stronę ciężarówek produkcyjnych, które są warte 12 milionów dolarów.
Po przerwie widzimy w jaki sposób Strowman znęca się na robotnikach i krzyczy, aby wszyscy wysiedli z ciężarówki tylko po to, aby mógł ją przewrócić co w ostatecznym rozrachunku się stało.

Braun zjawił się na arenie i dostał niesamowity pop po czym spojrzał w stronę spikerów, złapał Michaela Cole’a i wyciągnął go za scenę, ale zjawił się Kurt Angle, który powiedział iż Stephanie McMahon do niego dzwoniła i jest znowu zatrudniony oraz będzie częśćią triple threat matchu.

3 walka: Singles Match
Asuka def. Nia Jax

Po pojedynku Nia Jax złapała się za kolano przez co RAW Women’s Champion Alexa Bliss przybiegła sprawdzić co stało się jej przyjaciółce.

Na zapleczu Jason Jordan podziękował Kurtowi Angle za wszystko co zrobił dla niego po czym powiedział, że on i Seth Rollins obronią pasy mistrzowskie na Royal Rumble.

4 walka: Tag Team Match
The Revival def. Aaron Solow i Ricky Starks

Po pojedynku The Revival udzielili krótkiego wywiadu odnośnie gwiazd powracających na 25-lecie Monday Night RAW.

Następnie Elias zaśpiewał piosenkę na temat wyeliminowania Johna Ceny z Royal Rumble Matchu, ale przerwał mu The Miz witając wszystkich. Mike przypomniał, że na Royal Rumble stanie przed szansą na zdobycie IC Title, a następnie dodał, że już wkrótce zostanie wyemitowane jego nowe show, które poprowadzi wraz z Maryse.

5 walka: 2-on-1 Handicap Match
Roman Reigns def. Bo Dallas i Curtis Axel

Po pojedynku spikerzy potwierdzili, że walką wieczoru będzie starcie z udziałem Finna Balora i Setha Rollinsa.

6 walka: Singles Match
Sonya Deville def. Sasha Banks

Po pojedynku Absolution świętowały swoje zwycięstwo. Na zapleczu widzimy rozgrzewającego się Setha Rollinsa, do którego przybył Jason Jordan. Seth powiedział, że Jordan robi wszystko sam bez konsultacji z nim i powinien postępować w inny sposób.

7 walka: Singles Match
Woken Matt Hardy def. Heath Slater

Następnie dowiedzieliśmy się, że Bill Goldberg zostanie wprowadzony do Hall of Fame.

8 walka: Singles Match
Seth Rollins def. Finn Balor
Po pojedynku Jason Jordan świętował zwycięstwo swojego tag team partnera, a do ringu przybyli Gallows i Anderson sprawdzając czy z Finnem Balorem jest wszystko dobrze.