WWE Monday Night RAW 13 sierpnia 2018: Raport

Znajdujemy się w Greensboro Coliseum. Na show zapraszają nas Michael Cole, Corey Graves oraz Renee Young. W ringu obecna jest Ronda Rousey, która oddała hołd zmarłemu Jimowi Neidhartowi przy czym dodała, że jest to wielka strata dla każdego, ale Natalya powinna być teraz silna, ponieważ wszyscy ją kochamy. Fani zaczęli chantować ring name Nattie. Ronda dodała, że Natalya jako pierwsza ciepło ją przyjęła w szatni WWE, więc wzajemnie się wspierają. Była mistrzyni kobiet UFC zaznaczyła, że po niedzielnej gali PPV SummerSlam będzie nową mistrzynią kobiet RAW. Do ringu przybyła Alexa Bliss oraz Alicia Fox. Mistrzyni powiedziała, że Ronda powinna zebrać swoich najlepszych przyjaciół, ponieważ będzie ich potrzebować, kiedy jej czas dobiegnie końca. Bliss dodała, że SummerSlam nie będzie ukoronowaniem Rondy Rousey, to będzie jej miejsce upokorzenia, po tych słowach zaczęła wyśmiewać się z wyglądu Rondy Rousey. Bliss dodała, że jest zmęczona obecnym GM RAW Kurtem Angle, który nie chroni swojej mistrzyni. W tym momencie doszło do brawlu między wrestlerkami, w co zaangażowali się również ochroniarze obecni przy ringu.

Alexa Bliss vs. Ember Moon

Zwyciężczyni: Ember Moon przez dq

Po pojedynku Alicia FOX ponownie zaatakowała Ember Moon, ale nagle pojawiła się Ronda Rousey i bez większego problemu poradziła sobie z rywalkami.

Już wkrótce odbędzie się podpisanie kontraktu między Sethem Rollinsem oraz Dolphem Zigglerem na walkę podczas SummerSlam.

RAW General Manager Kurt Angle rozmawiał z Constable Baronem Corbinem odnośnie jego dzisiejszego spotkania. Corbin powiedział, że komisarz RAW Stephanie McMahon zatwierdziła jego walkę i nie musi słuchać Kurta Angle. Do biura przybyli Drew McIntyre oraz Dolph Ziggler. Panowie drwili z Setha Rollinsa. Angle poinformował ich, że Rollins odbył promocyjną wyprawę po Chinach, ale będzie obecny na podpisaniu kontraktu.

Baron Corbin vs. Tyler Breeze

Zwycięzca: Baron Corbin

Po pjedynku Corbin podniósł mikrofon i powiedział, że to co zrobił ze swoim rywalem jest tylko małym przedsmakiem tego, co spotka Finna Balora podczas niedzielnej gali PPV SummerSlam.

Handicap Match: Finn Balor vs. Jinder Mahal and Kevin Owens

Pojedynek ten natychmiast został zamieniony w walkę drużynową.

Braun Strowman and Finn Balor vs. Jinder Mahal and Kevin Owens

Zwycięzcy: Finn Balor i Braun Strowman

Po pojedynku Strowman oraz Balor spoglądali w kierunku swoich przeciwników. Po chwili Strowman rzucił się w pogoń za byłym mistrzem Universal, natomiast Balor zainkasował End of Days od Constable.

Po krótkiej przerwie widzimy niezależnego wrestlera Ricky’ego Robertsa obecnego w ringu. Miał on ze sobą gitarę, kowbojskie buty oraz kapelusz. Segment z udziałem tego wrestlera został przerwany przez Eliasa, który stwierdził, że jest tylko jeden Elias na całym świecie i nie potrzeba żadnej podróbki. Elias dodał, że Ricky może zrobić na nim wrażenie jeśli uda mu się pokonać Bobby’ego Lashley’a i w taki sposób doszło do konfrontacji.

Bobby Lashley vs. Ricky Roberts

Zwycięzca: No contest

Triple Threat for the RAW Tag Team Titles: The Deleters of Worlds vs. The Revival vs. The B Team

Zwycięzcy: The B Team

Ponownie w biurze Kurta Angle pojawili się Dolph Ziggler oraz Drew McIntyre. GM zapytał się o to, czy jest wszystko w porządku z nową umową. Dolph przywołał akapit, który mu nie pasuje, odnośnie tego, że Seth może mieć kogoś przy ringu na SummerSlam.

W ringu pojawił się Roman Reigns, który powiedział, że jest już zmęczony wszystkim, co związane z Brockiem Lesnarem, ponieważ nadszedł czas, aby obecny mistrz Universal odszedł z WWE, więc po SummerSlam tak się stanie. Roman dodał, że pośle Lesnara z powrotem do UFC. Segment przerwał Paul Heyman, który przedstawił się i powiedział, iż dzisiaj jest nowy dzień, więc warto patrzeć w przyszłość. Heyman dodał, że czeka nas wielki tydzień w wykonaniu Reignsa, który pokona jego podopiecznego w niedzielę po czym próbował pojednać się z członkiem The Shield. Reigns odpowiedział, że pokonał Lesnara w Arabii Saudyjskiej, a następnie życzył Heymanowi wszystkiego najlepszego w przyszłości. Następnie Heyman spryskał go gazem pieprzowym, więc Reigns nie może zobaczyć Lesnara maszerującego do ringu i wykonującego F-5 na swoim rywalu.

Bobby Roode, Apollo Crews and Titus O’Neil vs. The Authors of Pain and Mojo Rawley

Zwycięzcy: Titus WorldWide i Bobby Roode

Ruby Riott vs. Sasha Banks

Zwyciężczyni: Ruby Riott

W ringu obecny jest GM RAW Kurt Angle, który odniósł się do haniebnego ataku Brocka Lesnara na Romana Reignsa, a następnie dodał, że zwieńczenie rywalizacji z udziałem tej dwójki będzie miała miejsce na SummerSlam. Do ringu przybyli Drew McIntyre oraz Dolph Ziggler, który chce wiedzieć, czy w niedzielę broni swojego mistrzostwa. Pozer zaczął opowiadać o tym, jak fani odwrócili się od niego i to samo zrobią odnośnie Setha Rollinsa, ponieważ błędne koło nigdy nie się kończy. Ziggler podpisał kontrakt i do ringu przybył Rollins, który przeprosił za spóźnienie i przyznał, że chciał poczekać do momentu, aż jego rywal podpisze kontrakt. On zrobił to samo, a do ringu przybył The Lunatic Dean Ambrose. W tym momencie doszło do brawlu między wrestlerami, który zakończył się zwycięstwem Rollinsa i Ambrose’a.