WWE Monday Night RAW 13 marca 2017: Raport

Zapraszamy do czytania raportu z najnowszego odcinka WWE Monday Night RAW, który odbył się w Detroit.

Show rozpoczynamy od pojawienia się w ringu Paula Heymana, który przypomina zeszłotygodniową sytuację związaną z jego klientem Brockiem Lesnarem, który wykonał F-5 na Goldbergu. Następnie Paul dodał, że podobna sytuacja będzie miała miejsce w przyszłości i trzeba ją zapisać w podręcznikach od historii. W dniu WrestleManii będziemy mogli usłyszeć fanów chantujących ”Goldberg”, którego niestety nie ma na RAW, ale zamiast niego obecny jest Brock Lesnar. Paul dodał, że w ciągu ostatnich kilku miesięcy zarówno on jak i jego klient byli powstrzymywani przez speara lub jackhammera w wykonaniu Goldberga, który jednak w zeszłym tygodniu musiał uznać wyższość swojego rywala i zainkasować F-5.

Tymczasem na zapleczu GM RAW Mick Foley rozmawia ze Stephanie McMahon, który już na samym początku powiedziała, że w ostatnim czasie mieli drobny konflikt ze sobą, ale to dlatego iż jesteśmy na drodze do WrestleManii, więc czasami ludzie mówią coś czego nie można brać do siebie. Stephanie dodała, że zatrudniła Micka w roli GM ze względu na sposób w jaki porozumiewa się z zawodnikami oraz fanami WWE przy czym dodając, że jego możliwości są ogromne jeśli chodzi o biznes. Następnie dodała, że do końca tej nocy musi wybrać jedną osobę, którą zamierza zwolnić.

1 walka: Sasha Banks (w/Bayley) def. Dana Brooke (w/Charlotte)

Po pojedynku wściekła Chaflotte Flair krzyczy na Dane Brooke, a następnie mówi iż ta przyniosła jej hańbę. Tak więc doszło do rozłamu sojuszu Charlotte i Dany Brooke. Następnie doszło do brawlu z udziałem Pań.

2 walka: The Brian Kendrick & Tony Nese def. TJ Perkins & Akira Tozawa

W ringu obecny jest Kevin Owens, który po raz kolejny przypomniał wydarzenia z Festiwalu Przyjaźni. KO dodał, że wiele osób jest na niego złych za co to zrobił Chrisowi, ale on nigdy nie był jego najlepszym przyjacielem, więc nikogo nie powinno dziwić moje postępowanie. Kevin powiedział, że głównym powodem przez, który Y2J jest na niego zły to to iż nie udało mu się zgarnąć tytułu Universal. Owens dodał, że Jericho jest idiotą, którego spotka kara na WrestleManii i utraci tytuł United States.

3 walka: Chris Jericho i Sami Zayn def. Kevin Owens & Samoa Joe przez DQ.

Po pojedynku Samoa Joe ustawił Samiego Zayna w Coquina Clutch, natomiast Chris Jericho, który próbował pomóc swojego koledze zainkasował Pop-Up Powerbomb od KO.

Na zapleczu Stephanie McMahon chce, aby Mick Foley zwolnił Samiego Zayna, lecz GM odpowiedział iż zamierza wybrać kogoś na własną rękę i nie potrzebuje pomocy. Segment przerywa Nia Jax, która powiedziała, że w przeszłości zniszczyła Sashę Banks i jakimś cudem nie znalazła się ona w starciu o Women’s Title na WrestleManii. Steph odpowiedziała, że Nia będzie miała okazję do zaprezentowania swoich umiejętności w starciu z mistrzynią Bayley.

Następnie do spacerującego Micka Foleya podbiegł Jinder Mahal, który powiedział, że nie powinien zostać zwolniony z WWE, ponieważ jest główną atrakcją na RAW. Mick odpowiedział, że jeśli Jinder chce pokazać się z dobrej strony to będzie musiał to zrobić w starciu z Romanem Reignsem.

Tymczasem Xavier Woods gratuluje Big Showowi bycia pierwszą osoba, która może wygrać André the Giant Battle Royal aż dwukrotnie. Olbrzym natomiast wspomniał o nowym filmie WWE z Jetsonami. Po chwili zjawił się Titus O’Neil i doszło do lekkiej przepychanki między wrestlerami.

4 walka: Enzo Amore & Big Cass vs Cesaro & Sheamus
No Contest, ponieważ panowie zostali zaatakowani przez obecnych mistrzów RAW Tag Team.

5 walka: Roman Reigns def. Jinder Mahal

Po pojedynku Roman Reigns chwycił mikrofon, a następnie zaprosił The Undertakera do ringu, lecz zamiast niego zjawił się WWE Hall of Famer HBK. Roman dodał, że nie zamierza kłamać z tego iż jest zadowolony z pojawienia się Shawna. HBK odpowiedział, że na WrestleManii, The Undertaker zakończy istnienie Romana Reignsa, który nie powinien tracić czasu na ściganie ”umarlaka”. Roman dodał, że The Undertaker wysłał HBK na emeryturę, więc nie powinien się wtrącać w jego konflikt z Takerem. Następnie dodał, że on będzie facetem, który wyśle ”Umarlaka” na emeryturę po czym opuszcza ring. Znikąd pojawia się Braun Strowman i atakuje Reignsa.

6 walka: Austin Aries def. Ariya Daivari

7 walka: The Big Show def. Titus O’Neil

Tymczasem na zapleczu Chris Jericho powiedział, że ma zamiar dokonać zemsty na Kevinie Owensie na WrestleManii 33. Następnie dodał, że zamierza pokazać ludziom prawdziwego płaczącego Kevina Owensa po czym dodał, że w przyszłym tygodniu na RAW odbędzie się specjalna edycja Highlight Reel.

8 walka: Bayley def. Nia Jax przez DQ.

Po pojedynku mistrzyni została brutalnie zaatakowana przez Nia.

W ringu obecni są: Stephanie McMahon oraz Mick Foley, który powiedział, że na samym początku myślał iż zadanie powierzone mu przez Steph było okrucieństwem, ale w ciągu ostatnich kilku minut jedno nazwisko pojawiło się mu w głowie. Mick następnie podziękował Stephanie po czym dodał, że osobą która powinna zostać zwolniona z RAW jest Stephanie McMahon. Mick dodał, że sześć miesięcy temu Steph spojrzała mu w oczy i go okłamała, ale teraz go to nie dziwi. Na arenie rozbrzmiewa theme song Triple H, który powiedział, że jeśli Mick ma coś do przekazania do najpierw powinien mu to powiedzieć. Hunter dodał, że jest w trakcie prowadzenia własnej działalności gospodarczej, więc Foley powinien się cieszyć z tego iż już wcześniej nie został wyrzucony z WWE. Triplak dopowiedział, że jeśli Mick dzisiaj nikogo nie zwolni to w ciągu najbliższych tygodni będzie zmagał się z licznymi obrażeniami. Foley odpowiedział, że nie potrzebuje żadnej pomocy ze strony Triple H, czy też jego przedsiębiorstwa, ponieważ jest w stanie codziennie spoglądać na swoje odbicie w lustrze i wie kim jest. Triple H zdejmuje płaszcz, ale na arenie rozbrzmiewa theme song Setha Rollinsa, który zaatakował Triple H przy pomocy kuli i dochodzi do brawlu.