WWE Monday Night RAW 13 maja 2019: Wyniki

Zapraszamy do czytania wyników z RAW, które odbyło się w Londynie. Show standardowo w nocy zostanie wyemitowane w sieci WWE Network.

* RAW rozpoczęliśmy od specjalnej edycji Miz TV, w którym gospodarz wypowiedział się na temat cage matchu z Shanem McMahonem, do którego dojdzie na Money in the Bank, a następnie zaprosił do siebie Romana Reignsa. W segment zaangażował się Elias, który stanął twarzą w twarz z Big Dogiem. Po chwili na ratunek facetowi z gitarą przybył Bobby Lashley, jednak to nie pozwoliło im na zwycięstwo w brawlu.

* The Miz i Roman Reigns def. Elias i Bobby Lashley przez DQ, ponieważ doszło do ingerencji ze strony Shane’a McMahona.

* Następnie otrzymaliśmy zapowiedź walki AJ Stylesa z Sethem Rollinsem, która odbędzie się na Money in the Bank.

* Shane McMahon zaprosił Brauna Strowmana do swojego biura, aby poinformować go, że jeśli jego rywal, czyli Sami Zayn pokona go, to zostanie uczestnikiem Money in the Bank Ladder Matchu, natomiast Strowman będzie z niego wyrzucony.

* Mojo Rawley def. Apollo Crews

* W ringu pojawiły się Charlotte Flair, Lacey Evans oraz SmackDown & RAW Women’s Champion Becky Lynch, gdyż ma dojść do podpisania podwójnego kontraktu na walki podczas Money in the Bank. Segment zakończył się w momencie, kiedy Evans i Flair zaatakowały Becky i wrzuciły ją na stół.

* Baron Corbin def. Ricochet

* Na zapleczu widzimy walczącego Cesaro z Reyem Mysterio, ponieważ Szwajcar obraził syna wrestlera z Meksyku.

* Nikki Cross def. Dana Brooke, Naomi i Natalya.

* Rey Mysterio def. Cesaro

* Na zapleczu obecni byli The Revival. Panowie wyjawili, że są zakłopotani, ale chcą się nawrócić po przez walkę z The Usos.

* Bray Wyatt był gospodarzem kolejnego odcinka Firefly Fun House, w którym drażnił się z fanami odnośnie swojego powrotu do ringu.

* Sami Zayn def. Braun Strowman dzięki ingerencji ze strony Barona Corbina oraz Drew McIntyre’a.