WWE Monday Night RAW 12 marca 2018: Raport

Show rozpoczęliśmy od przywitania Michaela Cole’a, Coreya Gravesa oraz Jonathana Coachmana. Cała trójka zaprosiła nas na RAW w Detroit.

W ringu obecny jest GM RAW Kurt Angle, który podziękował fanów, a następnie powiedział, że jest bardzo podekscytowany i zaszczycony możliwością współpracy z Rondą Rousey na WrestleManii 34 dzięki czemu zmierzą się z komisarzem Stephanie McMahon oraz Triple H. Po chwili powiedział, że Brocka Lesnara nie będzie na RAW, ponieważ źle się czuje i miał problemy z transporte, ale mimo wszystko wciąż będziemy mogli liczyć na dobre show. Na arenie zjawił się Roman Reigns, który powiedział, że Lesnar nie szanuje go, ani nikogo z Detroit przez to nie pojawi się na show. Następnie dodał, że Brock jest chłopcem Vince’a McMahona i gdyby to on się nie pojawił w pracy to z pewnością byłby zwolniony, więc prawdziwym problemem jest Vince McMahon, który nie miał na tyle godności, aby powiedzieć mu dlaczego Brock się nie zjawi. Następnie Roman udał się na zaplecze, gdzie spotkał Vince’a oraz Shane’a McMahona, jednak prezes nie chciał z nim teraz rozmawiać ponieważ był zajęty.

Na zapleczu widzimy, że wściekły Roman Reigns wychodzi z pokoju prezesa WWE Vince’a McMahona. Nagle zjawił się Vince, który powiedział, że Brock nie jest jego synem ani chłopcem Paula Heymana…… On jest człowiekiem i panem samego siebie, więc nie zamierza lekceważyć takiego zachowania. Następnie dodał, że powinien zrobić to co jego kuzyn The Rock powiada, czyli poznać swoją rolę i zamknąć usta. Vince dodał, że Brock ma pewne przywileje i nie sądzi, aby on respektował fanów WWE, ale szanuje konkurencję. Vince obiecał, że za tydzień na RAW pojawi się Brock Lesnar, a tymczasem Roman Reigns został zawieszony z powodu braku szacunku.

1 walka: Singles Match
Sasha Banks def. Sonya Deville

Po pojedynku Sasha świętowała swoje zwycięstwo, ale niespodziewanie zjawiła się Bayley atakując Mandy Rose oraz Sonie Deville podczas gdy wszystkiemu przyglądała się bezradna liderka Absolution, Paige.

Czas na MizTv z udziałem Setha Rollinsa oraz Finna Balora.

W ringu obecny jest WWE Intercontinental Champion The Miz, który powiedział, że Miztourage nie są z nim, ponieważ przygotowują się na specjalną okazję, ponieważ mają szansę na występ na WrestleManii 34. Następnie zaprosił Setha Rollinsa do ringu, a po chwili wprowadził Finna Balora. Miz dodał, że Balor jest świetny, ale nie ma tego czegoś co on oraz Seth Rollins. Seth odpowiada, że Miz pewnie myśli iż oni są idiotami i nie mają świadomości tego co on próbuje zrobić w tym momencie. Miz odpowiedział, że Finn udowodnił iż jest lepszy od Rollinsa. Seth kazał zamknąć się mistrzowi IC, ale z jednym się z nim zgadza otóż z tym iż Finn nie ma szans na zwycięstwo. Na zakończenie panowie spojrzeli na logo WrestleManii i udali się na zaplecze.

Czas na powrót Johna Ceny, a wkrótce odbędzie się starcie z udziałem Setha Rollinsa i Finna Balora.

2 walka: Tag Team Match
The Bar vs The Miztourage

W trakcie pojedynku pojawili się członkowie The Revival oraz The Club, Titus WorldWide, Heath Slater oraz Rhyno przez co pojedynek szybko się zakończył, a mistrzowie opuścili ring.

W ringu obecny jest John Cena, który przypomniał, że do WrestleManii 34 pozostały tylko 4 tygodnie i wreszcie każdy znalazł swoją ścieżkę. Fani chantowali The Undertaker. Lider Cenation stwierdził, że zarówno na RAW jak i na SmackDown nie znalazł nikogo z kim mógłby się zmierzyć na WrestleManii 34, przez co się tam nie zjawi. Jednak po chwili wyzwał The Undertakera do walki w Nowym Orleanie mimo iż to jest niemożliwe, a fani powinni się z tym pogodzić. Cena nazwał Takera egocentrycznym facetem skoncentrowanym tylko na sobie i nadszedł czas, aby sprawdzić, czy Dead Man wciąż żyje.

Na zapleczu Kurt Angle rozmawia z The Bar. Panowie stwierdzili, że to co się wydarzyło nie powinno mieć miejsca. Kurt odpowiedział, że w mediach społecznościowych poprosili o rywali, więc ich dostali. Na zakończenie dodał, że dzisiaj poznamy ich przeciwników na WrestleManii 34.

Na ringu obecny jest Elias, który nie wygląda zbyt dobrze po tym jak w zeszłym tygodniu został brutalnie potraktowany przez Brauna Strowmana.

Na zapleczu Braun Strowman stwierdził, że nie zamierza czekać aż ktoś pokaże mu drogę na WrestleManię, więc zamierza obrać sobie swojego przeciwnika za cel.

3 walka: Singles Match
Finn Balor def. Seth Rollins

Po pojedynku Seth Rollins nie mógł uwierzyć w to co się stało.

Michael Cole poinformował o tym, że na WrestleManii 34 odbędzie się abulous Moolah Battle Royal z udziałem wszystkich kobiet w WWE.

Otrzymaliśmy segment z udziałem RAW Women’s Champion Alexy Bliss, Mickie James oraz Asuki, która na FastLane rzuciła wyzwanie Charlotte Flair do walki na WrestleManii 34 o SmackDown Women’s Championship.

4 walka: Singles Match
Asuka def. Mickie James

Na zapleczu Alexa Bliss rozmawiała z Nia Jax, która stwierdziła, że Kurt Angle kazał jej pozostać na backstage’u, aby przygotować się do swojej walki. Następnie Bliss powiedziała, że chciała jej dać szansę na odkupienie win po zeszłotygodniowej porażce, a następnie mówi iż ją kocha.

5 walka: Singles Match
Nia Jax def. Joan King

Po pojedynku widzimy jak Alexa Bliss i Mickie James rozmawia na temat Nia Jax. Bliss stwierdziła, że Nia jest szczęśliwa, ponieważ nosi jej walizki i nie może znieść takiej prawdy. Następnie dodała, że ma ją w dłoni. Wszystkiemu przygląda się Nia Jax, która opuściła ring płacząc. Po chwili olbrzymka zdenerwowana udała się do swojej szatni, gdzie rzucała wszystkim czym się dało.

Tag Team Battle Royal to Crown New #1 Contenders: Titus Worldwide, Luke Gallows & Karl Anderson, The Revival, Heath Slater & Rhyno, The Miztourage

Zwycięzcą i nowym pretendentem został: Braun Strowman
W trakcie pojedynku zjawił się Braun Strowman stając się niespodziwanym uczestnikiem.

Po pojedynku The Bar wyglądali na nieco zdezorientowanych. Corey zastanawia się nad ostatecznym rezultatem tego pojedynku.