WWE Monday Night RAW 11 września 2017: Raport

Show rozpoczęliśmy od oddania hołdu ofiarom ataku terrorystycznego, który miał miejsce 11 września 2001 roku.

1 walka: Singles Match
Roman Reigns def. Jason Jordan

Po pojedynku panowie podali sobie dłonie w geście uznania.

Na zapleczu Charlie poprosiła Johna Cenę o komentarz na temat dzisiejszego zwycięstwa Romana Reignsa nad Jasonem Jordanem. John powiedział, że ma kilka słów do przekazania Romanowi, który jest już w ringu.

John Cena powiedział, że jest zainteresowany tym co ma mu dzisiaj do przekazania Reigns, który w zeszłym tygodniu powiedział iż lider cenation stracił uznanie w jego oczach, ponieważ długo męczył się z Jordanem. John odpowiedział, że jest prawdziwym facetem, a tutaj jest jego podwórko. Te słowa rozśmieszyły Big Doga, który odpowiedział iż czuje się świetnie i wie coś na ten temat. Cena następnie wyjawił, że tak naprawdę to dopiero początek, a jeśli jest facetem to odpowie mu o co tak naprawdę chodzi. Reigns powiedział, że głównym powodem jego zachowania jest fakt iż od 5 lat wszyscy uważają, iż w WWE nie ma już miejsca dla gwiazdy Hollywood i na No Mercy mu to udowodni.

2 walka: Singles Match
Sasha Banks def. Emma

W ringu obecny jest Paul Heyman, który powiedział, że jego głównym zadaniem jest sprzedanie czegoś co jego zdaniem zostało już sprzedane. Otóż na No Mercy, Brock Lesnar obroni Universal Championship w starciu przeciwko jednemu z najtrudniejszych przeciwników jakim jest Braun Strowman. Paul dodał, że jego klient po raz pierwszy od starcia z The Undertakerem czuje się lekko zagrożony po czym dodał, że Strowman nie może wygrać pasa Universal i koniec kropka. Heyman wspomniał sytuację z 2002 roku kiedy to Brock Lesnar niszczył wszystkich na swojej drodze. Na arenie pojawił się Braun Strowman i doszło do konfrontacji z jego udziałem oraz obecnego mistrza WWE Universal. Zwycięsko z brawlu wyszedł pretendent do pasa.

3 walka: Singles Match
Bray Wyatt def. Goldust

Po pojedynku Bray Wyatt wziął szmatkę i próbował nią zetrzeć farbę z twarzy Goldusta jednak na arenie zjawił się Finn Balor, który przegonił swojego przeciwnika z No Mercy.

Tymczasem na zapleczu Sheamus i Cesaro rozmawiali na temat Setha Rollinsa oraz Deana Ambrose’a, którzy ich zdaniem nie są prawdziwym zespołem o czym The Bar uświadomią ich na No Mercy.

Za stołem komentatorskim pojawili się Dean Ambrose oraz Seth Rollins.

4 walka: Tag Team Match
Cesaro i Sheamus vs Karl Anderson i Luke Gallows

Pojedynek zakończył się w momencie, kiedy na arenie pojawili się Sheamus oraz Cesaro, gdyż zawodnicy zostali zaatakowani przez Setha Rollinsa i Deana Ambrose’a, a do brawlu dołączyli Anderson i Gallows.

Na zapleczu Rollins oraz Ambrose prosili Kurta Angle o wyznaczenie im walki z Gallowsem, Andersonem, Sheamusem oraz Cesaro jednak GM RAW odpowiedział, że zgodzi się na ich propozycję oczywiście w momencie kiedy znajdą sobie dwóch tag team partnerów.

Następnie otrzymaliśmy zapowiedź pojawienia się Asuki na Monday Night RAW.

Na zapleczu Nia Jax przyglądała się zapowiedzi dotyczącej pojawienia się Asuki na RAW. Alexa Bliss pojawiła się przy kuzynce The Rocka i powiedziała, że najwidoczniej Kurt Angle ma coś przeciwko nim. Alexa dodała, że Kurt nie docenia faktu iż Nia Jax jest jej najlepszą przyjaciółką na co Jax odpowiedziała iż nie są najlepszymi przyjaciółkami po czym odeszła.

5 walka: Singles Match
Elias def. Kalisto

6 walka: Singles Match
John Cena def. Braun Strowman przez DQ

Po pojedynku Braun Strowman naśladował Johna Cenę, który został przez niego brutalnie potraktowany.

Na zapleczu Charlie poprosiła Romana o komentarz dotyczący starcia Johna Ceny. Roman powiedział, że Braun nie okazał żadnego miłosierdzia 16-krotnemu mistrzowi WWE i podobna sytuacja będzie miała miejsce na No Mercy.

Na Backstage’u Seth Rollins oraz Dean Ambrose trafili na The Hardy Boyz dzięki czemu wkrótce odbędzie się ośmioosobowy tag team match. Wszystko wskazuje na to, że byliśmy świadkami całkowitej przemiany Matta w Broken Matta.

Przed rozpoczęciem programu Miz TV Maryse wyjawiła, że spodziewa się dziecka. Mike powiedział, że to go zobowiązuje i w przeciwieństwie do Kurta Angle będzie przy swoim dziecku od samego początka. Na arenie pojawił się Enzo, który powiedział, że chce pomóc Mizowi w świętowaniu. Mistrz odpowiedział, że Enzo został wyrzucony z autobusu WWE, nie jest dobrze postrzegany w szatni WWE przez co został odesłany do 205 Live, ponieważ nikt nie chce z nim współpracować. Enzo odpowiedział, że według niego Miz próbuje naśladować Chrisa Jericho oraz Rica Flaira przez co jest irytującym zawodnikiem, a następnie wyjawił, że zdobędzie Cruiserweight Title na gali No Mercy, ale najpierw pokona The Miza na RAW.

7 walka: Singles Match
Enzo Amore def. IC Champion The Miz (w/The Miztourage)

Po pojedynku mistrz wykonał Skull Crushing Finalle na swoim przeciwniku.

Po krótkiej przerwie widzimy w jaki sposób Enzo został wyśmiany przez Neville’a.

8 walka: Eight Man Tag Team Match
The Hardy Boyz, Dean Ambrose i Seth Rollins def. Anderson, Gallows, Sheamus i Cesaro


Łukasz Dobrowolski 2017-09-12 13:00:00
| |

Enzo Amore wygrał poprzez dyskwalifikację z Mizem nie czyste przypięcie .