WWE Monday Night RAW 11 czerwca 2018: Raport

Znajdujemy się w Verizona Center w North Little Rock. Na show zapraszają nas Michael Cole, Corey Graves oraz Jonathan Coachman.

Ring WWE jest wypełniony drabinami oraz gwiazdami WWE. Nad ringiem zawieszone są walizki Money in the Bank. Czerwone gwiazdy: Natalia, Alexa Bliss, Sasha Banks, Ember Moon, Braun Strowman, Finn Balor, Kevin Owens oraz Bobby Roode czekają na to, co się wydarzy. Do ringu przybył GM Kurt Angle, który rozdzielał pojedynki, jednak przerwał mu nowy policjant RAW, Baron Corbin reprezentujący Stephanie McMahon. Kurt powiedział, że nic nie uczyni go bardziej szczęśliwym niż wtedy, kiedy obie walizki znajdą się na RAW. Alexa dodała, że będzie walczyć z kontuzją, jakiej doznała w zeszłym tygodniu, ale odzyska mistrzostWo. W pewnym momencie, Kevin Owens zapytał Barona Corbina, o to w jaki sposób może wywrzeć wrażenie na Stephanie McMahon. Nagle dochodzi do kłótni między całą ekipą. Głosem rozsądku okazała się być Alexa Bliss mówiąc, że powinni się uspokoić, ponieważ brzmią jak prawdziwe gospodynie domowe, ale ona wie, że jej partner z MMC zostanie zwycięzcą MITB. Sasha banks natomiast wierzy w Finna Balora i znowu dostaliśmy krótką sprzeczkę.

Czas na Fatal Four Way Match z udziałem uczestników MITB.

Fatal 4 Way: Natalya vs. Alexa Bliss vs. Ember Moon vs. Sasha Banks

Zwyciężczyni: Natalya

Po pojedynki widzimy, jak Natalya wspina się na narożnik pozując dla fanów, którzy byli zadowoleni po jej zwycięstwie. Następnie spikerzy przedstawili kilka pojedynków, które obejrzymy podczas niedzielnej gali WWE PPV.

Na zapleczu Kevin Owens zbliżył się do Finna Balora oferując mu kilka oliwek, jako znak pokoju. KO chciał, aby Finn był po jego stronie w Fatal Four Way Matchu mówiąc, że walczyli ze sobą pokonując się nawzajem, ale mają jedną wspólną cechę otóż oboje są byłymi mistrzami WWE Universal i nie dostali walki rewanżowej. Owens dodał, że jeśli Braun zgarnie walizkę to będzie mógł zatrzymać mistrzostwo przez długi czas i dlatego powinni razem pokonać swoich dzisiejszych rywali.

Tag Team Match
Breezango vs Drew McIntyre i Dolph Ziggler

Zwycięzcy: Drew McIntyre i Dolph Ziggler

Po pojedynku Dolph Ziggler powiedział, że zeszłotygodniowy Tag Team Battle Royal był wielką porażką, ale powinni się pogodzić z ostatecznym rezultatem. Show off dodał, że Titus WorldWide, The B Team oraz RAW Tag Team Champions The Deleters of Worlds powinni się ich przestraszyć, ponieważ show zaczyna się i kończy tutaj, a oni są przyszłości. Drew dodał, że przyszłość wszystkich jest w ich rękach, ponieważ nie są na RAW po to, aby przejąć władzę, ale zamierzają uratować krwawą dywizję.

Na zapleczu Charly Caruso przeprowadziła wywiad z Romanem Reignsem, który powiedział, że Jinder Mahal jest osobą, przez którą nie wystąpi w tegorocznym Money in the Bank Ladder Matchu. Reigns dodał, że nie będzie miał szansy do walki rewanżowej z Brockiem Lesnarem oraz odzyskać tego, co mu skradziono.

Po krótkiej przerwie widzimy tweet Paula Heymana, który pogratulował WWE Universal Championowi Brockowi Lesnarowi pokonania rekordu CM Punka, jako najdłużej panującego współczesnego mistrza.

Singles Match
Jinder Mahal vs. Roman Reigns

Zwycięzca: Roman Reigns

Po pojedynku Jinder Mahal oraz jego podopieczny zaatakowali Romana Reignsa.

Tag Team Match
The B Team vs. Rhyno i Heath Slater

Zwycięzcy: The B Team

Po pojedynku The B Team świętowali swoje zwycięstwo do momentu, aż na telebimie pojawili się RAW Tag Team Champions, Matt Hardy oraz Bray Wyatt. W pewnym momencie światła zgasły i panowie pojawili się przy scenie z mikrofonami, więc wysłali im pewne ostrzeżenie.

Już wkrótce odbędzie się starcie z udziałem Eliasa oraz Setha Rollinsa.

W ringu obecna jest JoJo, która przedstawiła Eliasa siedzącego w ringu. Wrestler powiedział, że na Money in the Bank zostanie nowym mistrzem Interkontynentalnym, a Seth Rollins dowie się tego, co już inni wiedzą. Elias poprosił wszystkich o wyciszenie telefon oraz powstrzymanie aplauzu mimo iż wie, jak ludzie są podekscytowani, kiedy on zaczyna grać. Na arenie zjawił się Seth Rollins pytają swojego rywala, kiedy przestanie być tchórzem? Członek The Shield dodał, że chciał polubić Eliasa, ponieważ posiada on wszystko, oprócz konkretnej gitary. Rollins dodał, że gitara byłaby odpowiednia do wystawienia na akcję charytatywną i wygląda na to, że ludzie z Little Rock są w stanie zapłacić za nią spore pieniądze. Po tych słowach Rollins odbił się od lin i wyprowadził The Stomp na gitarze.

Na zapleczu Kevin Owens próbował przekonać do współpracy Bobby’ego Roode’a, jednak i tym razem zagrywka nie udała mu się.

Singles Match
Bayley vs. Ruby Riott

Zwyciężczyni: Ruby Riott

Po pojedynku Liv Morgan oraz Sarah Logan zaatakowały Bayley zostawiąjąc ją na macie.

Na ringu obecny jest Jonathan Coachman, który opowiada o RAW Women’s Title Matchu podczas Money in the Bank. Coach zaprosił do ringu Rondę Rousey mówiąc o jej wprowadzeniu do UFC Hall of Fame. Następnie do ringu przybyła RAW Women’s Champion Nia Jax, która przyznała, że w ostatnim czasie jej rywalka wywarła spory nacisk na RAW, dlatego zamierza ją przetestować. Nia dodała, że Ronda jest piękna, posiada świetną reputację, ale jest zbyt świeża w WWE, a swój sukces osiągnęła w UFC, gdzie panują różne zasady. Ronda odpowiedziała, że na MITB zamierza uszkodzić bark Nia, ponieważ jest pewna siebie i ma do tego prawo. Mistrzyni odpowiedziała, że pierwszy występ Rondy był imponujący, ale walczyła ona z bizneswoman, która jest zapaśniczką na pół etatu. Jax dodała, że wie iż jest w stanie pokonać Rondę, ponieważ nie jest ona gotowa. Wrestlerka opuściły mikrofon i wydaje się, że są gotowe do brawlu i tak się stało.

Singles Match
No Way Jose vs. Curt Hawkins

Zwycięzca: No Way Jose

Po przerwie w ringu obecna jest Renee Young, która zaprosiła do siebie Samiego Zayna. Wrestler powiedział, że w zeszłym tygodniu otrzymał duży pop za segment z Bobbym Lashleyem. Następnie Bobby zjawił się na ringu mówiąc, że wszyscy są już zmęczeni gadaniem Samiego, przez co na Money in the Bank zamierza go pokonać. Następnie Bobby zaatakowany został zza pleców przez swojego przeciwnika inkasując Helluva Kicka. Po brawlu wrestler został opatrzony przez służby medyczne.

Fatal 4 Way: Finn Balor vs. Braun Strowman vs. Kevin Owens vs. Bobby Roode

Zwycięzca: Braun Strowman