WWE Monday Night RAW 10 lutego 2020: Raport

Pora na nowy epizod Monday Night RAW! To właśnie dzisiaj dowiemy się czy Becky Lynch obroni swoje mistrzostwo w pojedynku z Asuką. Ponadto dziś pora na prawdopodobnie ostateczne rozstrzygnięcie, która grupa przeważa na czerwonej tygodniówce. Znajdujemy się w Ontario w stanie Kalifornia.

Show otwieramy przemówieniem w towarzystwie swojej grupy Setha Rolinsa, który w końcu zrozumiał jak trudne jest podejmowanie trudnych decyzji przez fanów WWE, dlatego też on przejmie to brzemię i poprowadzi nas w przyszłość. Monday Night Messiah przypomina wydarzenia z zeszłego tygodnia wskazując na Kevina Owensa jako głównego winowajcę tego, że nie zawalczy ponownie z Brockiem Lesnarem. Na arenie pojawia się sam zainteresowany, który już na samym początku został ostrzeżony przez Rollinsa, by uważał na słowa, które zaraz wypowie. Ten jednak nie zamierza brać tej uwagi do siebie i skupia się na docinkach. Dołączają do niego The Viking Raiders, którzy nie planują czekać do oficjalnej walki i zaczynają bijatykę w ringu. Na koniec zwycięsko wychodzą z niej Kanadyjczyk, Erik, Ivar oraz powracający Samoa Joe.

 

RAW Women’s Championship Match

Becky Lynch vs. Asuka

Zwycięzca – Becky Lynch

Po walce mistrzyni została zaatakowana przez Shaynę Baszler. Lynch została zabrana na zaplecze w towarzystwie lekarzy, którzy planowali przetransportować ją do ambulansu. Irlandka jednak w pewnym momencie zrezygnowała z pomocy i odjechała prowadząc karetkę.

 

Tag Team Match

Mojo Rawley & Riddick Moss vs. The Street Profits

Zwycięzcy – The Street Profits

Przed walką The Street Profits wyśmiewali Rawleya. Po walce zaś Moss niespodziewanie przypiął swojego partnera i został nowym mistrzem 24/7.

 

Pora na powrót reality show pod przewodnictwem MVP. Do najnowszego odcinka VIP Lounge zostaje zaproszony Drew McIntyre, któremu nie podoba się ton w jaki prowadzący wypowiada się o fanach WWE. Ponadto, według MVP niektórzy ludzie na zapleczu uważają, że Szkot nie jest jeszcze gotowy na zdobycie mistrzostwa, dlatego oferuje mu pomoc – aby ktoś ułatwił mu odnaleźć się w świetle jupiterów w jakich się teraz znalazł. Drew jednak nie przystaje na taką propozycję i atakuje niedoszłego partnera.

 

Singles Match

Angel Garza vs. Cedric Alexander

Zwycięzca – Angel Garza

Przed walką Garzę zaatakował Humberto Carrillo, został on jednak szybko odseparowany przez ochronę.

 

Na backstage’u znajduje się Rhea Ripley, która nie zamierza czekać na odpowiedź królowej, gdyż jak czegoś chce to po to sięga. Wywiad przerywa Sarah Logan, której nie podoba się panoszenie Australijki po jej rosterze.

Na backstage’u otrzymujemy także wywiad z Bobbym Lashleyem i Laną, która obwinia Ricocheta za kradzież marzeń jej męża. Bobby jest gotowy, by dziś zemścić się za to pretendendowi do mistrzostwa WWE.

 

Do ringu zmierza Sarah Logan, która żąda walki z mistrzynią NXT. Rhea akceptuje wyzwanie.

Singles Match

Rhea Ripley vs. Sarah Logan

Zwycięzca – Rhea Ripley

Walkę z poziomu stage’u obserwowała Charlotte. Po starciu Ripley domagała się odpowiedzi z kim Flair planuje zmierzyć się na WrestleManii. Królowej nie spieszy się jednak z odpowiedzią, gdyż powątpiewa, że Australijka będzie jeszcze mistrzynią po NXT TakeOver.

 

Przed walką Ricochet w wywiadzie powiedział, że nie obawia się gróźb jakie pod jego kierunkiem wyraża Lashley. Walka z Lesnarem jest największą okazją w jego życiu i nikt będzie w stanie go zatrzymać, by ją wykorzystał.

Singles Match

Ricochet vs. Bobby Lashley

Zwycięzca – Ricochet

 

W ringu znajduje się Randy Orton, który pragnął dziś ponownie spróbować wytłumaczyć się z ataku na Edge’a. jego starania przerwał jednak Matt Hardy, który tak samo jak wszyscy, również jest ciekaw jakie były powody Randalla. Hardy wspomina przeszłość kiedy to podróżował wraz z Edgem i Christianem, marząc by w przyszłości odcisnąć swoje piętno w historii wrestlingu. Przypomina, że to oni utworzyli TLC match, który jest aktualny aż do dnia dzisiejszego. Matt zastanawia się co jest nie tak z Randym ten jednak w odpowiedzi próbował wykonać RKO jednak nie udała mu się ta sztuka. Wywiązała się krótka bijatyka, w której żmija dopięła swojego i wykonała swój finisher na oponencie. Później Orton zaatakował Matta krzesłem tak samo, jak uczynił to Edge’owi dwa tygodnie temu.

 

Na backstage’u Ruby przypomina, że była bliską przyjaciółką Liv, więc wie jaka jest naprawdę. Zmiana koloru włosów i ubioru nie zmieni tego kim jest. Riott jest pewna, że Morgan będzie jeszcze podążać za nią.

Singles Match

Akira Tozawa vs. Aleister Black

Zwycięzca – Aleister Black

Po walce Black stwierdził, że zaczyna się czuć jak zwierzę w klatce. Z tego też powodu ma wiadomość do wszystkich, którzy staną naprzeciw niemu w ringu – będą oni zamknięci w tej klatce wraz z nim.

 

Na zewnątrz widzimy podjeżdżającą do areny karetkę. Wysiada z niej Becky, która zmierza bezpośrednio ku kwadratowemu pierścieniowi. Lynch wyzywa Baszler, by ta stawiła się do walki. Irlandka nie martwi się niedawnym atakiem z zaskoczenia, zdominowała już całą dywizję i pojawienie się nowej rywalki nic nie zmieni.

 

Eight Man Tag Team Match

The Viking Raiders, Samoa Joe & Kevin Owens vs. AOP, Murphy & Seth Rollins

Zwycięzcy – AOP, Murphy & Seth Rollins

Pod koniec walki Samoa Joe zapiął na Murphym Coquina Clutch sędzia jednak rozproszony przez AOP nie zauważył, poddania Australijczyka. W międzyczasie Rollins wykonał Stomp na Samoańczyka co doprowadziło do jego przypięcia. W ten sposób kończymy najnowszy odcinek Monday Night RAW.