WWE Monday Night RAW 10 kwietnia 2017: Raport

Show rozpoczynamy od theme songu Johna Ceny, ale zamiast niego pojawił się The Miz oraz Maryse oczywiście przebrani jako Nikki Bella oraz John Cena co mogło nikogo nie dziwić. Mike na samym początku zaznaczył, że mistrz jest tutaj ”The Champ is Here” po czym dodał, że jest on najważniejszą osobą w WWE, więc WWE Universe nie powinni chantować ”Cena Sucks”. Nagle na arenie zjawił się Dean Ambrose, który wyjawił iż nie ma pojęcia, że uda mu się pojawić na RAW, ale cieszy się z faktu iż może zobaczyć znajome twarze. Dean pogratulował ”Johnowi i Nikki” zaangażowania a także zwycięstwa nad Mizem oraz Maryse podczas WrestleManii 33. Miz krzyczy w kierunku mistrza IC, że nie jest prawdziwym Ceną na co Ambrose zareagował w następujący sposób słowami: Cóż w takim wypadku…., ale zanim dokończył zdanie to wyprowadził Dirty Deeds na swoim przeciwniku.

Tymczasem na zapleczu obecny jest WWE Hall of Famer & GM RAW Kurt Angle, który rozmawia z Samim Zaynem odnośnie przenosin na SmackDown Live. Sami oświadczył, że chce jeszcze pozostać na RAW. Nagle do biura Kurta przybyli Miz oraz Maryse narzekający na wydarzenie, które miało miejsce przed chwilą. Angle ogłosił, że na dzisiejszej tygodniówce Miz zmierzy się z Zaynem.

Następnie Big E ogłosił, że wraz z Xavierem Woodsem mają niespodziankę dla wszystkich, ale nie jest nią Kofi Kingston.

1 walka: Tag Team Match
The Revival def. The New Day

Na zapleczu Neville został poproszony o wypowiedź odnośnie zwycięstwa odniesionego nad Austinem Ariesem. Mistrz powiedział, że Aries nie jest na jego poziomie. Nagle segment przerwał TJ Perkins, który powiedział, że Neville powinien uważać na to co mówi. Do segmentu dołączył Austin Aries, który pyta się TJP, czy wierzy w to co Neville powiedział. Perkins odszedł bez odpowiedzi.

W ringu obecny jest Curt Hawkins, który ogłosił, że przeszedł na Monday Night RAW. Nagle zjawił się Big Show wyprowadzający KO Punch. Mamy świetne przywitanie Curta na RAW.

2 walka: Singles Match
TJ Perkins def. Austin Aries

Po pojedynku Austin Aries kłóci się z sędzią, a z za pleców zaatakował go TJ Perkins.

W ringu obecny jest Seth Rollins, który mówi, że czuje się bardzo dobrze i zrobił wszystko co miał w planie podczas WrestleManii 33. Seth dodał, że fizycznie sobie poradził z Triple H, ale jego psychika strasznie ucierpiała. Seth podziękował fanom za wsparcie i drugą szansę po czym dodał, że jego kolejnym celem jest Samoa Joe, a następnie skupi się na zdobyciu Universal Championship. Rollins dodał, że pewnie nie zostanie nazwany przez Stephanie McMahon pracownikiem miesiąca za to co stało się z jej udziałem oraz stołu. Do ringu przybył Kurt Angle, który stwierdził, że Stephanie chce, aby został on przeniesiony na SmackDown. Kurt dodał, że po obejrzeniu walki z udziałem Triple H i Setha Rollinsa stwierdził, że zwycięzca stanął na wysokości zadania i zrobić coś niesamowitego. Stephanie ma prawo do własnego zdania, ale dopóki on będzie tutaj Generalnym Managerem to do tego momentu Seth będzie na RAW. Nagle pojawia się Samoa Joe, który atakuje Rollinsa, ale w ostatecznym rozrachunku zainkasował superkick, po którym wypadł z ringu.

Na zapleczu były WWE Universal Champion Kevin Owens wyjawił, że chciałby aby Chris Jericho został przeniesiony na SmackDown, gdyż na RAW nie ma dla niego miejsca.

3 walka: Singles Match
Nia Jax def. Charlotte Flair

4 walka: Singles Match
Finn Balor def. Jinder Mahal

Po pojedynku na Titantronie zjawił się Bray Wyatt, który ogłosił, że RAW jest jego nowym domem dzięki czemu będzie mógł torturować swoje nowe ofiary.

Michael Cole ogłosił, że: Apollo Crews, Kalisto zostali przeniesieni na RAW.

5 walka: Singles Match
Sami Zayn def. The Miz(w/Maryse)

Na zapleczu Michael Cole przeprowadził wywiad z Romanem Reignsem, który wyjawił, że The Undertaker był jego najcięższym oraz największym przeciwnikiem w karierze po czym dodał, że odejście legendy jest niemożliwe. Roman dodał, że jest Big Dogiem na RAW. Nagle zaatakował go Braun Strowman i doszło do brawlu. Po krótkiej przerwie Roman Reigns został wsadzony do karetki.

6 walka: Eight Man Tag Team Match
The Hardy Boyz & Sheamus i Cesaro def. Gallows & Andersona oraz The Shining Stars

Tymczasem na zapleczu obecna jest Dana Brooke czytająca książkę ”Be Your Own Protege”. Nagle przy Danie pojawiła się Emma i doszło do kłótni między zawodniczkami.

Następnie otrzymaliśmy krótki segment z udziałem Sashy Banks, która ogłosiła, że ma niedokończone sprawy z RAW Women’s Champion Bayley. Nagle w ringu zjawiła się Alexa Bliss, który ogłosiła, że jest jedyną kobietą na czerwonej tygodniówce, która zasługuje na title shota. Także pojawiła się Mickie James, lecz ona została zaatakowana przez Nia Jax i dochodzi do brawlu z udziałem wszystkich wrestlerem obecnych w ringu.

7 walka: Champion vs Champion Match
Dean Ambrose def. Kevin Owens

Po pojedynku Chris Jericho wykonał Codebreakera na Kevinie Owensie.

Do rosteru RAW dołączyli:
The Miz & Maryse
Dean Ambrose
Alexa Bliss
Mickie James
Bray Wyatt
Apollo Crews
Kalisto
Rhyno
Heath Slater
Curt Hawkins

Michał Matyjewicz 11 kwietnia 2017
| |

No ale bez przesady by raw miało dwa pasy midcardowe