WWE Monday Night RAW 09 września 2019: Raport

Znajdujemy się w Madison Square Garden. Przed nami ostatni odcinek Monday Night RAW przed galą WWE PPV Clash of Champions. Do ringu zmierza WWE Hall of Famer Steve Austin, a w międzyczasie na show zapraszają nas Michael Cole, Renee Young oraz Corey Graves. Już na samym początku Austin powiedział, że dobrze jest powrócić do MSG, gdzie miały miejsca ważne wydarzenia z jego życia, zanim dojdzie do podpisania kontraktu na WWE Universal Title Championship Matchu. Niespodziewanie na arenie zjawił się RAW Tag Team Champion Braun Strowman, który spojrzał w kierunku Austina, a ten zaprosił do siebie WWE RAW Tag Team & Universal Championa Setha Rollinsa. Steve przywitał obu panów i powiedział, że mają do załatwienia pewną sprawę. Seth odpowiedział, że jest najlepszy na świecie i to właśnie on zostanie mistrzem po Clash of Champions, a nie ten wielki głupek. Braun odpowiedział, że dorastał obserwując poczynania Austina, którego darzy wielkim szacunkiem, ale bądźmy szczerzy, Steve – jesteś grzechotnikiem. Pretendent dodał, że Seth nie odwróci się od niego, ponieważ obaj kochają bycie mistrzami tag teamowymi na RAW. Niespodziewanie na arenie rozbrzmiał theme song The OC i zjawili się Karl Anderson, Luke Gallows oraz WWE United States Champion AJ Styles z mikrofonem. Lider The OC wyśmiał wszystkich stojących na ringu, którzy rozmawiają z fanami o śmieciach, więc czas aby się zamknęli i usłyszeli coś ważnego. AJ dodał, że Austin na starość stał się prawdziwym dupkiem, jednak WWE Hall of Famer odpowiedział, że nie wie, skąd przybył AJ, ale wie do czego zmierza. Po tych słowach doszło do brawlu między wrestlerami, co wykorzystał Steve Austin wyprowadzając big Stunnera na WWE Universal Championie. Po tej akcji Steve poprosił o wprowadzenie swoich piw do ringu, które położył obok leżącego AJ Stylesa, a część wypił.

Single Match
Cedric Alexander vs. AJ Styles

Zwycięzca: Cedric Alexander przez dq, do której doprowadzili Luke Gallows oraz Karl Anderson atakując wrestlera.

Po walce Anderson oraz Gallows wciąż atakowali Cedrica, ale na ratunek przybyli mu The Viking Raiders, czyli Erik i Ivar. Panowie poradzili sobie w konfrontacji z The OC a następnie świętowali zwycięstwo Cedrica razem z nim.

Na zapleczu obecne są Sasha Banks oraz Bayley. Wrestlerki rozmawiały o tym, że Becky Lynch oraz Charlotte Flair powinny być wściekłe po tym, co wydarzyło się w zeszłym tygodniu.

Później otrzymamy kolejny odcinek Firefly Fun House w wykonaniu Braya Wyatta oraz jego kukiełek.

W ringu obecny jest Roman Reigns, który przypomniał wszystkim o swoim wielkim powrocie do WWE po ponownej wygranej z białaczką, a także podziękował za wsparcie. Big Dog dodał, że to przejście bardzo zmieniło jest spojrzenie na wszystko, ale zamierza korzystać z platformy WWE na różne sposoby i chce udzielać wsparcia, tak jak zrobili to fani WWE w jego stronę. Reigns przypomniał kilka swoich ostatnich wizyt w szpitalach dla dzieci, a następnie zaprosił większość na RAW. Mike Rome zaprezentował kilka dzieci, które pojawiło się u boku Romana. Roman dodał, że oni przezwyciężyli największą walkę w swoim życiu i wciąż stoją tutaj silni jak zawsze. Na zakończenie Roman poprosił wszystkich o przyłączenie się do niego w dopingowaniu młodych gwiazd.

Women’s Tag Team Match
Charlotte Flair & Becky Lynch vs. Sasha Banks & Bayley

Zwyciężczynie: Charlotte i Becky

Następnie spikerzy przypomnieli wydarzenia z udziałem The OC, WWE Hall of Famera oraz Setha Rollinsa i Brauna Strowmana. Tymczasem na zapleczu Sarah Schreiber poprosiła członków The OC o komentarz. AJ Styles powiedział, że OC nie pakuje walizek i nie opuści RAW o czym przekonał się Cedric Alexander. Przy nich zjawili się Robert Roode oraz Dolph Ziggler. Panowie szydzili z OC mówiąc, że mają wspólnych wrogów, a dziś wieczorem załatwią sprawy w taki lub inny sposób.

Single Match
Rey Mysterio vs. Gran Metalik

Zwycięzca: Rey Mysterio

Po walce Rey podszedł do swojego przeciwnika, pomógł mu wstać i pogratulował bardzo dobrej walki.

Na zapleczu widzimy Brauna Strowmana oraz Setha Rollinsa rozmawiających z Cedrikiem Alexanderem.

Po krótkiej przerwie dowiedzieliśmy się, że czeka na nas 10-man tag team match z udziałem The OC, Dolpha Zigglera i Robert Roode’a vs The Viking Raiders, Cedric Alexander, Seth Rollins i Braun Strowman.

Tymczasem na zapleczu ponownie zjawili się The Street Profits(Montez Ford i Angelo Dawkins).

King of the Ring Quarterfinals Triple Threat: Samoa Joe vs. Ricochet vs. Baron Corbin

Zwycięzca: Baron Corbin

Po walce Ricochet nie mógł uwierzyć w zwycięstwo Corbina, który podszedł pod scenę, aby pozować na tronie KOTR.

Single Match
Lacey Evans vs. Natalya

Zwyciężczyni: Natalya

W międzyczasie koszykarz NBA, Enes Kanter pokonał R’Trutha zdobywając WWE 24/7 Title, jednak później stracił mistrzostwo na rzecz swojego oponenta.

Czas na Firefly Fun House segment z udziałem Braya Wyatta, który wspomniał o swoich kukiełkach, które są obecne. Po chwili Bray naprawiał zegar Abby The Witch, zmieniając go z 11:19 na 3:16. Wrestler dodał, że te bozo zabrały mu coś, co przyniósł szatan. Następnie nazwał Austina, grzechotnikiem produkującym inne grzechotniki, a także wspomina swoich nowych przyjaciół, czyli Brauna Strowmana i Setha Rollinsa. Na zakończenie Wyatt dodał, że przyjaciele mogą o nim zapomnieć, ale nigdy nie zrobi tego The Fiend.

10 man tag team match
Braun Strowman, Seth Rollins, Cedric Alexander, Erik i Ivar vs. Dolph Ziggler, Robert Roode, AJ Styles, Luke Gallows i Karl Anderson

Zwycięzcy: Braun Strowman, Seth Rollins, Cedric Alexander, Erik i Ivar

Po walce ponownie zjawił się Steve Austin, który świętował zwycięstwo face’ów, co spodobało się wszystkim zgromadzonym na arenie.