WWE Monday Night RAW 09 października 2017: Raport

Show rozpoczynamy od pojawienia się w ringu mistrza IC The Miza, który już na samym początku wręczył nagrodę The Mizzies Curtisowi Axelowi za wytrwanie w zeszłym tygodniu na Monday Night RAW. Axel odpowiedział, że jego zdaniem nagrodę powinien zgarnąć Bo Dallas przez co mamy remis. Miz zaprosił do ringu najlepszych aktorów, czyli Sheamusa i Cesaro za zniszczenie Romana Reignsa na czerwonej tygodniówce. Byli mistrzowie tag teamowi obecni są już w ringu. Sheamus podziękował facetowi, dzięki któremu otrzymał to wyróżnienie, czyli Romanowi. Cesaro dodał, że warto także podziękował Sethowi Rollinsowi i Deanowi Ambrose’owi, ponieważ gdyby nie atak z ich strony na jego zęby to by nie doszło do takiej sytuacji. Miz stwierdził, że nie dojdzie do reunionu The Shield i nie ważne, który z tych zawodników posiada tytuł. Miz dodał, że on i The Bar zrobili coś czego nie udało się Johnowi Cenie i The Undertakerowi. Miz dodał, że Big Dog jest prawdziwym pchlarzem po czym wspomniał o narodzinach swojego dziecka jednak na arenie pojawił się Roman Reigns nakazując gospodarzowi show zamknięcia się. Roman dodał, że zamierza rozprawić się z nimi na co Miz odpowiedział, że on jest tylko jeden a ich jest czterech. Nagle na arenie pojawili się Dean Ambrose i Seth Rollins co świadczy o powrocie The Shield. Między zawodnikami doszło do brawlu, który zakończył się potrójnym powerbombem na mistrzu IC.

1 walka: Singles Match
Jason Jordan def. Karl Anderson (w/Luke Gallows)

Tymczasem na zapleczu obolały The Miz jest opatrywany przez personel medyczny. Do mistrza IC przybył GM RAW Kurt Angle i zapytał swojego podopiecznego o to, czy ma jakieś złamane kości lub rozdarte więzadła. Mike odpowiedzieła, że nie. Kurt ogłosił, że na gali TLC odbędzie się Six Man Tag Team Match z udziałem The Bar i The Miza vs The Shield.

Tymczasem w ringu obecny jest Elias, który powiedział, że Titus i kariera Apollo Crewsa jest czymś smutnym… a po chwili chciał coś zaśpiewać jednak zjawił się Titus World Wide, który zapytał fanów WWE o to kto chce zobaczyć jego podopiecznego w ringu. O’Neil zaczął grać na banjo i śpiewać o porażce Eliasa na dzisiejszym RAW w starciu z Apollo Crewsem!

W ringu pojawił się mistrz Cruiserweight Enzo Amore, który powiedział, że około tygodnia temu zrobił bardzo dobry interes z GM RAW Kurtem Anglem, ponieważ dał mu klauzulę. Enzo dodał, iż jest zdezorientowany zeszłotygodniowymi wydarzeniami z udziałem Kalisto, który zaatakował go z za pleców. W ringu pojawił się GM RAW Kurt Angle, który oczywiście został przywitany przez fanów chantami ”You Suck”. Enzo poprosił swojego przyjaciela o odpowiedź na pytanie dotyczące zeszłotygodniowego ataku ze strony Kalisto. Enzo dodał, że jest największą gwiazdą w dywizji Cruiserweight na co Kurt odpowiedział, że już dzisiaj odbędzie się starcie o ten tytuł z udziałem obecnego mistrza oraz byłego mistrza Stanów Zjednoczonych a pojedynek ten odbędzie się na zasadzie Lumberjack Matchu.

2 walka: Singles Match
Braun Strowman def. Matt Hardy po wykonaniu running powerslam.

Po pojedynku Braun Strowman podniósł Matta Hardy’ego, a następnie nim rzucił jednak zanim udał się na zaplecze to został zaatakowany przez członków The Shield co doprowadziło do speara oraz potrójnego powerbomba na olbrzymie.

Na zapleczu The Shield wypowiedziało się na temat pobicia Brauna Strowmana. Seth Rollins dodał, że po powrocie są o wiele silniejsi niż kiedykolwiek. Dean Ambrose dodał, że zamierzają zrobić to co jest najlepsze dla biznesu i nie ma znaczenia to ile osób ucierpi. Roman Reigns dodał, że są trzema pracownikami, którzy prowadzą ten biznes ”believe that”.

Na arenie pojawiła się Mickie James, która powiedziała, że odkąd powróciła na Monday Night RAW czuła, że ludzie śmieją się z niej, a co może być powodem takiego zachowania? Może jej wiek? A może dlatego, że śpiewa muzykę country? W zeszłym tygodniu Alexa Bliss zdała sobie sprawę z tego, że już nie jest w stanie nią manipulować. James dodała, że gdyby nie Alexa to bez problemu poradziłaby sobie z nią. Następnie dodała, że wiek to tylko liczba i wkrótce stanie się siedmiokrotną Women’s Champion. Alexa Bliss pojawiła się na arenie po czym powiedziała, że oczekuje przeprosin od swojej rywalki. Następnie doszło do brawlu między zawodniczkami.

Na arenie pojawiła się Mickie James, która powiedziała, że odkąd powróciła na Monday Night RAW czuła, że ludzie śmieją się z niej, a co może być powodem takiego zachowania? Może jej wiek? A może dlatego, że śpiewa muzykę country? W zeszłym tygodniu Alexa Bliss zdała sobie sprawę z tego, że już nie jest w stanie nią manipulować. James dodała, że gdyby nie Alexa to bez problemu poradziłaby sobie z nią. Następnie dodała, że wiek to tylko liczba i wkrótce stanie się siedmiokrotną Women’s Champion. Alexa Bliss pojawiła się na arenie po czym powiedziała, że oczekuje przeprosin od swojej rywalki. Następnie doszło do brawlu między zawodniczkami.

Na zapleczu obecna jest Sasha Banks, która oglądała materiał wideo zapowiadający debiut Asuki na gali TLC. Bayley także pojawiła się i powiedziała, że chce walczyć z byłą mistrzynią NXT. Kurt Angle ogłosił, że wkrótce poznamy nową rywalke zawodniczki z Japonii.

3 walka: Tag Team Match
Jack Gallagher i The Brian Kendrick def. Mustafa Ali i Cedric Alexander

Na zapleczu obecny jest The Miz oraz Kurt Angle, który powiedział, że nie zamierza odwołać TLC Matchu z udziałem jego drużyny oraz The Shield. Mike dodał, że Braun Strowman został zaatakowany przez powracającą grupę przez co powinien znaleźć się w jego drużynie i tak się stało.

W ringu czeka już Finn Balor, który powiedział, że Bray Wyatt miał przedstawić wszystkim Sister Abigail jednak tak się nie stało. Następnie dodał, że nie boi się gierek jakie prowadzi pożeracz światów. Na arenie pojawił się Bray Wyatt, który powiedział, że jego rywal powinien się obawiać o siebie. Bray ogłosił, że ona jest tu po czym przemówił kobiecym głosem mówiąc, iż wkrótce zniszczy Finna Balora:

4 walka: Fatal Five-way (Elimination?) Match (Winner Will Face Asuka at TLC):
Emma def. Bayley, Alicia Fox, Sasha Banks i Dana Brooke

Na Backstage’u Renee Young przeprowadziła wywiad z Finnem Balorem odnośnie segmentu jaki miał miejsce z jego udziałem oraz Braya Wyatta.

Następnie Kalisto wyjawił, że jego inspiracją byli: Eddie Guerrero oraz Rey Mysterio, a Enzo Amore jako mistrz jest hańbą dla dywizji Cruiserweight i będzie starał się odebrać mu tytuł.

5 walka: Cruiserweight Championship Lumberjack Match:
Kalisto def. Enzo Amore dzięki czemu zdobył Cruiserweight Championship.