WWE Monday Night RAW 09 marca 2020: Raport

Pora na emocje związane z nowym epizodem Monday Night RAW! To właśnie dziś czerwona tygodniówka zawita do Capital One Areny w Waszyngtonie gdzie dojdzie między innymi do długo wyczekiwanego powrotu legendy WWE Edge’a po brutalnym ataku ze strony jego byłego przyjaciela Randy’ego Ortona.

 

Show rozpoczyna Becky Lynch, która uważa, że czas na strojenie żartów się skończył i pokazuje nam urywek z wczorajszej walki wieczoru. Irlandka zachwala przyszłą swoją oponentkę i podkreśla, że będzie to jej największe wyzwanie od czasów Rondy Rousey. Nie oznacza to jednak, że Shayna nie skończy tak samo jak jej przyjaciółka. Na WrestleManii mistrzyni zamierza upokorzyć pretendentkę za brak wiary w jej umiejętności.

 

Singles Match

Rey Mysterio vs. Angel Garza

Zwycięzca – Rey Mysterio

 

Otrzymujemy krótkie video prezentujące nam atak grupy Rollinsa na Kevina Owensa, gdy ten zmierzał w kierunku areny.

 

W ringu znajduje się Charlotte, która podkreśla, iż Rhea Ripley nigdy nie stanie się kimś takim jak ona. Nie ważne jak bardzo będzie się starać – zawsze będzie od niej gorsza. Flair da na WrestleManii lekcję Australijce, która pojawiła się na arenie i uderzyła pretendentkę.

 

Singles Match

Zack Ryder vs. Bobby Lashley

Zwycięzca – Bobby Lashley

 

W swojej szatni znajduje się Aleister Black, który usłyszał pukanie do drzwi. Okazuje się, że jest to Seth Rollins, który pragnie mieć Blacka po swojej stronie. Holender jednak nie zgadza się na propozycję co powoduję irytację Rollinsa, który prośby zaczyna zamieniać w groźby. Takie przedstawienie sprawy sprawia, iż będziemy dziś świadkami starcia pomiędzy zainteresowanymi.

 

Singles Match

Drew McIntyre vs. Erick Rowan

Zwycięzca – Drew McIntyre

 

W ringu znajdują się Kairi Sane i Asuka, które przed swoją dzisiejszą walką wymieniły się kilkoma ciekawymi spostrzeżeniami po japońsku.

Tag Team Match

Asuka & Kairi Sane vs. Natalya & Liv Morgan

Zwycięzcy – Asuka & Kairi Sane

W trakcie walki przy ringu znajdowała się Ruby Riott.

 

W ringu znajdują się członkowie The O.C. A.J. Styles jest zdenerwowany ciągłą ingerencją Undertakera w jego prywatne sprawy. Lider klubu zauważa, że jego pożegnanie po porażce na największej gali w roku z Romanem Reignsem mogło przejść do legendarnych momentów WrestleManii jednak powrót Deadmana do ringu zaprzepaścił tą szansę. Styles nie upatruje już w umarlaku, tej przerażającej persony, która jeszcze kilkanaście lat temu siała postrach w WWE. Styles uważa, iż przyczyną, dla której Taker nie pożegnał się jeszcze z kwadratowym pierścieniem jest Michelle McCool. Z tego też powodu A.J. zamierza dać mu radę – jego żona sprowadzi go dno – zupełnie tak jak i on. Dlatego też wyzywa Undertakera do walki na WrestleManii, gdzie planuje pochłonąć jego duszę tak jak w przeszłości robił ten czynił to swoim przeciwnikom.

 

24/7 Championship Match

Riddick Moss vs. Cedric Alexander

Zwycięzca – Riddick Moss

 

W kwadratowym pierścieniu obecny jest MVP, który tłumaczy, że jest tutaj, gdyż mimo tego, iż skończył już swoją przygodę w ringu to zamierza otworzyć się na nowe możliwości. MVP uważa, że jest w stanie pomóc Edge’owi. Na arenę zmierza sam zainteresowany, który wzywa do pojawienia się Randy’ego Ortona. MVP pyta się jak miewa się jego żona. Powoduje to jedynie wściekłość Kanadyjczyka, który wymierza mu brutalnego Speara. Niespodziewanie w ringu pojawia się Orton przez co wywiązuje się bijatyka, z której zwycięsko wychodzi Edge dzięki wykonaniu Żmii…RKO! Następnie WWE Hall of Famer planuje potraktować swojego byłego przyjaciela tak samo jak ten go w zeszłym miesiącu. Ortonowi jednak udaje się uciec z ringu, a Egde wyładowuje swoją frustrację na MVP, któremu również wymierza RKO i uderza go krzesłem w głowę.

 

Singles Match

Aleister Black vs. Seth Rollins

Zwycięzca przez DQ – Aleister Black

Do dyskwalifikacji doprowadziła ingerencja Murphy’ego. Następnie do ataku dołączyli AOP. Na odsiecz jednak przybyli The Viking Raiders oraz The Street Profits

Eight Man Tag Team Match

The Street Profits & The Viking Raiders vs. Seth Rollins, Murphy & AOP

Zwycięzcy – Seth Rollins, Murphy & AOP

Po walce pojawił się Kevin Owens, który zaatakował członków grupy Rollinsa wraz z jej samym liderem. Przewaga liczebna jednak była kluczowym czynnikiem w tej bijatyce, wobec czego Kanadyjczyk musiał pogodzić się ze swoją porażką. W ten sposób kończymy dzisiejszy epizod Monday Night RAW.