WWE Monday Night RAW 07 października 2019: Raport

Show rozpoczynamy od przypomnienia materiału wideo z udziałem Lany, Bobby’ego Lashleya oraz Ruseva, który w zeszłym tygodniu na RAW pomógł WWE Universal Championowi Sethowi Rollinsowi. Następnie otrzymaliśmy krótką reakcję wideo z odcinka Total Divas. Czas rozpocząć show, tak więc na wydarzenia zapraszają nas Vic Joseph, Dio Maddin i WWE Hall of Famer Jerry Lawler.

W ringu obecni są Randy Orton, Baron Corbin, Rusev, a na telebimie widzimy Bobby’ego Lashleya w szlafroku i widzimy, że znajduje się on w domu wrestlera z Bułgarii, po czym mówi, że bardzo brakuje mu czegoś. Nagle pojawiła się Lana, która zdjęła szlafrok i została przykryta przez Bobby’ego i razem znajdują się w łóżku. Lana dodała, że to wszystko należy do niej i ona wie w jaki sposób ma się wszystkim zająć. Nagle Lana zaczęła zdejmować bieliznę pod kołdrą i przytula się do Bobby’ego, który wyłącza światło i się śmieje. Rusev nie jest szczęśliwy z tego powodu, gdyż zarówno Corbin jak i Randy śmieją się z niego, a niektórzy fani krzyczą, że Lana jest prostytutką. Nagle Rusev rzucił się na Ortona i Corbina, a jeden z komentatorów przypomina, iż miało dojść do konfrontacji z udziałem Bułgara oraz Ortona, ale nie wiadomo, czy faktycznie się odbędzie single match.

Wkrótce bokser Tyson Fury wypowie się na temat konfrontacji z Braunem Strowmanem. Ponadto czeka nas występ Charlotte Flair i Becky Lynch w MizTV, ponieważ panie zmierzą się z Asuką i Kairi Sane na Champions ShowCase.

Last Woman Standing Match: Lacey Evans vs. Natalya

Zwyciężczyni: Natalya

Po krótkiej przerwie komentatorzy rozmawiają o kampanii Susan G.Komen.

Gdzieś za kulisami obecny jest Aleister Black, który mówi, że RAW to miejsce do rywalizacji i bitew, których bardzo pragnie. Wrestler dodał, że wszyscy wiedzą, iż nie nadaje się on do spokojnego miejsca, jakim aktualnie jest roster CZERWONY. Europejczyk dopowiedział, że chce, aby ktoś przyszedł na WWE Showcase i zapukał do jego drzwi wyzywając go do walki.

Na zapleczu obecni są członkowie The Street Profits czekając na WWE Draft, który rozpocznie się na piątkowym SmackDown ujawniają także podgląd na swoich ulubieńców-Buddy Murphy, Drake Maverick oraz Apollo Crews.

Następnie widzimy kilka zdjęć z konfrontacji Tysona z Braunem Strowmanem. Za kulisami obecna jest Charly Caruso, która przeprowadziła wywiad z bokserem na temat prowokacji Strowmana. Tyson Fury odpowiedział, że nikogo nie prowokuje, a Braun próbował go oszukać, podczas kiedy ten oglądał mecz, więc może posunął się za daleko przeskakując barierę, ale otrzymał zaproszenie na dzisiejsze RAW i chce go przeprosić. Fury na zakończenie dodał, że jeśli nie dostanie Brauna, to on go będzie miał.

Robert Roode and Dolph Ziggler vs. The Viking Raiders

Zwycięzcy: The Viking Raiders

Na zapleczu obecny jest Aleister Black, który ma kolejne przemyślenia i wie, że nikt na niego nie czeka, po czym kieruje się w stronę ringu, aby zobaczyć, kto chce z nim walczyć.

2-on-1 Handicap Match: The Singh Brothers vs. Aleister Black

Zwycięzca: Aleister Black

Na zapleczu widzimy Brauna Strowmana rozmawiającego z jakimś pracownikiem, a po chwili podchodzi do niego Charly prosząc o komentarz odnośnie Tysona Fury’ego. Braun powiedział, że po prostu próbował dobrze się bawić z Furym na ringu, ale jeśli bokser chce wziąć to wszystko na poważnie, to on także. Strowman dodał, że Fury ma złą stronę, ale on także.

Następnie Vic Joseph prezentuje materiał wideo, w którym Brock Lesnar zniszczył Kofiego Kingstona zdobywając WWE Title na piątkowym SmackDown, a także widzimy Reya Mysterio pojawiającego się z Cainem Velasquezem, aby zemścić się na Lesnarze z powodu jego ataku na RAW. Materiał wideo prezentuje bójkę Caina z Brockiem, a na zapleczu obecna jest Charly, która stara się przeprowadzić wywiad z Reyem odnośnie ostatnich wydarzeń. Rey podziękował wszystkim za wsparcie i powiedział, że blizny fizyczne jakie otrzymał Dominick wkrótce się zagoją, ale mentalne pozostaną dłużej. Wrestler dodał, że jego syn odpoczywa w domu i wkrótce będzie gotowy, dodając, iż z drugiej strony jest bezradny oglądając to, co z jego synem zrobił Brock Lesnar. Rey dopowiedział, że siedział w pokoju swojego syna w szpitalu, kiedy zjawił się ojciec chrzestny Dominicka, czyli Cain twierdząc, że jest jedynym człowiekiem, którego boi się nawet Brock Lesnar i zamierza pomścić, to co się stało z ich rodziną.

The OC vs. The Lucha House Party

Zwycięzcy: The OC

Po walce członkowie OC zaatakowali Kalisto oraz Metalika, ale na ratunek przybył im Lince Dorado.

Następnie otrzymaliśmy materiały z walki Sashy Banks i RAW Women’s Champion Becky Lynch, gdyż już wkrótce odbędzie się Miz TV z udziałem mistrzyni oraz Charlotte Flair.

Czas na MizTV. Mike powiedział, że Premiere Week był wielkim wydarzeniem dla WWE i wszystkie gwiazdy się pojawiły, a w tym The Rock, Cain Velasquez oraz Tyson Fury. Mike przedstawił swojego pierwszego gościa, czyli RAW Women’s Champion Becky Lynch, a następnie SmackDown Women’s Champion Charlotte Flair. Mike wspomina o tym, jak Becky zachowała mistrzostwo na Hell in a Cell, a następnie promuje film The Marine 6 wspominając o tym, co w zeszłym roku zrobiła wrestlerka z Europy. Becky twierdzi, że jej osiągnięcia są wspaniałe, stworzyła wspaniałą historię, ale zeszłej nocy pokonała Banks, która kopnęła ją w „tyłek”. Mike powiedział, że zeszłej nocy ktoś inny skopał kogoś tyłek, otóz Charlotte pokonała Bayley, przez co została SmackDown Women’s Champion. Miz nazwał je dwiema dominującymi kobietami w WWE, a następnie poinformował, że wkrótce odbędzie się starcie z udziałem Charlotte i Becky z The Kabuki Warriors. Flair powiedziała, że Becky mogła w przeszłości posiadać dwa tytuły mistrzowskie, ale jest tylko kobietą. Na arenie zjawiły się nowe WWE Women’s Tag Team Champions, czyli Asuka i Kairi Sane. Wrestlerki powiedziały kilka słów w swoim ojczystym języku, a Becky odpowiedziała, że jest gotowa do walki po czym doszło do brawlu między wrestlerkami, który został przerwany przez sędziów.

Asuka and Kairi Sane vs. Becky Lynch and Charlotte Flair

Zwyciężczynie: The Kabuki Warriors

Po walce Charlotte zaatakowała Asukę, ale na ratunek przybyła jej Kairi. Niespodziewanie do brawlu włączyły się Alexa Bliss i Nikki Cross.

Otrzymujemy materiał wideo na temat Romana Reignsa oraz tego, w jaki sposób wygrał walkę z drugą białaczką.

Następnie Vic zaprezentował nam nagranie z domu Ruseva, w którym obecni byli Lana oraz Bobby Lashley zabawiając się w łóżku wrestlera z Bułgarii.

Na zapleczu Charly Caruso przeprowadza wywiad z Apollo Crewsem. Wrestler powiedział, że jest nastawiony pozytywnie oraz zmotywowany do walki z Ricochetem, ale nie będzie to nic osobistego, tylko po prostu ich walka.

Sarah Schreiber rozmawiała z Ricochetem odnośnie jego walki z Crewsem. Ricochet powiedział, że jeśli przeniesie się na SmackDown, to będzie to jego ostatni występ na RAW i nie ma nikogo, z kim chciałby to zrobić na ringu niż jego prawdziwy, najlepszy przyjaciel.

Ricochet vs. Apollo Crews

Zwycięzca: Ricochet

W ringu obecny jest WWE Hall of Famer Jerry Lawler, który poprosił Fury’ego o komentarz odnośnie incydentu ze SmackDown, gdzie doszło do jego konfrontacji z Braunem Strowmanem. Fury powiedział, że był tutaj w zeszłym tygodniu zajmując się swoimi sprawami, ale Braun próbował, aby on wyglądał jak głupiec, więc jest tutaj i żąda przeprosin od olbrzyma. Do ringu przybył Strowman, który powiedział, że dobrze się bawił z Tysonem na ostatnim SmackDown, dopóki nie zobaczył, w jaki sposób bokser na niego patrzy, jakby chciał go „zabić” i dlatego popchnął na niego DOlpha Zigglera. Strowman dodał, że ostatnią rzeczą, której chce Fury, to konfrontacja z nim w jednym ringu, gdyż wie, do czego zdolny jest Braun Strowman. Tyson odpowiedział, że został powstrzymany przez służby bezpieczeństwa, ponieważ wybiłby Strowmanowi kilka zębów, gdyby wszedł na ring. Fury dodał, że jest mistrzem świata w wadze ciężkiej, a ile tytułów zdobył Strowman? Po tych słowach doszło do brawlu między gwiazdami. Po chwili przenosimy się na zaplecze. A tam Charly przeprowadziła wywiad ze Strowmanem, który stwierdził, że nikogo nie planuje przepraszać, gdyż widzi, jak twardym facetem jest Tyson.