WWE Monday Night RAW 06 kwietnia 2020: Raport

WrestleMania 36 dobiegła już końca, nie oznacza to jednak koniec emocji związanych z WWE przez najbliższy czas, gdyż już dziś czeka nas najnowszy epizod Monday Night RAW! Możliwe, że to właśnie na nim dowiemy się co teraz czeka najważniejszych mistrzów na tygodniówce, czyli Becky Lynch i Drew McIntyre’a.

 

Singles Match

Asuka vs. Liv Morgan

Zwycięzca – Asuka

 

Tag team match for the WWE Raw Tag Team Championship

The Street Profits vs. Angel Garza & Austin Theory

Zwycięzcy by DQ – The Street Profits

Do dyskwalifikacji doszło z powodu Zeliny Vegi, która przytrzymała przygotowującego się do skoku z trzeciej liny Monteza, co zauważył sędzia i zakończył walkę. Po starciu pretendenci wraz z Vegą w dalszym ciągu obijali mistrzów. Na pomoc przybiegła im jednak ponownie Bianca Belair, która wraz z The Street Profits pozbyła się przeciwników i wyzwała do walki Zelinę.

Singles Match

Zelina Vega vs. Bianca Belair

Zwycięzca – Brak

W ringu doszło do zamieszania, gdyż do walki włączyli się stojący przy ringu dotychczas panowie. Po walce The Street Profits uznali, że najlepszym wyjściem z tej sytuacji jest utworzenie starcia 3 na 3, jednocześnie wyzywając do niej swoich oponentów.

Six Mixed Tag Team Match

The Street Profits & Bianca Belair vs. Angel Garza, Austin Theory & Zelina Vega

Zwycięzcy – The Street Profits & Bianca Belair

 

Singles Match

Apollo Crews vs. Aleister Black

Zwycięzca – Aleister Black

 

Tag Team Match

Cedric Alexander & Ricochet vs. Oney Lorcan & Danny Burch

Zwycięzcy – Cedric Alexander & Ricochet

 

Na backstage’u Kevin Owens powiedział, że ostanie pięć miesięcy było dla niego koszmarem, gdyż wszystko czego chciał była walka 1 na 1 z Sethem Rollinsem, a jedyne co otrzymywał to jakieś wieloosobowe walki z AOP czy Murphym. Kanadyjczyk zamierza teraz przejść do większych rzeczy – niezależnie od tego co to będzie – Kevin pragnie zakomunikować, że jest tutaj, by zostać, gdyż jesteśmy widzami Kevin Owens Show.

 

          Singles Match

Seth Rollins vs. Denzel Dejournette

Zwycięzca – Seth Rollins

 

Singles Match

Nia Jax vs. Deonna Purazzo

Zwycięzca – Nia Jax

 

Singles Match

Humberto Carrillo vs. Brendan Vink

Zwycięzca – Humberto Carrillo

 

Otrzymaliśmy ekskluzywny podgląd na wydarzenia po zakończeniu emisji wczorajszej WrestleManii. Po największej gali w roku Drew McIntyre podziękował Paulowi Heymanowi za to, że ten uważał, iż kolejne F5 spowodują, że nowy mistrz już się nie podniesie. Stało się zupełnie inaczej, a kolejne finishery Brocka wzmacniały jedynie jego wściekłość. Niespodziewanie na arenie pojawił się The Big Show, który pogratulował Drew zwycięstwa kilkadziesiąt minut temu, a następnie zaproponował stoczenie pojedynku. Z początku Szkot nie był zainteresowany tą propozycją, w końcu niedawno pokonał Bestię jednak kiedy Show wymierzył mu uderzenie w policzek zgodził się na propozycję.

Singles match for the WWE Championship

Drew McIntyre vs. The Big Show

Zwycięzca – Drew McIntyre

Zwycięstwem Drew w dodatkowej walce po zakończeniu emisji WrestleManii kończymy dzisiejszy epizod Monday Night RAW, w którym nie otrzymaliśmy żadnej powtórki walki z przeszłości. Warty odnotowania jest jednak fakt, iż przez całe show przypominano nam skróty starć oraz wywiady przeprowadzone na backstage’u z zawodnikami po swoich walkach na WrestleManii.