WWE Monday Night RAW 04 listopada 2019: Raport

Znajdujemy się w Nassau Coliseum w Long Island. Show rozpoczynamy od pojawienia się WWE COO Triple H, który wysiadł z czarnego suva, a następnie pomachał do kogoś, po czym udał się na arenę.

W ringu obecni są WWE Champion Brock Lesnar oraz Paul Heyman, który zaprezentował swojego podopiecznego jako zdobywcę Caina Velasqueza, po czym wspomniał o tym, że Brock rozstał się ze SmackDown, więc przybył na RAW, tylko po to, aby znaleźć Reya Mysterio. Heyman dodał, że jego klient jest wyjątkowy, ponieważ posiada kontrakt przypisany tylko do RAW i może zrobić wszystko, na co tylko ma ochotę. Po tych słowach Paul zapytał się, czy ktoś wie, gdzie aktualnie znajduje się Rey Mysterio, ponieważ jego klient chce dać mu srogą nauczkę. Heyman wspomniał, że Rey nie jest mężczyzną, więc nie był w stanie obronić swojego syna Dominicka, przed Brockiem Lesnarem i tym akcentem kończymy segment otwierający show.

Po krótkiej przerwie widzimy, w jaki sposób Brock Lesnar poluje na Reya Mysterio wyrywając jednego faceta z samochodu, który błagał go, o to, aby nie zrobił mu krzywdy, ponieważ nie jest Reyem.

Tag Team Match
Asuka & Kairi Sane vs. Natalya & Charlotte Flair

Zwyciężczynie: Natalya i Charlotte Flair

Paul Heyman oraz Brock Lesnar maszerują do stołu komentatorskiego, podczas kiedy theme song Nattie wciąż gra, a wrestlerki celebrują swoje zwycięstwo na ringu. Heyman zapytał komentatorów o to, gdzie znajduje się Rey Mysterio grożąc najpierw WWE Hall of Famerowi, że nikt go nie reanimuje, kiedy będzie ponownie umierał na RAW. W pewnym momencie Brock podszedł do byłego WWE NXT Superstara Dio Maddina niespodziewanie rzucając nim o stół, a następnie wyprowadził F-5. Po tej akcji, Brock odwrócił się, ale został on zaatakowany przez Reya Mysterio, co spodobało się fanom zgromadzonym na arenie. Brock trzyma się za obolałe kolano i próbuje dojść do siebie, natomiast Paul Heyman sprawdza, czy nie stała mu się krzywda.

Na zapleczu widzimy wkurzonego Reya Mysterio, ponieważ Brock Lesnar próbował zabrać mu wszystko, a następnie zaatakował jego syna, więc czas na rewanż i to on zamierza odebrać „bestii”, to co dla niego najważniejsze. Tak więc pada pytanie, czy Brock będzie mężczyzną i zmierzy się z nim podczas WWE Survivor Series?

Single Match
Buddy Murphy vs. Cedric Alexander

Zwycięzca: Buddy Murphy

Następnie widzimy Setha Rollinsa, który przybył na arenę i został wyśmiany przez niektórych fanów. Seth powiedział, że miał bardzo ciężki tydzień, a w zasadzie to miesiąc i potrafi słuchać fanów, więc wie, iż niektórzy są podekscytowani faktem, że utracił WWE Universal Championship na rzecz „The Fienda” Braya Wyatta, ale nie obchodzi go to. Jedyną najważniejszą rzeczą, jest fakt, iz Bray zabierał mistrzostwo na SmackDown, natomiast WWE Champion Brock Lesnar powraca na RAW. Rollins dodał, że nie wie, czy przeznaczy całą energię na regenerację i odbudowę tego, co stworzył. Nagle do ringu przybył WWE COO Triple H, który powiedział, że jeśli nie wie, co czeka go w przyszłości, to będzie miał dla niego propozycję, ale zabawne jest to, że ich droga ponownie się krzyżuje. Hunter dodał, że być może przeszłość będzie przyszłością dla byłego mistrza Universal, który podczas pobytu w NXT był ważną częścią The Shield oraz NXT Championem. Triple H wspomniał, że w zeszły piątek przeprowadził atak z udziałem gwiazd NXT na SmackDown i to był pierwszy strzał, zwłaszcza iż połowa gwiazd niebieskiego brandu pozostała w Arabii Saudyjskiej. Hunter dodał, że NXT jest prawdziwe i cały świat wie, co jego podopieczni mogą zrobić. HHH zaznaczył, że nie przybył tutaj sam, przez co na Survivor Series otrzymamy starcie z udziałem RAW, SmackDown i NXT, co będzie historycznym wydarzeniem. Na arenie pojawili się The Undisputed Era (NXT Champion Adam Cole, NXT North American Champion Roderick Strong, NXT Tag Team Champions Bobby Fish i Kyle O’Reilly). Hunter powiedział, że Seth jest albo z nimi, albo przeciwko nim. Niespodziewanie na arenie zjawili się panowie z The OC (AJ Styles, Luke Gallows oraz Karl Anderson) i natychmiast przybyli do ringu, przez co gwiazdy NXT wycofały się. Niespodziewanie Dominik Dijakovic oraz Damian Priest zaatakowali członków The OC, dołączając do The Undisputed Ery. Na arenie pojawiają się Erick Rowan, Zack Ryder, Curt Hawkins, R’Truth przeganiając gwiazdy NXT, a w ich kierunku spoglądał Seth Rollins opuszczając ring.

Na zapleczu Seth Rollins zatrzymał Triple H twierdząc, że jeśli ten chciał aby go zwolniono, to tak się stało, ponieważ chce dostać coś od NXT i zostać najlepszym wrestlerem. Rollins dodał, że nawet Daniel Bryan nie był w stanie wykonać odpowiednio swojej pracy, podczas piątkowej inwazji, ale mimo wszystko chce zmierzyć się z NXT Championem Adamem Colem w walce wieczoru. Hunter zaakceptował propozycję Rollinsa.

Mixed Tag Team Match
Andrade & Zelina Vega vs. Sin Cara & Carolina

Zwycięzcy: Andrade i Vega

Przed nami starcie z udziałem The OC vs The Street Profits i Humberto Carrillo, a także Adam Cole vs Seth Rollins.

W ringu obecni są Mike Rome oraz Rusev, który powiedział, że jest pewien jeśli powie, iż dzisiejsza noc zakończy głupi dramat i nie pojawił się tutaj, po to aby sprzeczać się ze swoją żoną, ale jest tutaj z powodu Lashleya i chce mu powiedzieć, że Lana należy do niego, ale zamierza skopać mu tyłek. Po tych słowach na arenie pojawili się Lana oraz Bobby Lashley, który wspomniał o tym, jak mógłby pokonać Ruseva, ale w zeszłym tygodniu nabawił się poważnej kontuzji rozdarcia pachwiny. Bobby dodał, że urazu nie nabawił się na Crown Jewel, ani treningach, ale robiąc rzeczy, o jakich Rusev mógł tylko fantazjować. Lana dodała, że Rusev nie jest zainteresowany jej stylem życia pełnym miłości i seksu, ale interesuje go inny rodzaj walki. Lana dodała, że ktoś zamierza skopać mu tyłek i tą osobą jest Drew McIntyre.

Single Match
Rusev vs Drew McIntyre

Zwycięzca: Rusev przez DQ

Po walce Rusev zaatakował Lashleya oraz Drew McIntyre’a czekając aż ten drugi się podniesie, jednak niespodziewanie z za pleców zainkasował RKO od Randy’ego Ortona, co spodobało się fanom. Do ringu przybył Ricochet, który próbował uratować swojego tag team partnera przypadkowo atakując Lanę.

Następnie widzimy tweeta WWE COO Triple H, który poinformował o wysłaniu WWE Title do Washington Nationals za zwycięstwo w MLB World Series.

Na zapleczu Carly Caruso przeprowadziła wywiad z RAW Women’s Champion Becky Lynch ujawniając, że na Survivor Series dojdzie do walki z udziałem Becky, Shayny Baszler oraz Bayley. Becky odpowiedziała, że bardzo lubi Survivor Series, ale ten rok będzie należał do niej. Przy dwójce pojawiła się Shayna Baszler, która powiedziała, że bardzo długo czekała na taką możliwość, a także wspomina o swojej długoletniej przyjaźni z Rondą Rousey, więc zamierza coś wyjaśnić otóż ona nie jest taka sama, jak Ronda, więc na Survivor Series zmusi Becky do odklepania. Lynch odpowiedziała, że nie wie, kim jest Shayna, ale mimo wszystko cieszy się z możliwości przeprowadzenia rozmowy. Panie podniosły się i stanęły twarzą w twarz, po czym Becky powiedziała, że na Survivor Series, Baszler musi dać z siebie wszystko, ponieważ straci głowę. Komentatorzy zatwierdzili triple threat match na SS.

Six Tag Team Match
The OC vs. The Street Profits and Humberto Carrillo

Zwycięzcy: The OC

Po krótkiej przerwie widzimy, to co zrobił dzisiaj Brock Lesnar podczas polowania na Reya Mysterio, a także widzimy w jaki sposób WWE Champion został potraktowany przez wrestlera z Meksyku. Vic potwierdził, że na Survivor Series dojdzie do walki tej dwójki, a na szali zostanie postawiony tytuł WWE.

Tag Team Match
The Viking Raiders vs. The East Hampton Polo Boys

Zwycięzcy: The Viking Raiders

Po walce Erik przyznał, że doznali srogiej porażki na WWE Crown Jewel gratulując zwycięstwa The OC, którzy powinni cieszyć się ze zdobycia trofeum, ponieważ mogli wygrać jedną bitwę, ale nie wygrają wojny.

NXT Title Match:
Seth Rollins vs. Adam Cole

Zwycięzca: Seth Rollins przez DQ

Po gongu Rollins wyprowadził flying knee NXT North American Championowi, ale pozostali członkowie The Undisputed Ery zaatakowali byłego mistrza Universal. Do ringu przybyli zawodnicy RAW, a także NXT, a w tym: Dominik Dijakovic, Keith Lee, Tommaso Ciampa, Matt Riddle and Damian Priest, he OC, Curt Hawkins, Ricochet, Zack Ryder, Erick Rowan oraz Ricochet. Tym akcentem zakończyliśmy najnowszą odsłonę RAW, która wypadła bardzo dobrze podobnie, jak SmackDown.