WWE Monday Night RAW 03 września 2018: Raport

Znajdujemy się w Schottenstein Center w Columbus. Na show zapraszają nas Michael Cole, Corey Graves oraz Renee Young zastępując Jonathana Coachmana.

W ringu obecni są Dolph Ziggler, Drew McIntyre oraz Braun Strowman, który powiedział, że ma coś, co z pewnością każdy chciałby zobaczyć jeszcze raz i puszcza nagranie z zeszłotygodniowego ataku na The Shield. Braun dodał, że ostatnio próbował stanąć twarzą w twarz z Romanem Reignsem, ale jego bracia musieli wyjść i go uratować, ponieważ bez nich tytuł WWE Universal nie należałby do Shield. Braun zaznaczył, że ma teraz swoją ekipę i zamierza pokazać Reignsowi, iż jest to ich podwórko, dlatego na Hell in a Cell złamie ducha walki Romanowi oraz weźmie, to co mu się należy. Drew powiedział, że The Shield miało swój czas, ale nadszedł ich koniec, ponieważ wszyscy patrzą na nowych królów dżungli. Dolph dopowiedział, że będą najbardziej dominującą siłą w historii WWE, bardziej od The Nation of Domination, DX oraz The Shield. Nagle na arenie widzimy Romana Reignsa, Deana Ambrose’a oraz Setha Rollinsa. Na scenie pojawił się GM RAW Baron Corbin oraz kilka gwiazd RAW, jednak to nie powstrzymało członków The Shield przed konfrontacją z całym rosterem.

Po krótkiej przerwie widzimy, to co się stało chwilę wcześniej. Następnie widzimy w jaki sposób cała trójka z The Shield została aresztowana przez policję i wpakowana do samochodu.

The Bella Twins vs. The Riott Squad

Zwyciężczynie: The Bella Twins

Na zapleczu Baron Corbin rozmawia z Stephanie McMahon odnośnie aresztowania całej trójki z The Shield. Corbin dodał, że siostry Bella powróciły, więc sytuacja na RAW ma się bardzo dobrze. Nagle pojawił się Finn Balor twierdząc, że Baron musi zacząć zachowywać się jak mężczyzna, więc powinni się zmierzyć ze sobą późnym wieczorem, aby określić kto z nich jest lepszym człowiekiem.

Po krótkiej przerwie dowiedzieliśmy się, że będziemy świadkami konfrontacji z udziałem Barona Corbina oraz Finna Balora.

Charly Caruso przeprowadził wywiad z Chadem Gable oraz Bobbym Roodem odnośnie ich współpracy. Gable powiedział, że śledzi wszystko, co dzieje się tutaj na Monday Night RAW, a ostatnio był pod wrażeniem tego w jaki sposób Bobby rozbłyska w świetle reflektorów.

Chad Gable i Bobby Roode vs The Ascension

Zwycięzcy: Chad Gable i Bobby Roode

W ringu obecny jest Elias, który powiedział, że w zeszłym tygodniu został trafiony przez WWE Hall of Fame Trish Stratus. Następnie próbował coś dodać, ale na arenie pojawili się Alexa Bliss, Mickie James oraz Alicia Fox. Bliss przypomniała Eliasowi, że pochodzi z Columbus i ukończyła liceum w tym budynku, ale wszystko o czym zaśpiewał Elias o jej rodzinnym mieście okazało się być w stu procentach prawdą. Była mistrzyni poprosiła Eliasa o zagranie piosenki, ponieważ chce z nim chodzić. Nagle pojawiła się Ronda Rousey oraz Nattie opowiadająca o strategii swojej przyjaciółki.

Natalya vs. Alexa Bliss

Zwyciężczyni: Alexa Bliss

Na zapleczu obecny jest Baron Corbin wrzeszczący na oficera. Nagle przy nim pojawili się Braun Strowman, Dolph Ziggler oraz Drew McIntyre. Strowman zapytał się, czy znaleźli dla nich przeciwników. Ziggler zapowiedział, że chce RAW Tag Team Title shota przeciwko The B Team. Corbin odpowiedział, że promowana jest konfrontacja z udziałem The Revival oraz The B Team. Wygląda na to, że panowie będą skłonni do ataku na pretendentów.

RAW Tag Team Title Match: Drew McIntyre and Dolph Ziggler vs. The B Team

Zwycięzcy: Drew McIntyre oraz Dolph Ziggler – nowi mistrzowie

Na zapleczu pojawił się WWE 205 Live GM Drake Maverick, który miał na sobie taki sam strój, co The Authors of Pain.

The Authors of Pain vs. Keith Thompson and Jimmy James

Zwycięzcy: The Authors of Pain

Na zapleczu widzimy Nattie rozmawiającą z Rondą Rousey. Nagle przy nich pojawiły się The Bella Twins. Nattie powiedziała, że nie czuje się dobrze i jest zmęczona wszystkimi zagrywkami, więc potrzebuje trochę czasu w samotności. Siostry zaoferowały pomoc mistrzyni kobiet w treningu.

W ringu obecny jest WWE Hall of Famer Shawn Michaels, który powiedział, że zamierzają porozmawiać o wydarzeniu WWE Super Show-Down, które odbędzie się 6 października. Michaels powiedział, że starcie Triple H z The Undertakerem będzie szalone, ponieważ zamierza zjawić się osobiście na gali. Michaels dodał, że streak nie powinien zostać złamany, a wtedy wygrałby Taker, ale jego faworytem teraz jest Triple H podobnie jak Austina. Na arenie zjawił się The Undertaker, który powiedział, że w ciągu ostatnich dwudziestu lat wystawił przyjaźń Triple H z Shawnem Michaelsem. Taker dodał, że wziął jedną rzecz, której Michaels nie może zaakceptować – jego karierę. Michaels odpowiedział, że jest człowiekiem honoru, ale jest w stanie zrobić coś szalonego w ciągu sześciu miesięcy. Shawn dodał, iż słyszy śpiewy fanów za każdym razem, kiedy wchodzi na arenę. Taker przerwał mu i poprosił o okazanie szacunku, ponieważ każdego roku odmawia ludziom, którzy chcą z nim walczyć za pieniądze. Taker opuścił mikrofon i udał się na zaplecze.

Na zapleczu widzimy Finna Balora przygotowującego się do walki z Baronem Corbinem, który ma złe wieści dla swojego rywala. Otóż chodzi o to, że nie będzie w stanie się z nim zmagać, ponieważ wciąż jest mega zajęty i nie będzie mógł przygotowywać do walki.

Sasha Banks and Bayley vs. Dana Brooke and Ember Moon

Zwyciężczynie: Sasha Banks i Bayley

Na zapleczu Bobby Lashley pojawił się w biurze Barona Corbina. Charly Caruso zapytała swojego przyjaciela o nadchodzące spotkanie. Lashley odpowiedział, że poprosił Jindera Mahala o medytację, ponieważ jest on złym i niebezpiecznym facetem, a to jest najlepsza rzecz dla niego.

W ringu obecny jest Bobby Lashley, który poprosił Jindera Mahala do siebie, aby ten mógł oddać negatywną energię na środku czerwonego dywanu. Nagle znikąd pojawił się Kevin Owens atakując Lashleya z za pleców. Do KO dołączył Jinder Mahal, który pozwolił swojemu koledze na wykonanie Powerbombu.

Braun Strowman vs. Finn Balor

Zwycięzca: Braun Strowman

Po pojedynku do Brauna dołączyli Drew oraz Dolph chwytając swojego przeciwnika i wykonując na nim powerslam. Niespodziewanie na arenie pojawiła się policyjna furgonetka, a w niej WWE Universal Champion Roman Reigns, Dean Ambrose oraz WWE IC Champion Seth Rollins. Niespodziewanie panowie zostali zaatakowani przez Kevina Owensa, The Ascension, Drew Gulaka, The Authors of Pain, Eliasa, Jindera Mahala i kilku innych superstars. Show zakończyliśmy w momencie, kiedy Drew, Dolph i Strowman dokończyli dzieła zniszczenia na członkach The Shield.