WWE Monday Night RAW 02 lipca 2018: Raport

Znajdujemy się w Denny Sanford Premier Center w Sioux Falls. Na show zapraszają nas Michael Cole, Corey Graves oraz Jonathan Coachman. W ringu obecny jest Roman Reigns, który nie został pozytywnie przywitany przez fanów wrestlingu. Roman powiedział, że nigdy nie spodziewał się porażki w starciu z The Revival, ale nie przyszedł tutaj, aby usprawiedliwiać się mimo, iż miał najgorszego partnera w historii, czyli Bobby’ego Lashleya. Wrestler dodał, że GM RAW Kurt Angle myślał, iż połączenie ich jest dobrym pomysłem, ale tak się nie stało. The Big Dog stwierdził, że RAW jest jego podwórkiem, po chwili na arenie pojawili się Drew McIntyre oraz WWE Intercontinental Champion Dolph Ziggler. Drew powiedział, że w zeszłym tygodniu Roman Reigns popadł w histerię, po czym go atakują. Do ringu przybył Seth Rollins i tym akcentem kończymy segment.

Po krótkiej przerwie na zapleczu Kurt Angle rozmawia z Romanem Reignsem oraz Sethem Rollinsem. Kurt powiedział, że w przyszłym tygodniu dwójka z The Shield zmierzy się z Drew McIntyre oraz Dolphem Zigglerem, jednak Reigns chce z nimi walczyć jeszcze tej nocy, co się spodobało GM RAW, który zaakceptował propozycję Big Doga.

Matt Hardy vs. Curtis Axel

Zwycięzca: Curtis Axel

Na backstage’u Roman Reigns rozmawia z Sethem Rollinsem. W pewnym momencie podszedł do nich Bobby Lashley, który pyta się o to, czy The Big Dog próbuje zgrywać Supermana, czy uważa iż jest niezniszczalny prosząc o udział w drugim meczu dzisiejszego wieczoru. Były mistrz TNA dodał, że nie lubi Reignsa, ale powinien był wstrzymać swoje ogromne ego przed starciem z członkami The Revival. Reigns kazał mu się zamknąć i powiedział, że rozpocznie mecz oraz go zakończy zwycięstwem.

Czas na wywiad jaki przeprowadził doktor Shelby z Bayley oraz Sashą Banks. Doktor powiedział, że pojawił się w segmencie, aby dać im kilka wskazówek odnośnie ich przyjaźni, ponieważ kłótnie do niczego nie prowadzą. Wygląda na to, że zarówno Bayley jak i Sasha Banks nie były zainteresowane zasadami działania przyjaźni.

Titus Worldwide vs. The Authors of Pain

Zwycięzcy: The Authors of Pain

Na zapleczu widzimy Kevina Owensa przybywającego na arenę. Michael Cole stwierdził, że były Universal Champion jak zwykle spóźnia się do pracy.

Seth Rollins and Roman Reigns vs. Drew McIntyre and Dolph Ziggler

Zwycięzcy: Roman Reigns i Seth Rollins przez DQ

Po dzwonku, Dash Wilder oraz Scott Dawson zaatakowali Romana Reignsa, natomiast Drew McIntyre oraz Dolph Ziggler skupili się na Rollinsie. Dwójka z The Shield została położona na środku ringu obok siebie.

Na zapleczu Kurt Angle rozmawia z Kevinem Owensem, który stwierdził, że powinno się coś zrobić z Braunem Strowmanem, ponieważ jest on szalony. Kurt stwierdził, że pewne sprawy załatwiane są na ringu i wygląda na to, że Owens chce walki z Strowmanem. GM dodał, że dzisiejszej nocy otrzymamy konfrontację Kevina z Braunem, co nie spodobało się wrestlerowi.

W ringu obecny jest Baron Corbin, który powiedział, że został zatrudniony przez Stephanie McMahon w celu sprawowania kontroli nad decyzjami Kurta Angle oraz pomocy w wykorzystaniu potencjału wszystkich gwiazd RAW. Baron zaprosił do ringu Finna Balora i rozkazał mu go przeprosić. Segment kończy się w momencie, kiedy Finn Balor stwierdził, iż Baron Corbin stracił jego szacunek, gdy stał się pachołkiem Stephanie McMahon.

Ember Moon vs. Liv Morgan

Zwyciężczyni: Ember Moon

Po pojedynku otrzymaliśmy skrót z kłótni Bayley oraz Sashy Banks podczas segmentu prowadzonego przez doktora.

The Revival vs. Roman Reigns and Bobby Lashley

Zwycięzcy: Roman Reigns i Bobby Lashley przez DQ

Na zapleczu obecny jest Kurt Angle oraz Kevin Owens, który stwierdził, że GM RAW musi powstrzymać chaos, jaki toczy się każdego tygodnia, ponieważ nie może on zmierzyć się z Braunem Strowmanem. Kurt nie był zainteresowany prowadzeniem rozmowy z Kevinem

Do biura GM RAW przybył Roman Reigns, który chciał walki z Bobbym Lashleyem na najbliższej gali PPV i tak się stanie.

Mojo Rawley vs. No Way Jose

Zwycięzca: No Contest

Mickie James vs. Nia Jax

Zwyciężczyni: Nia Jax

Charly Caruso stwierdziła, że Kevin Owens jest przestraszony konfrontacją z Braunem Owensem. Były Universal Champion powiedział, że jest podekscytowany faktem iż jego pojedynek ze Strowmanem nie został odwołany i po raz kolejny przyjdzie mu stoczyć morderczy pojedynek z potworem.

Kevin Owens vs. Braun Strowman

Zwycięzca: Braun Strowman

Po pojedynku widzimy w jaki sposób Kevin Owens próbował opuścić arenę, jednak nie pozwolił mu na to Braun Strowmanm i doszło do brawlu z udziałem wrestlerów. Po krótkiej przerwie Kevin został opatrzony przez służby medyczne.