WWE Monday Night RAW 02 grudnia 2019: Raport

Show rozpoczynamy od segmentu z udziałem członków The Authors of Pain. Akam oraz Rezar zostali zatrzymani przez Charly Caruso, która zapytała ich o atak na Owensie jaki miał miejsce w zeszłym tygodniu. Wrestlerzy odpowiedzieli, że Charly wygląda bardzo ładnie, po czym udali się na arenę.

Znajdujemy się w Bridgestone Arenie w Nashville, a na show zapraszają nas WWE Hall of Famer Jerry Lawler, Samoa Joe oraz Vic Joseph.

Do ringu przybył Seth Rollins, który powiedział, że w zeszłym tygodniu wszyscy byli do bani, ale WWE nie jest tylko jego pracą, ponieważ na zapleczu znajdują się jego współpracownicy, jego rodzina i chodzi o walkę i o wspólne przetrwanie. Seth dodał, że czuje się odpowiedzialny za motywowanie osób w szatni, aby robili to co mogą, jednak w zeszłym tygodniu posunął się za daleko i chce za, to przeprosić. Rollins przeprasza wszystkich, wrestlerów, spikerów oraz Kevina Owensa, po czym zaprosił go do ringu. Na arenie pojawił się KO, który powiedział, że w powietrzu czuć zapach rodea. Następnie Kevin zapytał o członków AOP. Seth odpowiedział, iż nie miał z nimi nic wspólnego, jednak Kevinowi wydaje się, iż były Universal Champion kłamie, ponieważ kiedy jego usta się poruszają, to czuć zapach byków. Po chwili na arenie zrobiło się ciemno i pojawili się Akam i Rezar, który rzucił Owensowi i Rollinsowi wyzwanie do walki drużynowej. Owens odpowiedział, że może się zdarzyć jedna z trzech rzeczy, a wszystkie trzy scenariusze kończą się wtedy, kiedy trójka zaatakuje go. Kevin wygląda na wściekłego i chce walczyć z kimkolwiek.

Na zapleczu widzimy Bobby’ego Lashleya oraz Lanę kierujących się w stronę ringu. Lana wzięła mikrofon i chciała coś powiedzieć, ale Owens stwierdził, że nikogo to nie obchodzi. Jednak Lana wyjawiła, że Rusev nie pojawi się na RAW, ponieważ otrzymał kolejny nakaz i jest zagrożeniem dla społeczności. Kevin odpowiedział, że nigdy dotąd nie spotkał osoby, która tyle mówi bezsensownych zdań. Do ringu przybył jedyny mężczyzna Bobby Lashley.

Single Match
Kevin Owens vs Bobby Lashley

Zwycięzca: Kevin Owens przez dq, gdyż został on zaatakowany przez członków The Authors of Pain.

Po walce widzimy w jaki sposób AOP zaatakowali Kevina Owensa, natomiast Lana oraz odzyskujący siły Bobby Lashley przyglądali się wydarzeniom z boku.

Po przerwie na ringu obecni są Charly Caruso, Bobby Lashley oraz Lana. Charly zapytała ich o, to co wiedzą na temat ataku AOP. Lashley odpowiedział, że dba tylko o bezpieczeństwo swojej kobiety. Lana dodała, że ma dość bycia wygwizdywaną gwiazdą przez fanów, po tych słowach na arenie zrobił się jeszcze gorszy dźwięk. Do ringu przybył Rusev, który zaatakował Lashleya. Niespodziewanie Lana zaprasza oficerów do ringu, aby rozdzielili wrestlerów, jednak jeden z nich stwierdził, że jest fanem WWE i w stanie Tennessee tak się właśnie załatwia różne rzeczy. Bobby oraz Lana zostali eskortowani przez służby.

Po przerwie widzimy, to co wydarzyło się z udziałem Ruseva, Lany i Lashleya. Następnie otrzymaliśmy krótki materiał wideo z udziałem Lany, która została umieszczona z tyłu samochodu policyjnego. Tej sytuacji przyglądali się WWE 24/7 Champion R’Truth oraz The Street Profits.

Single Match
Drew McIntyre vs. Akira Tozawa

Zwycięzca: Drew McIntyre

Po krótkiej przerwie Drew pyta się, czy było fajnie? Następnie opowiedział o problemie obecnie panującym wśród ludzi, którzy narzekają w portalach społecznościowych. Drew dodał, że szatnia WWE lub być tajemnicza, ponieważ są tam sami tchórze, po czym wyzwał Ortona. Drew dodał, że nie może uwierzyć, w to co wydarzyło się tydzień temu między nimi. Drew dodał, że nie ma problemu z Ortonem, który porusza się po ringu w taki sposób jakby był jego właścicielem i z tym iż nie szanuje nikogo, ponieważ w przyszłości zostanie on WWE Hall of Famerem. Szkot dodał, że w przeszłości był on najbardziej okrutną gwiazdą w WWE, ale w 2019 roku skupił się głównie na portalach społecznościowych. Drew dodał, że jest większy i silniejszy od Ortona i teraz na topie jest Claymore Kick, a nie RKO. Viper odpowiedział, że robi to co chce, ponieważ zasłużył sobie na takie traktowanie, a Drew nie otrzyma żadnych ulg, więc jeśli ktoś ma z tym problem, to możemy załatwić go tu i teraz. Niespodziewanie na arenie pojawili się The OC. AJ jest tak zdenerwowany, że nie może wydusić z siebie słowa. Gallows oraz Anderson opowiadają o tym, jak Viper zrujnował życie Stylesa, gdyż ten przyczynił się do utraty WWE United States Title w walce z Mysterio. Członkowie The OC otoczyli ring i natychmiast zaatakowali Ortona, któremu na ratunek przybyli Ricochet, Humberto Carillo oraz Rey Mysterio. Między wrestlerami doszło do brawlu.

Po krótkiej przerwie Rey Mysterio zapytał Ortona, czy wszystko z nim w porządku. Viper odpowiedział, że docenia ich pomoc, ale nie była ona potrzebna, po czym odszedł.

Single Match
Tony Nese vs. Aleister Black

Zwycięzca: Aleister Black

Na zapleczu obecny jest Buddy Murphy obserwujący Aleistera Blacka. Charly Caruso poprosiła go o komentarz odnośnie walki z Blackiem w zeszłym tygodniu. Buddy odpowiedział, że wciąż odczuwa konfrontację, ale zapukał do jego drzwi, aby odsłonić wszystkim i zaprezentować prawdziwe oblicze wrestlera z Europy. Murphy dodał, że Black powinien się uspokoić, ale jeśli tego nie zrobi, to on mu pomoże.

Single Match
Andrade vs. Eric Young

Zwycięzca: Andrade

Następnie widzimy WWE 24/7 Championa chowającego się przed Kylem Buschem i Michaelem Waltripem. Niespodziewanie Busch rzucił mistrzem o ring, po czym go przypiął i zdobył tytuł mistrzowski. R’Truth nie może uwierzyć w utratę mistrzostwa.

Na backstage’u Charly Caruso przeprowadziła wywiad z Sethem Rollinsem odnośnie tego, dlaczego nie miałby pomóc Kevinowi Owensowi podczas ataku AOP. Rollins dodał, że Owens odmówił wcześniej pomocy i za każdym razem wszyscy mają do niego pretensje, że to jego wina. Rollins dodał, że każdy potrafi go krytykować, ale nie każdy ma odwagę na bycie liderem, po czym odszedł.

Single Match
No Way Jose vs. Erick Rowan

Zwycięzca: Erick Rowan

Na zapleczu Sarah Schreiber przeprowadziła wywiad z Rowanem odnośnie tego, kto znajduje się w jego klatce. Rowan stwierdził, że nie zamierza udzielić jej odpowiedzi na to pytanie, po czym odszedł.

2-on-1 Handicap Match: WWE Women’s Tag Team Champions Asuka and Kairi Sane vs. Charlotte Flair

Zwyciężczynie: The Kabuki Warriors

Na zapleczu Sarah Schreiber zapytała Charlotte FLair o to, czy żałuje wyzwania rzuconego The Kabuki Warriors. Wrestlerka odpowiedziała, że nie, po czym odeszła.

Tag Team Match
The Viking Raiders vs. Mark Sterling i Mitchell Lyons

Zwycięzcy: The Viking Raiders

Przed nami wielkie starcie z udziałem sześciu wrestlerów.

Six Man Tag Team Match
The OC vs. Rey Mysterio, Ricochet, Humberto Carrillo

Zwycięzcy: The OC

Po walce widzimy w jaki sposób Randy Orton pojawił się przy byłym WWE United States Championie wykonując na nim RKO. Tym akcentem zakończyliśmy RAW.