WWE Monday Night 11 grudnia 2017: Raport

W ringu obecny jest Samoa Joe, który już na samym początku zaznaczył, że widział z bliska poczynania ze strony The Shield i nie jest pod wrażeniem. Po chwili dodał, że nie jest pod wrażeniem człowieka, któremu w swoim debiucie w głównym rosterze wyeliminował nogę, a mowa tutaj o Rollinsie. Joe dodał, że nie jest pod wrażeniem ludzkiego karalucha jakim jest Dean Ambrose oraz Roman Reigns. Tymczasem na zapleczu Seth i Dean z uwagą przyglądają się temu co wyprawia Joe w ringu. Były mistrz NXT zaznaczył, że nie potrzebuje nikogo oraz nie dba o The Bar, Ambrose’a i Rollinsa. Za kulisami do byłych mistrzów tag teamowych dołączył Roman Reigns, który udaje się w stronę ringu jednak został zaatakowany przez Sheamusa i Cesaro, a Joe wykonał na nim Coquina Clutch. Po chwili w ringu zjawili się pozostali członkowie The Shield jednak i oni również musieli uznać wyższość swoich przeciwników.

1 walka: Women’s Tag Team Match
Paige i Mandy Rose (w/Sonya Deville) def. Bayley i Mickie James (w/Sasha Banks)

Tymczasem na telebimie pojawił się Bray Wyatt mówiąc, że jest tutaj. Nagle ekran zrobił się czarny i pojawiło się słowo ”Woken” po czym szkło pękło, a Matt Hardy również zaznaczył swoją obecność. Nagle Bray powiedział, że dobro i zło jest jego ulubioną grą. Po chwili Matt odpowiedział, że świetna droga została uwieczniona przekraczając przestrzeń, a polem bitwy jest WWE. Następnie dodał, że jego obudzona mądrość jest w stanie oświetlić mu drogę. Bray odpowiedział, że słowa jego przeciwnika nic nie znaczą, gdyż jest błaznem, który musi nauczyć się podążać śladami króla. Hardy dodał, że świat roi się od Woken Warriors, którzy chcą DELETE Wyatta!

Na zapleczu Enzo Amore rozmawiał ze swoim tytułem mistrzowskim. Nagle przy nim zjawił się Drew Gulak, który ogłosił, i na RAW nie odbędzie się jego starcie z Richem Swannem. Enzo w pewnym momencie zaczął wymieniać swoich potencjalnych przeciwników przy czym wspomniał Nia Jax. Drew wypomniał błąd mistrzowi jednak ten odpowiedział, że w ostatnim czasie ma sporo na głowie.

2 walka: Singles Match
Finn Balor def. Curtis Axel (w/Bo Dallas)

Na zapleczu Kane wypowiedział się na temat swojego pojedynku z Brauem Strowmanem przy czym zaznaczył, że czuje się podekscytowany, ponieważ może wejść do jednego ringu z potworem oraz dodał, że na gali Royal Rumble pokona Brocka Lesnara i zostanie nowym Universal Championem.

3 walka: Singles Match
Seth Rollins def. Sheamus

Na zapleczu Dean Ambrose wyjawił, że musi uniknąć kopnięcia w twarz oraz Coquina Clutch jeśli chce odnieść zwycięstwo w swoim pojedynku.

4 walka: Fatal Four Way Match
Cedric Alexander def. Mustafa Ali, Tony Nese i Ariya Daivari

Po pojedynku Cedric Alexander wyjawił, że jest gotowy do przejęcia WWE Cruiserweight Championship.

Na zapleczu Enzo rozmawiał z Gulakiem, który wie iż wkrótce zmierzy się z Alexanderem o miano pretendenta do pasa CW. Drew zaznaczył, że wkrótce zostanie nowym mistrzem Cruiserweight na co Enzo zareagował słowem co? Drew odpowiedział, że to jest tylko słowne przekomarzanie się. Nagle przy zawodnikach pojawiła się Nia Jax, która przywitała się z Gulakiem mówiąc iż uwielbia jego prezentację PowerPoint. Natomiast Enzo wyznał miłość zawodniczce, która poprosiła o prywatną rozmowę.

5 walka: IC Match
Roman Reigns(c) def. Cesaro

6 walka: Singles Match
Asuka vs Alicia Fox
Na arenie rozbrzmiał theme song Fox jednak zamiast niej na arenie pojawiły się zawodniczki Absolution. Paige pokazała wszystkim ranną Alicię dzięki czemu Asuka bez problemu odniesie swoje zwycięstwo jednak zanim to nastąpi będzie musiała dokonać pewnego wyboru otóż albo zejdzie im z toru, albo zostanie przez nie wchłonięta. Nagle na arenie pojawiła się Asuka atakując Deville oraz Rose, jednak na pomoc ruszyła im Paige i doszło do brawlu. W pewnym momencie cała szatnia Women’s przybyła do ringu atakując Absolution przez co Paige oraz pozostałe zawodniczki musiały się wycofać.

Na zapleczu Kurt Angle prosi o wzmocnienie ringu podczas pojedynku z udziałem Kane’a i Brauna Strowmana. Nagle przy nim pojawił się Jason Jordan, który przeprosił za swoje zeszłotygodniowe zachowanie, a następnie poprosił o odpowiedź dotyczącą jego potencjalnej walki z Samoa Joe. Kurt odpowiedział, że jest on w WWE GM RAW, a nie tylko jego ojcem i tym kończymy akcentem segment.

7 walka: Singles Match
Samoa Joe def. Dean Ambrose

Na zapleczu obecni są Luke Gallows i Karl Anderson. Zawodnicy dzwonią do Dany Brooke, która jest nowym członkiem Titus World Wide.

8 walka: Singles Match
Kane vs Braun Strowman – No Contest

Zawodnicy zostali wyliczeni przez sędziego w momencie, gdy Braun Strowman wykonał speara na Kanie o barykadę.

Po pojedynku Braun Strowman brutalnie zaatakował Kane’a jednak temu udało się uciec na chwilkę po czym ponownie otrzymaliśmy krótki brawl z udziałem tej dwójki, a zwycięsko z niego wyszedł były członek The Wyatt Family wykonując PowerSlam na ulubionym demonie diabła.