WWE i kolejne informacje odnośnie pracy podczas pandemii, Kurt Angle porównuje rok 2002 i 2020 w WWE

» WWE nie zaprzestało produkcji tapingów programów telewizyjnych w trakcie trwającej pandemii koronawirusa. Federacja była zmuszona do przejścia wielkich zmian, ale mimo wszystko programy telewizyjne wciąż były nagrywane.

U jednego z pracowników WWE zdiagnozowano obecność COVID-19. Sporo mówi się na temat tej tajemniczej osoby, która najprawdopodobniej była członkiem zespołu transmisyjnego. NDTV niedawno rozmawiało z Alexą Bliss na temat protokołu bezpieczeństwa panującego w trakcie nagrywania tapingów TV. Wrestlerka stwierdziła, że firma jest „super bezpieczna” i dba o zdrowie swoich pracowników w jak najlepszy sposób.

Wszyscy w WWE są bardzo ostrożni i bezpieczni. Zanim dostaniemy się do Performance Center jesteśmy poddani badaniom, a następnie ocenie lekarza. Musimy podpisać ankietę dotyczącą podróżowania oraz wyjazdów. Wszyscy nosimy maski i ćwiczymy dystans społeczny. Bezpieczeństwo jest naszym głównym priorytetem.

» Telewizja WWE zmieniła się znacząco w przeciągu 18 lat, co możemy zaobserwować chociażby za sprawą platformy WWE Network. WWE Hall of Famer Kurt Angle za pośrednictwem Twittera wyjaśnił, że w tamtych odległych czasach było nieco luźniej i pamięta, że na zapleczu rozpoczął feud z Reyem Mysterio, który miał twarz niepełnoletniego dziecka.

ZOBACZ TAKŻE >>> Rekrutacja MyWrestling: Szukamy nowych redaktorów!

Właśnie zostałem przypięty przez dziwacznego 12-latka. Co się tu do cholery dzieje? Ludzie wpadają na moje mecze i rzucają mnie w lewo oraz prawo.

Podczas trwającej promocji w 2002 roku, Kurt Angle wyjawił, że Rey był osobą nielegalną:

Czy w ogóle pojedynki są dopasowywane? Rey Mysterio był tutaj nielegalnie. Był nielegalnym obywatelem, człowiekiem, który gdyby posiadał jakąkolwiek uczciwość, to poddałby się i przegrał mecz. Ale sądzę, że uczciwość nie jest częścią jego bardzo ograniczonego słownictwa, prawda? Powiem Ci, co powinno znaleźć się w słowniku Myterio…. złamana kostka, której doświadczy za sprawą Olympic Hero, to prawda, cholerna prawda.

W taki sposób 18 lat temu wyglądały segmenty w WWE. Kurt podzielił się z nami tym jakże ciekawym wspomnieniem. Storyline’y były bardzo krótkie, nieścisłe, więc fani w tamtym czasie nie mieli tak wielkiej rozgrywki, jak obecnie.