WWE Hall of Famer na Survivor Series 2016, Kiedy do WWE powróci Eva Marie?, Finn Balor na ICW Fear And Loathing 9, Promo Cruiserweight Series 205 Live, RAW Tag Team Championship Match na dzisiejszym RAW, Spoiler z Survivor Series

» WWE NXT Superstar Mandy Rose za pośrednictwem Twittera poinformowała, że WWE Hall of Famer Trish Stratus pojawiła się w Toronto na zapleczu podczas gali PPV Survivor Series:

» WWE SmackDown Live Superstar Eva Marie za pośrednictwem twittera wyjawiła, że wkrótce powróci do ringu WWE. Jeśli chodzi o jej ostatnie zawieszenie dotyczące rzekomego złamania polityki Welness, to zastało ono nakręcone przez WWE, ponieważ Eva w tym czasie rozpoczęła nagrywanie filmi pt”Inconceivable”:

» Federacja Insane Championship Wrestling za pośrednictwem Twittera opublikowała nagranie, w którym Finn Balor zaatakował Drew Gallowaya podczas ICW Fear And Loathing 9. Finn pojawił się w miejsce Micka Foleya, który niestety był zaangażowany w Survivor Series:

» W poniższym materiale wideo przedstawiamy najnowsze promo WWE Cruiserweight Series 205 Live, która zostanie wyemitowana w przyszłym tygodniu w sieci WWE Network tuż po zejściu z anteny SmackDown Live:

» Podczas wczorajszej gali Survivor Series Mick Foley i Stephanie McMahon doszli do wniosku, że Sheamus i Cesaro na dzisiejszym Monday Night RAW zmierzą się z The New Day o WWE RAW Tag Team Championship. Warto dodać, że drużyna RAW odniosła zwycięstwo po tym jak Sheamus i Cesaro wyeliminowali The Usos po kombinacji Brogue Kick/Sharpshooter:

» Podczas wczorajszej gali Survivor Series The Miz pokonał Samiego Zayna i zachował tytuł IC. To wszystko wyłącznie zasługa Maryse, która zrobiła to samo co za każdym razem, rozproszyła uwagę Samiego, a wykorzystał to jej mąż. Wychodzi na to, że tytuł IC wciąż będzie na SmackDown Live.