WWE Great Balls of Fire 2017: Ogólna dyskusja

Great Balls of Fire – nadchodząca gala wrestlingu wyprodukowana przez federację WWE dla wrestlerów z brandu Raw. Odbędzie się 9 lipca 2017 w American Airlines Center w Dallas w Teksasie. Emisja będzie przeprowadzana na żywo za pośrednictwem WWE Network oraz w systemie pay-per-view. Będzie to pierwsza gala w chronologii cyklu gal Great Ball of Fire. 

Ogólna dyskusja, to miejsce, w którym możecie się dzielić z nami waszymi propozycjami oraz informacjami dotyczącymi zbliżającej się gali PPV Great Balls of Fire 2017. 

Masz własne pomysły? To podziel się z nami, a my na pewno odpiszemy! Codziennie możecie dzielić się z nami wiadomościami na temat Great Balls of Fire i piszcie jakie artykuły chcecie, aby pojawiły się na stronie, oczywiście związane ze zbliżająca się gala PPV.

Karta pojedynków:

KICK-OFF

………….

GŁÓWNA GALA

Kick-Off
Cruiserweight Championship Match

Neville (c) vs Akira Tozawa

WWE Universal Title Match
Brock Lesnar (c) vs Samoa Joe

Ambulance Match
Braun Strowman vs Roman Reigns

RAW Women’s Championship Match
Alexa Bliss (c) vs Sasha Banks

Intercontinental Championship Match
The Miz (c) vs Dean Ambrose

RAW Tag Team Championship 30-minute Iron Man Match
Cesaro & Sheamus (c) vs The Hardy Boyz

Singles Match
Seth Rollins vs Bray Wyatt

Singles Match
Enzo Amore vs Big Cass

 

 • Michał Matyjewicz

  Romek wygra że strowmanem z tego względu że nie po to Romek wygrywał z takerem by pokonał go jakiś miś Uszatek

  • CrumperSSJ

   A nie było w planach starcia Bronka ze strongmanem? …. czyli powinien wygrać strongman 🙁

   • Kamil J

    Początkowym scenariuszem przed kontuzją Strowmana,była walka Strowman/Reigns Ambulanse match na Extreme Rules (Strowman zostaje podbudowany a Roman jest w pewnym stponiu „broniony w porażce” bo nie zostaje przypięty ani poddany) i walka Strowmana z Lesnarem na GBoF,myśle że zrealizują ten program z przesunięciem na GBoF i Summerslam,moim zdaniem w programie Reigns/Lesnar o tytuł Universal będą chcieli pokazać z mocną podbudowę a walkach na Wrestlemanii w większości z reguły tak jest,zresztą segment w walce Joe/Roman na Raw z powracającym Strowmanem i zapowiedziany Ambulance match może na to wskazywać (przynajmniej takie odnoszę wrażenie).

 • Łukasz Dobrowolski

  Roman pewnie wygra gdyż jest promowany mocno na Summerslam, ale chyba że mają plany dla Strowmana to jednak on się wtedy zmierzy z Bestią. Jeśli chodzi o Rollins – Wyatt to powinien wygrać Wyatt gdyż Rollinsowi nie jest potrzebne zwycięstwo a Pożeraczowi światów i owszem, tak czy inaczej feud będzie kontynuowany na Summerslam.

 • Michał Matyjewicz

  Chcę asylum matchu pomiędzy ambrosem a mizem

 • Łukasz Dobrowolski

  Powiedzcie mi ale tak szczerze kogo byście typowali na zwycięzce walki Lesnar vs Joe?? Bo ja osobiście na Joe ze względu że jest niesamowity w ringu i z taką masą potrafi wykonać suicide dive albo enzughuri 🙂 Lesnar powinien stracić pas gdyż jest part timerem i ten tittle run to jakiś żart ale to WWE i Vince jest zachwycony Lesnarem ech szkoda że pewnie wygra tytuł oby nie. A jakie są wasze typy odnośnie tej walki?

  • Kamil J

   Lesnar najprawdopodobniej obroni tytuł,Brock/Roman to długo planowany i spekulowany program i wątpię żeby z tego zrezygnowali.

   • Łukasz Dobrowolski

    Ja wiem ale chciałbym aby Joe zdobył pas na rzecz Lesnara choć to wydaje się niemożliwe niestety.

    • Kamil J

     Sam program z Lesnarem na GBoF sporo podbudował Samoa Joe,jeśli jego walka z Lesnarem będzie solidna może umocnić jego pozycję w
     rosterze nawet jeśli przegra

 • Michał Matyjewicz

  Walka o pas kobiet jest naprawdę ciekawa pod względem umiejętności