WWE Friday Night SmackDown 24 kwietnia 2020: Raport

Czas na kolejny epizod Friday Night SmackDown! Dziś mamy szczególny dzień, gdyż będziemy celebrować 25-lecie kariery Triple H’a w WWE! Ponadto Alexa Bliss wraz z Nikki Cross staną przed wyzwaniem obrony wywalczonych na WrestleManii pasów mistrzyń Tag Team.

 

Show rozpoczynają The New Day, którzy niezmiernie cieszą się z powodu zdobycia mistrzostwa Tag Team. Kofi zaznacza, iż jest to tylko i wyłącznie zasługa Big E. Ponadto wymienia legendarne duety, które posiadały te tytuły rzadziej niż oni. Dalszą przemowę przerywają Lucha House Party, którzy pragną podziękować nowym mistrzom, a ponadto być pierwszą drużyną, która wyzwie ich na pojedynek. Do towarzystwa dołączają John Morrison oraz The Miz, który zarzuca, iż zwycięstwo The New Day było nieuczciwe, gdyż nie była to walka drużynowa. Na arenie pojawiają się również The Forgotten Sons, którzy zamierzają zdominować całą dywizję i być niezapomnianymi. W ringu wywiązała się bijatyka, z której zwycięsko wyszli właśnie The Forgotten Sons.

 

Money In The Bank Qualifying Match

Drew Gulak vs. King Corbin

Zwycięzca – King Corbin

Po walce Gulak został dodatkowo zaatakowany przez Cesaro i Nakamurę.

 

Singles Match

Sheamus vs. Daniel Vidot

Zwycięzca – Sheamus

 

Tag Team Match

The Miz & John Morrison vs. Lucha House Party

Zwycięzcy – Lucha House Party

 

Money In The Bank Qualifying Match

Sasha Banks vs. Lacey Evans

Zwycięzca – Lacey Evans

Po walce Bayley, która stała przy ringu w trakcie walki swojej przyjaciółki, została zaatakowana przez Taminę.

 

Tag team match for the WWE Women’s Tag Team Championship

Nikki Cross & Alexa Bliss vs. Dana Brooke & Carmella

Zwycięzcy – Nikki Cross & Alexa Bliss

 

W ringu znajduje się Triple H, do którego momentalnie dołącza Shawn Michaels, który pragnie celebrować dzisiejszy dzień wraz ze swoim najbliższym przyjacielem. Ponadto zauważa, że on nigdy nie świętował swojego 25-lecia kariery. Wspomina także najlepsze momenty jakie spotkały DX w tym czasie. Dodatkowo otrzymujemy materiał video przypominający te chwile. Dodaje jednak drugi klip, w którym widzimy wszystkie porażki The Cerebral Assasina na WrestleManii. Do generalnego menedżera dzwoni jego małżonka, która nie jest zadowolona ze sposobu w jaki opisuje ją obecnie Shawn. Następnie panowie przypominają czasy Evolution. Okazję wykorzystuje Ric Flair oraz Road Dogg, którzy również  dzwonią do Triple H’a. Nagle na arenie pojawia się Vince McMahon, który pragnie uczynić tę celebrację ciekawszą, aby nikt nie zarzucał, że ten segment jest nudny. W tym celu przypomina anegdotę z życia jego zięcia. Następnie opuszcza arenę i wyłącza na niej światła. Oznacza to, iż dzisiejsza celebracja dobiegła końca, a zarazem i dzisiejszy epizod Friday Night SmackDown.