WWE Elimination Chamber 2020: Wyniki

Pora na ostatnią galę Pay-Per-View przed znajdującą się już na ostatniej prostej WrestleManią! Tegoroczna komora eliminacji zawita do Wells Fargo Center w Philadelphii.

 

Kick-off Show:

 

Singles Match

The Viking Raiders vs. Zack Ryder & Curt Hawkins

Zwycięzcy – The Viking Raiders

 

Main Card:

 

Singles Match

Daniel Bryan vs. Drew Gulak

Zwycięzca – Daniel Bryan

 

Na backstage’u przeprowadzany jest wywiad z Dolphem Zigglerem i Robertem Roodem, który stwierdził, iż z całą pewnością dzisiejsze zwycięstwo należy do nich, gdyż do walki staną naprzeciw zmęczonym już zawodnikom. Dolph dodał, że swoje dzisiejsze zwycięstwo zadedykuje Mandy Rose.

 

Singles Match for the WWE United States Championship

Andrade vs. Humberto Carrillo

Zwycięzca – Andrade

           

Na backstage’u A.J. Styles potwierdził, że Luke Gallows i Karl Anderson będą znajdować się w jego narożniku podczas dzisiejszej walki.

 

Elimination Chamber Match for the WWE SmackDown Tag Team Championship

John Morrison & The Miz vs. The Usos vs. Robert Roode & Dolph Ziggler vs. Heavy Machinery vs. Lucha House Party vs. The New Day

 

Kolejność eliminacji drużyn Drużyna eliminująca
1.     Lucha House Party Heavy Machinery
2.     Heavy Machinery Robert Roode & Dolph Ziggler
3.     Robert Roode & Dolph Ziggler The Usos
4.     The New Day John Morrison & The Miz
5.     The Usos John Morrison & The Miz

 

Zwycięzcy – John Morrison & The Miz

 

Podczas wywiadu na backstage’u Natalya, która była oburzona zachowaniem Randy’ego Ortona względem jej bliskiej przyjaciółki na RAW.

 

No Disqualification Match

Aleister Black vs. A.J. Styles

Zwycięzca – Aleister Black

W walkę ingerowali zarówno pozostali członkowie The O.C. jak i… The Undertaker, który w znacznym stopniu przyczynił się ostatecznie do zwycięstwa Blacka.

 

Tag Team Match for the WWE Raw Tag Team Championship

The Street Profits vs. Seth Rollins & Murphy

Zwycięzcy – The Street Profits

Po walce Seth Rollins został dodatkowo zaatakowany przez Kevina Owensa.

 

3-on-1 Handicap Match for the WWE Intercontinental Championship

Braun Strowman vs. Shinsuke Nakamura, Cesaro & Sami Zayn

Zwycięzca i nowy mistrz Interkontynentalny – Sami Zayn

 

Elimination Chamber Match for a WWE Raw Women’s Championship Match at WrestleMania 36

Shayna Baszler vs. Asuka vs. Liv Morgan vs. Ruby Riott vs. Natalya vs. Sarah Logan

Kolejność eliminacji zawodniczek Zawodniczka eliminująca
1.     Sarah Logan Shayna Baszler
2.     Ruby Riott Shayna Baszler
3.     Natalya Shayna Baszler
4.     Liv Morgan Shayna Baszler
5.     Asuka Shayna Baszler

 

Zwycięzca – Shayna Baszler