WWE COO Triple H o Mae Young Classic, Eric Bischoff chwali postępowanie Johna Ceny, Jerry Lawler obecny na Monday Night RAW, Gwiazdy WWE zapowiadają Mae Young Classic

» WWE COO Triple H udzielił wywiadu dla Today’s For The Win, w którym wypowiedział się na temat turnieju Mae Young Classic:

”Czasami ludzie myślą, że zorganizowanie takiego turnieju to pestka jednak wymaga ono wiele pracy. Po pierwsze trzeba umiejętnie znaleźć osoby, które można zaprezentować w takim przedsięwzięciu. Po drugie trzeba znaleźć wystarczająco dobre zawodniczki i po trzecie każda z nich powinna odgrywać jakąś ważną rolę w swoim otoczeniu. A naszym zadaniem także jest upewnienie się o tym, czy wybraliśmy odpowiedni skład w danym pojedynku”.

» Eric Bischoff w najnowszym odcinku Bischoff on Wrestling wypowiedział się na temat starcia z udziałem Romana Reignsa oraz Johna Ceny na gali No Mercy:

”I właśnie w tym momencie widać w jaki sposób WWE zamierza zbudować postać Romana Reignsa jednak ten zamysł jest powtarzany drugi raz z rzędu i nasuwa się znowu pytanie. Czy wyjdzie to na dobre zawodnikowi? Wydaje mi się, że John Cena jest odpowiednią osobą, która może jeszcze bardziej wypromować Big Doga, gdyż nic nie wskazuje na to, aby miał on zmierzać ku zakończeniu swojej kariery profesjonalnego wrestlera i jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to myślę iż na WrestleManii 34 będziemy świadkami pojedynku Romana Reignsa z Brockiem Lesnarem o pas WWE Universal”.

» Przed rozpoczęciem wczorajszego odcinka Monday Night RAW dowiedzieliśmy się o tym, że Huragan Harvey nawiedził miasteczko Houston przez co WWE Hall of Famer Jerry ”The King” Lawler zastąpi Bookera T w loży komentatorskiej. Warto dodać, że wczorajszy odcinek czerwonej tygodniówki odbył się w mieście rodzinnym Jerry’ego, natomiast Booker T nie mógł podróżować z RAW w tym czasie. Więcej informacji na ten temat znajdziecie klikając w ten LINK.

» Na oficjalnym kanale WWE na Twitterze pojawiły się krótkie materiały wideo, w których Beth Phoenix, Johnny Gargano, Carmella oraz Tye Dillinger wypowiadają się na temat tegorocznego turnieju WWE Mae Young Classic z udziałem kobiet.

* Beth Phoenix ujawnia, dlaczego według niej Mae Young Classic jest kolejnym krokiem w ewolucji kobiecej dywizji w WWE:

* Johnny Gargano trzymał kciuki za swoją żonę Candace LaRae, która także wzięła udział w powyżej wymienonym turnieju:

* Carmella opowiada o zdobyciu walizki Money in the Bank oraz o MYC:

* Tye Dillinger wyjawia, dlaczego według niego turniej Mae Young Classic może być inspiracją dla wielu osób: