WWE COO Triple H kontuzjowany na Crown Jewel, Mistrzowie Tag Team komentują Crown Jewel, Najlepsza walka na Crown Jewel?

» Federacja WWE poinformowała, że Triple H nabawił się urazu podczas wczorajszego wydarzenia WWE Crown Jewel, gdzie The Game razem z WWE Hall of Famerem Shawnem Michaelsem pokonali The Brothers of Destruction(Kane i The Undertaker). WWE poinformowało, że Hunter wraca do Stanów Zjednoczonych, aby przejść operację. Na obecną chwilę nie wiadomo nic więcej w sprawie urazu Triple H, ale jeśli czegoś się dowiemy, to od razu Was o tym poinformujemy.

» Podczas wczorajszego wydarzenia WWE Crown Jewel, SmackDown Tag Team Champions The Bar pokonali The New Day za sprawą Big Showa, dzięki czemu zachowali tytuły mistrzowskie. W poniżej zamieszczonym materiale wideo Sheamus oraz Cesaro wypowiedzieli się na temat The New Day, którzy nie mają już przewagi 3 na 2. Big Show stwierdził, że pobił członków The ew Day w ich grze i nikt nie odbierze mistrzostwa z rąk ShowBar:

» Federacja WWE udostępniła ankietę, w której fani wrestlingu mogą głosować na swój ulubiony pojedynek, który miał miejsce na evencie Crown Jewel. Tak prezentują się aktualne wyniki głosowania:

DX vs The Brothers of Destruction – 49 procent głosów
WWE Champion AJ Styles vs Samoa Joe – 30 procent głosów
Shane McMahon vs Dolph Ziggler – 11 procent głosów
Brock Lesnar vs Braun Strowman – 10 procent głosów

Łukasz Dobrowolski 2018-11-03 16:14:38
| |

Ja myślę ze The Bar w końcu zmierzą się z Sanity (przechodząc face turn) ewentualnie The Wyatt Family, ale chyba to jeszcze za wcześnie gdyż jak wiemy kontuzję leczy Erick Rowan i nie wiadomo kiedy dostanie zielone światło od lekarzy.