WWE BackLash 2018: Wyniki

Zapraszamy do czytania wyników z wczorajszej gali WWE PPV, która odbyła się w Prudential Center w Newark.

1 walka: Singles Match
Ruby Riott def. Bayley

Po pojedynku Ruby Riott, Liv Morgan oraz Sarah Logan świętowały zwycięstwo, natomiast Bayley próbowała odzyskać siły. Następnie panel komentatorski wypowiedział się na temat WWE Title Matchu.

2 walka: Singles Match
Seth Rollins def. The Miz, dzięki czemu zachował tytuł mistrzowski IC.

Po pojedynku widzimy w jaki sposób Seth Rollins trzyma się za obolałe kolano, ale po woli wstaje i podnosi tytuł mistrzowski w geście zwycięstwa, natomiast The Miz udaje się na zaplecze.

3 walka: RAW Women’s Championship Match
Nia Jax def. Alexa Bliss, dzięki czemu zachowała tytuł mistrzowski

Po pojedynku w ringu pojawiła się Renee Young, która przeprowadziła wywiad z mistrzynią kobiet RAW. Nia Jax powiedziała, że zwycięstwo z Alexą Bliss jest dla niej najcenniejsze, ponieważ oznacza, że moment Bliss dobiegł końca. Nia dodała, że to zwycięstwo jest dla każdego, kto kiedykolwiek czuł się mniejszy, nie wystarczająco dobry, dotyczy wszystkich osób prześladowanych w szkole, pracy oraz mediach społecznościowych. Jax dodała, że każdy człowiek może być wyjątkowy, ponieważ nasza wyjątkowość czyni nas wyjątkowym i pięknym, a następnie wspomniała, iż w swoim życiu nigdy nie przepraszała za to kim jest. Tym akcentem zakończyliśmy wywiad.

Po pojedynku spikerzy wypowiedzieli się na temat kontrowersyjnego zakończenia walki z udziałem Romana Reignsa oraz WWE Universal Championa Brocka Lesnara na Greatest Royal Rumble.

Na zapleczu Dasha Fuentes przeprowadziła wywiad z Samoa Joe, który powiedział, że Roman Reigns utracił pewność siebie, trochę prędkości, odrobinę siły oraz dużo determinacji, ale tej nocy straci jeszcze więcej. Na zakończenie dodał, że zamieni The Big Doga w skomlącego szczeniaka.

4 walka: WWE United States Championship
Jeff Hardy def. Randy Orton, dzięki czemu zachował tytuł mistrzowski.

W ringu obecny jest Elias, który powiedział, że jego serdecznym jest przyjacielem Bruce Springsteenem, ale on nie pochodzi z New Jersey. Segment został przerwany przez członków The New DAY. Xavier Woods ofiarował Eliasowi kilka rekwizytów, a wrestler z gitarą zapytał ich, czy chcą autograf. W pewnym momencie Big E zaczął grać na swoich instrumentach, Elias krzyczał aby przestali, ponieważ dzisiejsza noc nie należy do nich. Na arenie zjawił się Aiden English, który zaprezentował nam Ruseva, co zostało odebrany przez fanów w bardzo pozytywny sposób. Rusev powiedział, że nie obchodzi go to, co pozostali robią w ringu, ponieważ ani Bob Dylan oraz The Booty Boys nie obchodzą jego święta. Następnie do ringu przybyli No Way Jose, Dana Brooke, Titus O’Neil, Apollo Crews, Tyler Breeze oraz Fandango i Bobby Roode, który wyprowadził Glorious DDT na Eliasie i tym akcentem zakończyliśmy segmet.

5 walka: Singles Match
Daniel Bryan def. Big Cass

Po pojedynku Daniel Bryan został zaatakowany przez Big Cassa, co w ostatecznym rozrachunku zakończyło się wzniesieniem pięści w górę przez olbrzyma, co nie spodobało się fanom. Następnie sędzia sprawdził, czy z Bryanem nic się nie stało.

6 walka: SmackDown Women’s Title Match
Carmella def. Charlotte Flair, dzięki czemu zachowała tytuł mistrzowski.

Po pojedynku Carmella świętowała swoje zwycięstwo, natomiast Charlotte Flair trzymała się za obolałe kolano.

7 walka: No DQ Match for the WWE Title
Shinsuke Nakamura vs AJ Styles – Double Count Out

Po pojedynku sędzia udał się do Hamiltona i wyjaśnił zakończenie pojedynku, dzięki któremu AJ Styles zachował tytuł mistrzowski.

8 walka: Tag Team Match
Bobby Lashley i Braun Strowman def. Sami Zayn i Kevin Owens

Michael Cole ogłosił, że Daniel Bryan nie pojawi się w BackLash post-show, ze względu na obrażenie jakich doznał w starciu z Big Cassem. Bryana zastąpi Elias.

9 walka: Singles Match
Roman Reigns def. Samoa Joe