WWE 2K16 – Co wiemy na miesiąc przed premierą?

Parę tygodni temu opublikowałem podsumowanie informacji z tygodnia na temat WWE 2K16, niestety potem nie byłem w stanie pisać regularnie tego podsumowania więc dziś chcę zaprezentować wiadomości ostatnich tygodni na temat tej gry na niecały już miesiąc przed premierą.

I. Trailery gry i kariery.

W zeszłym tygodniu dostaliśmy trailer gry:

Na trailerze widać między innymi fragmenty nowych wejściówek zawodników, na tą chwile zapowiada się bardzo duża ilość nowych wejściówek w grze, nowe stroje zawodników, kawałek areny Wrestlemani 31, po praz pierwszy widzimy jak będzie wyglądał atak na rywala podczas jego wejścia, przed pierwszym gongiem. Pokazany został tu również przedsmak 2K Schowcase ze Stone Coldem podczas którego widać fragmenty jego walk z : The Rockiem (WM 15), Undertakerem, Vincem Mcmahonem, Dude Lovem,

 

Trailer kariery:

https://www.youtube.com/watch?v=hBuDQUINZBY

Drugiem trailerem jest trailer MyCareer, poznaliśmy informacje, że w tym roku zaczynamy ponownie w performance center, następnie udajemy się do NXT, gdzie możemy zdobyć pas i go bronić lub iść do głównego rosteru, wszystko kończy się wprowadzeniem do HOF. W tym roku mamy więcej wyborów w ringu jak i poza nim, możemy udzielać wywiadów Renee Young i to my sami wybieramy odpowiedzi na jej pytania. W karierze dużą rolę  będzie odgrywało Authority, możemy walczyć wraz  z nimi bądź też przeciwko nim. Następną nową opcją jest atak rywali podczas ich walki lub rozpraszanie sędziego tak żeby przegrali. Reszta nowości to:

– nowy system oceniania walk

– nowy story z tag teamami

– różne drogi do Hall Of Fame

II. Materiały od 2kDev.

1. Lista nowych finisherów w 2k16 – w tym roku zostało dodanych ponad 230 nowych akcji kończących, lista wygląda dość ciekawie, ale niektóre to tylko nowa animacja ruchów.

2. Kane i jego stroje- zobaczyliśmy video z wejściówki Kane we wszystkich jego strojach a są to: debiutancki strój ( oraz jego wersja z jednym rękawem), strój z roku 2001 oraz corporate Kane.

3. Masa nowych urywków, w których można zobaczyć nowe akcje, system kontr, nowe modele postaci, areny itd. Gorąco zapraszam do zapoznania się z nimi na ich kanale na yt: https://www.youtube.com/channel/UC8_X4xeElH2ylqo3ErrxA6Q/videos

 

W tym tygodniu również poznaliśmy listę chivmentow na old geny. Podsumowując, wiemy już trochę na temat gry, znamy roster, część nowych akcji, widzeliśmy już pierwsze gameplaye, gra na tą chwilę zapowiada siębardzo dobrze, osobiście będę chciał nabyć tą grę i napisać dla was solidną recenzję. Zapraszam do pisania w komentarzach czego wy oczekujecie od tej gry?