WWE 205 Live 25 kwietnia 2017: Raport

Witam i oczywiście jak zwykle zapraszam na WWE 205 Live. Na dzisiaj został zapowiedziany pojedynek Jacka Gallaghera z Neville’m, a oprócz tego czekać na nas może masa atrakcji.

Walka Nr.1: Rich Swann & Akira Tozawa vs The Brian Kendrick & Noam Dar

Brian zaczął od nieczystego ataku, który polegał na rzuceniu swoją kurtką w Akirę oraz po tym zasypał go ciosami. Dołączył do tego Noam, ale no cóż – nic z tego nie wyszło, bo Rich i Tozawa sobie z tym poradzili, wykonali po Dropkicku a następnie zgnietli oponentów Suicide Dive’m i Somersault Planchą. Dopiero teraz rozpoczął się pojedynek i to Rich radził sobie lepiej z przeciwnikiem a następnie powstrzymał Briana przed ofensywą. Trafił go Somersault Leg Dropem w tył głowy i po tym przeszedł do narożnika gdzie Dar sprowadził go na matę. Pozwoliło to Kendrickowi na duszenie za pomocą lin. Następnie wykonał on Scoop Slam i zmienił się ze Szkotem. Dar wymierzył mocny cios i postawił na wykręcanie ręki przeciwnika. Swann znów został sprowadzony do narożnika gdzie heelowie używali nieczystych zagrań. Kendrick wszedł do ringu i uznał, że wykona Snap Suplex. Po tej na pewno mocnej akcji przyszła pora na jeszcze jedną dźwignię. Rich i tym razem się uwolnił, a następnie zmierzał do zmiany. Brian powstrzymał go przed tym, ale odsłonił się na Enzuigiri, które pozwoliło… a nie, jednak nie, bo Kendrick zaatakował Tozawę. Swann został wysłany w Noama, ale wiedział on co się święci i zaatakował Dara a następnie ogłuszył Kendricka High Kickiem. Szkot zmienił się szybciej z Brianem, ale jego ofensywa została zatrzymana na Back Body Drop. Do ringu wchodzi Akira z Forearmem dla Noama a Bicycle Kickiem dla Kendricka. Szkot otrzymał również Penalty Kick i Standing Senton. 1…2…Kick-out. Brian próbował interweniować, ale nadział się na Standing Hurricanranę oraz Forearm. Nie doszło do lotu z którego do pinu przeszedł Dar. Niestety Tozawa wiedział co się święci i pozwolił sobie na Saito Suplex a następnie zatrzymał go Kendrick. Niestety Akira zrobił unik przez co Noam trafił w Briana. Japończyk musiał to wykorzystać i wykończył on Dara Shining Wizardem.

Zwycięzcy: Tozawa & Swann – 6.25 via Pinfall (Solidny pojedynek, który w ostatnich minutach strasznie przyspieszył. Wygląda na to, że feud panów za szybko się nie skończy i kto wie czy Akira nie dojedzie do dziesięciu lekcji jak to zrobił Kendrick.)

Akira po walce powiedział, że dobry wybór partnera jest bardzo ważny. I to jest lekcja numer cztery – zawsze wybieraj rozważnie.

Neville został zapytany o swoją walkę z Gallagherem oraz przygotowania. Mistrz uznał, że Jack nie zasługuje na walkę z nim i nic się nie zmienia. Austin na pewno będzie to oglądał i dowie się co dokładnie z nim będzie po Payback. Oprócz TJ Perkinsa nie ma nikogo kto byłby na jego poziomie. Niszczył każdego pretendenta i ludzie muszą sobie wyobrazić, że w końcu czeka ich ukłon w stronę prawdziwego króla tej dywizji.

Walka Nr.2: Mustafa Ali vs Tony Nese

Drew Gulak pojawił się przed walką i zaprosił ludzi do chantowania przeciwko lotom w ringu. Reakcji dobrej nie dostał. Nese bez problemy poradził sobie z przeciwnikiem i pokazał mięśnie uważając, że to na pewno zrobi wrażenie na Mustafie. Tak się nie stało i przechodzimy do zwarcia. Tony sprowadził przeciwnika na matę za pomocą Shoulder Blocka, a następnie to on poleciał na matę. Panowie pobawili się w robienie uników i Ali uznał, że również pokaże mięśnie jak jego oponent. Tony stwierdził, że to zabawne i nadział się na Running Hurricanranę oraz Spinning Heel Kick. 1…2…Kick-out. Premier Athlete miał dość i wycofał się z ringu co pozwoliło mu na heelowe zagranie. Mustafa wiedział o co chodzi i je zablokował, ale potężnego Forearma już nie uniknął. Nese dorzucił do tego mocny Clothesline. Akcja przeszła do narożnika w którym to Ali chciał wykonać Tornado DDT. Tony jednak złapał Aliego i ładnie przeszedł do potężnego Gourdbustera. 1…2…Kick-out. Została zapięta dźwignia z której Mustafa szybko się wydostał. Nese jednak rzucił przeciwnika w narożnik i dorzucił do tego Hip Toss. Czas na jeszcze jeden Irish Whip i mieliśmy zobaczyć następny Hip Toss, ale mamy kontrę i Mustafa wykonuje ładny Bulldog. Ali miał dla oponenta parę Forearmów, Dropkick oraz Springboard Crossbody. 1…2…Kick-out. Nese miał dość, ale desperacko posłał rywala w narożnik. Niestety ten odpowiedział High Kickiem oraz Rolling Neckbreakerem. Tony uznał, że trzeba się wycofać – niestety nie zauważył Somersault Sentona a już w ringu nadział się na silne DDT. Mieliśmy zobaczyć Imploding 450 Splash, ale Gulak silnie wyciągnął Nese’a z ringu doprowadzając do dyskwalifikacji.

Zwycięzca: Tony Nese – 7.30 via DQ (Ładny pojedynek, ale na pewno mógłby być lepszy. Jest szansa na to aby zrobić z Mustafy świetnego babyface’a i nie można tego zepsuć, bo gość jako jeden z ostatnich zbiera jakąś reakcję.)

Po walce Gulak gratulował Tony’emu, ale nagle Mustafa trafił go Sentonem z narożnika. Drew nie wiedział o co chodzi i uciekł z krzykiem.

Walka Nr.3: Jack Gallagher vs Neville

Panowie nie raz pokazywali, że świetnie czują się w ringu. Liczę na to, że i tym razem to udowodnią. Zaczynamy po prostu od zwarcia. Przeszło ono do narożnika, ale tylko na chwilę. Jack zatrzymał się jak zwykle na nim i trafił rywala kopnięciem oraz Dropkickiem. Mistrz musiał się na chwilę wycofać, ale nagle zabrał parasol Jacka z zamiarem jego zniszczenia. Tak się jednak nie stało, bo William III został wyrzucony na rampę co zdenerwowało Gallaghera. Anglik wykonał Suicide Dive i wracamy do ringu. Neville przejął inicjatywę dzięki serii kopnięć w nogę oponenta. Przyszła pora na Scoop Slam i po tym Anglik wszedł na narożnik aby sobie skoczyć. Atak trafił w cel i był to Missile Dropkick. 1…2…Kick-out. Akcja wraca do rogu w którym to Neville dusi przeciwnika. Mistrz pokazał się jeszcze fanom i zapiął po tym Headlock. Szybko po tej akcji wykonał Snap Suplex i pokazał, że tak łatwo nie będzie. Akcja dała jedynie 2-count, więc były mistrz drużynowy NXT ruszył z kolejną szarżą. Niestety otrzymał dwa Headbutty w brzuch, ale wrażenia na nim to nie zrobiło a co więcej – Jack poleciał w narożnik po raz kolejny. Wracamy do walki technicznej z której mistrz przeszedł do Low Dropkicka. Wracamy do jeszcze jednej dźwigni, ale długo ona nie trwała, bo Gallagher przejął ofensywę. Wykonał on Uppercut, Dropkick oraz T-Bone Suplex. Następnie wymierzył jeszcze parę Uppercutów oraz kolejny Dropkick. 1…2…Kick-out. Mistrz miał powoli dość i ustawił się przy linach aby sobie pomóc. Udało mu się wykonać Jumping Facebuster. Po tej akcji Anglik zaczął lekceważąco kopać rywala co nie było za dobre, bo przyjął nagle Dropkick oraz potężny Headbutt. 1…2…Kick-out! Panowie powoli powstali, ale Neville ładnie zablokował Butterfly Suplex na Northern Lights Suplex. Niestety Jack odkopał i w końcu postawił na swój atak czyli na już wyżej wspomniany Butterfly Suplex. Panowie następnie przeszli do narożnika w którym mistrz został powstrzymany przed ofensywą. Gallagher chciał zakończyć walkę za pomocą Super Back Suplexa, ale to się nie udało, bo Neville zaatakował jego głowę a następnie znokautował Jacka potężnym Player’s Bootem. Pozostała tylko formalność czyli Rings of Saturn.

Zwycięzca: Neville – 10.30 via Submission (Dobre widowisko. Panowie nigdy nie zawodzą gdy dostają sporo czasu i jak zwykle pokazali dobry wrestling. Co jest fajne w starciach Neville’a i Gallaghera? Zawsze dzieje się coś innego i pojedynki nigdy nie wyglądają tak samo.)

Po walce Neville cieszył się ze zwycięstwa na rampie, ale postanowił zaatakować pokonanego przeciwnika. Anglik przeniósł drugiego Anglika w okolice rampy i tam zapiął Rings of Saturn, ale na ratunek od razu ruszył Austin Aries, który miał dla mistrza Dicuss Elbow oraz Last Chancery! Sędziowie musieli przeszkodzić tej akcji i Double A wbiegł do ringu aby pokazać, że to on stoi na razie na wygranej pozycji przed wielkim rewanżem z Neville’m.

autor: RS

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o