WWE 205 Live 21 marca 2017: Raport

Zapraszamy do czytania raportu z wczorajszego odcinka WWE 205 Live.

Show rozpoczynamy od skrótu z zeszłotygodniowej walki wieczoru o miano pretendenta do WWE Cruiserweight Championship. W ostatecznym rozrachunku okazało się, że pretendentem do pasa dzierżonego przez Neville’a został Austin Aries.

Czas na wywiad z mistrzem Cruiserweight Nevillem, który został poproszony o wypowiedź na temat Mustafy Aliego, który w zeszłym tygodniu zlekceważył króla, więc przyda mu się lekka nauczka. Mistrz dodał, że nie zdawał sobie sprawy z tego, że Austin Aries będzie pretendentem do pasa przez co musi mu poświęcić mu trochę więcej uwagi. Na zakończenie Neville dodał, że Austin Aries zostanie zmuszony do oddania hołdu King of the Cruiserweight’s.

1 walka: Tony Nese vs TJ Perkins – czas trwania walki(10:00)

Pojedynek rozpoczynamy od zwarcia, które wygrywa TJ Perkins i momentalnie ustawia go w bocznym headlocku, lecz doskonale umięśniony Tony bez problemu odpycha byłego mistrza. Mamy drugą próbę zwarcia, którą tym razem wygrywa Tony i kilkukrotnie sprowadza swojego rywala na matę. Tony pchnie Perkinsa na liny, ale ten wyprowadza dropkick, a następnie takedown + hurricanrana, po której Nese wypada z ringu. TJ idzie za ciosem, odbija się od lin i zapina nietypową dźwignię, po której przechodzi do roll-up PIN 1..2..kick out. TJ próbuje pójść za ciosem, ale nadziewa się pod mocne kopnięcie kolanem, po którym Tony stara się obić kończyny swojego przeciwnika PIN 1..2..kick out. Tony wrzuca przeciwnika w narożnik, a następnie napina się i pokazuje jak dobrze jest umięśniony. Akcja powraca do stójki, gdzie były mistrz Cruiserweight po raz kolejny jest obijany przez swojego rywala. Tony ustawił swojego przeciwnika w bocznym headlocku, ale Perkins szybko się podniósł, odbił od lin i wyprowadził neckbreaker(w stylu RKO tylko z za pleców). TJ wyprowadza kilka kopnięć, a także dorzuca flying splash w narożniku i mamy niesamowity buldog PIN 1..2..kick out. Tony Nese wypada z ringu, ale po chwili wraca i wyprowadza moonsault PIN 1..2..kick out. W pewnym momencie Perkins ustawił się na narożniku, ale szybko został z niego zrzucony. Tony próbował pójść za ciosem, lecz przy każdej próbie wyprowadzenia ataku nadziewał się na kontrę. TJ odbija się od górnej liny i nie trafia co wykorzystuje Nese, który brutalnie rzuca byłym mistrzem o narożnik, a następnie wyprowadza nokautujące kopnięcie PIN 1..2..3

Zwycięzca: Tony Nese

Następnie Dasha przeprowadziła wywiad z Drew Gulakiem, który powiedział, że głównym problemem są fani WWE, których trzeba zamienić na lepszych.

2 walka: Akira Tozawa vs Alex Reynolds

Pojedynek rozpoczynamy od przywitania wrestlerów, a następnie Tozawa wyprowadził German Suplex PIN 1..2..3

Zwycięzca: Akira Tozawa

Po pojedynku Akira został brutalnie zaatakowany przez ochroniarza, którym okazał się być The Brian Kendrick. Czy dojdzie do ustalonego pojedynku?

Następnie dowiedzieliśmy się, że w przyszłym tygodniu były mistrz Cruiserweight Rich Swann zmierzy się z Noam Darem.

Podczas poniedziałkowego odcinka Monday Night RAW Austin Aries starał się przekazać pewną informację obecnemu mistrzowi, ale segment ten przeniósł się na dzisiejszy odcinek 205 Live. Austin Aries już na samym początku powiedział, że zamierza pozbyć się wszystkich rzeczy dotyczących Neville’a. Austin chce wiedzieć, dlaczego on uważa iż Neville nazywa siebie ”King of the Cruiserweight’s?”. Niektórzy twierdzą, że Neville jest zakompleksiony z powodu braku poczucia własnej wartości. Do ringu przybył Neville, który powiedział, że Aries jest w ogromnym błędzie, ponieważ nie jest na jego poziomie i powinien natychmiast udać się na zaplecze, ponieważ teraz obejrzy mistrza dającego lekcję Mustafie Ali.

3 walka: Neville vs Mustafa Ali

Pojedynek rozpoczynamy od zwarcia, które wygrywa Neville. Mistrz spogląda w stronę fanów i mamy próbę kolejnego zwarcia, lecz tym razem zamienionego w boczny headlock, ale Ali stopniowo się podnosi, pchnie Neville’a na narożnik i mamy pokaz świetnej techniki w wykonaniu przeciwnika ”króla”. Neville wbija przeciwnika do bocznego narożnika, a tam wyprowadza kilka uderzeń w głowę po czym szydzi sobie z Austina Ariesa co wykorzystał Mustafa i powalił mistrza clotheslinem. Ali odbija się od lin i wyprowadza hurricanrane, a następnie powala mistrza dropkickiem PIN 1..2..kick out. Mamy ponowne zwarcie, które dzięki przewadze siłowej wygrywa Neville i momentalnie wbija swojego przeciwnika do narożnika po czym trzepie nim o narożnik PIN 1..2..kick out. Mistrz idzie za ciosem i po raz kolejny wbija swojego przeciwnika w narożnik po czym szydzi sobie z fanów WWE. Neville stara się cały czas kontrolować to co się dzieje w ringu, ale przez swoją pewność siebie nadział się on na kontrę w postaci moonsaulta. Po chwili akcja przeniosła się po za ring, gdzie Neville brutalnie trzepnął rywalem o narożnik po czym akcja wróciła do ringu, a tam zapiął dźwignię, po której Ali odklepał.

Zwycięzca: Neville

Po pojedynku doszło do konfrontacji face to face Neville’a z Austinem Ariesem.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o